Jump to content

BMW DVD ROAD MAP - HIGH/PROFESSIONAL/BUSINESS


Recommended Posts

ala e doar ecranul. computerul navigatiei e in portbagaj si e unitatea aia in care bagi discul. daca scrie DVD pe ea atunci e MK4, daca nu scrie poate sa fie MKI, MKII sau MKIII. daca ne pui o poza cu unitatea iti putem spune exact de care e
Link to comment
Share on other sites

ala e doar ecranul. computerul navigatiei e in portbagaj si e unitatea aia in care bagi discul. daca scrie DVD pe ea atunci e MK4, daca nu scrie poate sa fie MKI, MKII sau MKIII. daca ne pui o poza cu unitatea iti putem spune exact de care e

am inteles,eu ma crezut ca dak are ecranul ala mare e mk4,o sa pun niste poze maine

ms mult!

Link to comment
Share on other sites

salut tom. nu am reusit nimik cu 320d-ul ala . daca ii pun unitatea mea gps isi revine meniul si functioneaza corect in schimb unitatea lui nu mai merge ici pe a lui nici pe a mea si a ramas si cu un disc in ea . ala primul al meu cu romana. nu mai vrea sa il scuipe si nu se mai aprinde ledul rosu.

 

 

trebuie desfacuta unitatea si scos discul din ea , apoi un downgrade la v29. alta solutie nu prea ai, mk3 ala e foarte problematic..............multi au patit asa

merci . o sa incerciar. dar am incercat cu 29 si nimik.

Link to comment
Share on other sites

oare ce mama dracu poate sa aibe...eu zic ca este cd-ul de vina... imi zice ca nu am cd in unitatea de navi...idea este ca a mers... si dintro data nu mai imi citeste cd...este cand o ia si pe urma iar nu il vede!!! ceva sfaturi??? sa incerc sa fac un alt dvd??

 

Incearca cu un alt tip de DVD. Uneori se intampla sa mai faca figuri pe un tip de DVD gen -R sau +R. Sincer nu mai stiu pe care il citeste mai usor dar schimband tipul de DVD exista sanse sa functioneze.

Link to comment
Share on other sites

nu nu, una e ecranul alta e computerul de navigatie. poti sa ai ecran din ala si sa nu ai navigatie deloc

dak e seria 3 din 2003 cred ca are mk3 nu?nu exista nu interval de ani

 

mk4 se monteaza incepand cu sfarsitul anului 2003, nu-mi amintesc luna...vezi in portbagaj daca ai logo-ul DVD in mijlocul mk-ului, e mk4, daca nu e mk3, ca sa nu ai probleme de citire a discului (indiferent daca e cd sau dvd) foloseste verbatim sau tdk scrise la viteza minima, eu personal folosesc imgburn pentru scriere si nu am avut probleme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.