Jump to content

Help !


09uby

Recommended Posts

Salutare de unde dracu imi iau si eu racordul ala flexibil de la esapament.Un sfat sau o idee pe unde sa caut? Am un e46.2001diesel 136cp.

 

 

Multumesc mult

 

incearca sa dai pe google tobe auto :) si vezi ca sunt niste baieti priceputi ... care au de toate.

Sunt si la review firme comerciale gi euroservice.

Link to comment
Share on other sites

Salutare de unde dracu imi iau si eu racordul ala flexibil de la esapament.Un sfat sau o idee pe unde sa caut? Am un e46.2001diesel 136cp.

 

 

Multumesc mult

 

incearca sa dai pe google tobe auto :) si vezi ca sunt niste baieti priceputi ... care au de toate.

Sunt si la review firme comerciale gi euroservice.

 

 

 

Multumesc de sfat, dar credeam ca poate gasesc aici pe cineva care are.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, de ce dracu (ca sa fiu in ton cu tonul tau) deschizi mai multe topicuri pentru aceeasi problema? :)

Si de ce dracu folosesti acest ton?

 

De ce dracu nu citesti regulamentul ?

23. Flood. Nu este permisa postarea unui mesaj pe mai multe subiecte de conversatie. Orice comportament de acest gen va fi sanctionat imediat prin suspendare.

 

Titlul oricarui topic va reflecta pe cât posibil subiectul abordat. Asadar, titlul “Scartie cureaua de distributie" este de preferat fata de “Help !...” sau "Am o problema". Topicurile generice gen “Ajutor” , “Am o problema fratilor” vor putea fi sterse fara preaviz. Respectati timpul celorlalti.

 

Inainte de a deschide un nou topic arunca o privire pe forum sa vezi daca nu exista deja un topic pe aceeasi tema.

 

Nu uita ca esti pe un forum si ca intrebari de genul unde dracu invat sa ma adresez suna neplacut.

 

Intrebarile erau retorice, nu ma intereseza raspunsul. Topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.