Jump to content

325xi e46!


325xi 215hp

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Abia acum poti sa-ti multumesti pe deplin ca ti-ai luat un X-drive :).

 

Cred ca e o placere sa o testezi pe strazile nedesfundate inca.

 

Sa te poarte cu placere!

fa-mi in necaz ca eu n-am xdrive si m-am chinuit ca proasta sa dau zapada din parcare azi dimineata (ori am fost prima care pleca la servici,ori ceilalti au plecat cu taxi, dar chit e ca toata zapada de pe strada era in capatul iesirii din parcarea....dupa ce am curatat 15 min zapada de pe masina, am mai dat si cu lopata la o parte......aici ii multumesc sotului, care a cumparat lopata, dar la ora aia dormea dus.....si ca sa fie tabloul complet, mai eram si pe tocuri si-n costum.....pitipoanca ce sunt!)

Link to comment
Share on other sites

Abia acum poti sa-ti multumesti pe deplin ca ti-ai luat un X-drive :lol: .

 

Cred ca e o placere sa o testezi pe strazile nedesfundate inca.

 

Sa te poarte cu placere!

 

Pe E46 nu exista sistemul X- drive.....

"The xi models have a permanent front/rear 38:62 torque split which differs from the E46's successor, the E9X, which incorporated BMW's new xDrive platform. Both the front and rear differentials in the E46 xi are open differentials which are aided by DSC (Dynamic Stability Control) to control wheel spin and oversteer/understeer"

:)

Link to comment
Share on other sites

in mare cam tot aia e..oricum cea mai mare placere am avut`o aseara cand era un clk 250 parca pe podu grant si nu putea sal urce.....si eu naveam nici o treaba:)

bmw rulzzzzzzzzzz!

pana acum nici eu n-am avut probleme cu masinuta, si n-am decat tractiune spate! sper sa nu am nici de acum incolo, ca la ce zapada e la noi, e teroare!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
asa si sa ma mai laud unpik...cu ce am mai pus pe ea....un set de plasme......:X:X:X pupa tata pe ea de fata frumoasa....urmeaza si un sistem ground zero....ca sa se auda bine....dupaia....umblam pe la motor.....:lol:

post-31442-1265046006.jpg

post-31442-1265046052.jpg

Masina este superba, motorizarea la fel, insa mie personal nu-mi plac plasmele alea... Ce imi place martorul ala de la airbag! Nu e BMW daca nu are martorul ala aprins! :) Am scapat si eu de el, insa sunt curios cand o sa apara iar... :)

Link to comment
Share on other sites

asa si sa ma mai laud unpik...cu ce am mai pus pe ea....un set de plasme......:X:X:X pupa tata pe ea de fata frumoasa....urmeaza si un sistem ground zero....ca sa se auda bine....dupaia....umblam pe la motor..... :)

post-31442-1265046006.jpg

post-31442-1265046052.jpg

 

Aoleu! Cum ai putut sa faci asa ceva!? :lol:

Link to comment
Share on other sites

oricum...cand vezi prea mult timp acelashi tip de bord sub ochi./.....o sa incepi sa te saturi si simti nevoia de o schimbare....plus ca bordu de la bmw suxx din toate punctele de vedere.....exterior 10 interior 1

parerea mea.....si 1 ala se datorreaza numai designerilor ca nau fost in stare sa schimbe nimika de la urs incoace.....numai ca lau mai rotunjit....

Link to comment
Share on other sites

oricum...cand vezi prea mult timp acelashi tip de bord sub ochi./.....o sa incepi sa te saturi si simti nevoia de o schimbare....plus ca bordu de la bmw suxx din toate punctele de vedere.....exterior 10 interior 1

parerea mea.....si 1 ala se datorreaza numai designerilor ca nau fost in stare sa schimbe nimika de la urs incoace.....numai ca lau mai rotunjit....

Si crezi tu ca tigania aia de 'plasma" schimba in bine? Sincer eu as da-o jos... E prea frumoasa masina sa fie "stricata" de panarama aia de "plasma"... :)

Link to comment
Share on other sites

mai tiganeala decat cruciulitzele si siglele de m pe motor de 2000 sau mai mic...nu cred ca este...plus de asta.....chiar iti da alt felling cand le vezi...in loc de negru si portocaliu...ca la spital.....mie unu imi place....si toata lumea care lea vz lea placut ce vede....oricum....nu conteaza o culoara sau un bec.,....conteaza.....ce e sub capota nu?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.