Jump to content

325xi e46!


325xi 215hp

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

....plus ca bordu de la bmw suxx din toate punctele de vedere.....exterior 10 interior 1

parerea mea.....si 1 ala se datorreaza numai designerilor ca nau fost in stare sa schimbe nimika de la urs incoace.....numai ca lau mai rotunjit....

pai vezi, astia (designerii) s-au gandit ca mai trebuie sa vanda si audi masini :)

Link to comment
Share on other sites

bine ai zis.....am avut un audi a4 2005......nu penultimu model mai vechi.....nu`i stiu codu....dar tot interioru era cu cel putin 5 clase peste interiorul lui e90/.///////asa ca ce sa mai zicem.....poate le vine si lor mintea la cap si fac ceva cu interioru mie unu numi place deloc...nici macar la modelele noi.....decat cel de pe 7 asta nou...
Link to comment
Share on other sites

bine ai zis.....am avut un audi a4 2005......nu penultimu model mai vechi.....nu`i stiu codu....dar tot interioru era cu cel putin 5 clase peste interiorul lui e90/.///////asa ca ce sa mai zicem.....poate le vine si lor mintea la cap si fac ceva cu interioru mie unu numi place deloc...nici macar la modelele noi.....decat cel de pe 7 asta nou...

 

Deja o dam in basme...incerci sa gasesti scuze la improvizatia neinspirata pe care ai facut-o. :)

Link to comment
Share on other sites

bai thx in primu rand......nash vbi in locu tau...in al2lea rand....e masian mea si fac ce vreau cu ea.....si chiar nar trebui sa intereseze pe nimeni pot sai pun si un ........ pe tetiera din spate......dak tie iti place masina asa cum tio da bavaria...sau germania...e prb ta....mie unu numi place......decat ca performante si exterior atata....chair nu e prb ta....cu ce am facut eu sau ce nam facut la masina mea.....nu?
Link to comment
Share on other sites

bai thx in primu rand......nash vbi in locu tau...in al2lea rand....e masian mea si fac ce vreau cu ea.....si chiar nar trebui sa intereseze pe nimeni pot sai pun si un ........ pe tetiera din spate......dak tie iti place masina asa cum tio da bavaria...sau germania...e prb ta....mie unu numi place......decat ca performante si exterior atata....chair nu e prb ta....cu ce am facut eu sau ce nam facut la masina mea.....nu?

Daca tot ce ai spus in postul asta e de luat in seama, atunci ca ce :) ai mai deschis topic la "Masina mea"? Ca sa iti laudam toti masina?! :lol: Nu are voie nimeni sa aiba o parere contrarie? Daca analizezi topicul pana acum, chiar toti am fost incantati de masina ta si ne-a placut, asta pana cand ai inceput tu sa o tiganesti... :) Daca tie iti place e problema ta, e masina ta, dar majoritatea dintre noi nu am apreciat "plasma" aia si punct. Pe forum si mai ales la sectiunea "Masina mea" trebuie sa fii pregatit sa iti asumi si critici, mai ales cand tu ai o masina superba din punctul meu de vedere, dar de care ai inceput sa iti bati joc... Parca suntem in StarTreck cu "plasma" aia... :)

Link to comment
Share on other sites

man.......stai linistit....gusturile se discuta...nici mie nu`mi plac 100% da sincer sunt mult prea sictirit de bordul clasic de bmw....cu care sutn invatat de pe la varsta de 10 ani cand familia mea a detinut primul bmw.....tocmai de alea leam pus......nu ca sa o tiganesc....ci doar ca sa`i schimb imaginea care numi place.....asta numai conteaza.....am fsot cu ea in srevice ieri...si trebuie sai schimb bieletele sorryy dak nam scris corect......de pe fata si discurile de frana fata spate cu placute cu tot.....13 mil cu tot cu piese noi.....este mult?
Link to comment
Share on other sites

mie unul mi se pare cam scump acum depinde la ce service te-ai dus.

cat despre plasme trebuia sa le incerci pe cele cu cadran alb(simplu)

stiu ca este de M dar cred ca se gasesc si pentru benzina normale.

Bafta

post-32276-1265282714_thumb.jpg

Edited by Dado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.