Jump to content

Vand SISTEM 2DIN Dedicat BMW E46 - Navi, TV, Touch, DVD, Bluetooth, iPod etc


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut Brandex, spune-mi ptr E39 cind apare, sau este ceva ptr 525 aparut deja? Ma intereseaza foarte tare acest aparat prezentat de tine, mai degraba functiile lui la mine.

 

Salut,

 

Nu se stie inca cand o sa apara pentru E39. Cum aflu ceva o sa te anunt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, mersi...

 

Cu placere.

Vin si cu un raspuns pentru cei cu E39. DVD-ul este planificat sa apara la inceputul anului viitor, dar inca se cauta solutii pt a se putea afisa computerul de bord pe unitate. Cum o sa mai am noutati o sa anunt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, mersi...

 

Cu placere.

Vin si cu un raspuns pentru cei cu E39. DVD-ul este planificat sa apara la inceputul anului viitor, dar inca se cauta solutii pt a se putea afisa computerul de bord pe unitate. Cum o sa mai am noutati o sa anunt.

 

daca le iese (cu afisarea bc) sper ca o sa puna si pe cel de e46...tot un drac e...

Link to comment
Share on other sites

daca le iese (cu afisarea bc) sper ca o sa puna si pe cel de e46...tot un drac e...

 

Nu vad ce e asa importanta afisarea BC-ului odata ce-l ai in bord. In fine, fiecare cu pasaricile lui. Se pare ca maine o sa-mi ajunga prima jucarie. O sa revin cu impresii dupa montaj.

Link to comment
Share on other sites

Tipic românesc, chiar nu inteleg genul asta de afacere... cum mama naibii sa conteze cine are primul aparat pe mana, cand unu il vinde la 440Euro si unu la 799Euro? ma rog... bafta la vanzare.

 

Nu va cunosc pe niciunu din voi, insa daca e vorba e acelasi aparat, cu aceleasi caracteristici, n-ai cum sa speri ca vei vinde vreun aparat aici BRANDEX. Nu e nimeni nebun sa plateasca 360 de euro in plus pt acelasi lucru. Insa cine stie, poate a celuilalt nu e modelul de varf... daca exista asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

Tipic românesc, chiar nu inteleg genul asta de afacere... cum mama naibii sa conteze cine are primul aparat pe mana, cand unu il vinde la 440Euro si unu la 799Euro? ma rog... bafta la vanzare.

 

Nu va cunosc pe niciunu din voi, insa daca e vorba e acelasi aparat, cu aceleasi caracteristici, n-ai cum sa speri ca vei vinde vreun aparat aici BRANDEX. Nu e nimeni nebun sa plateasca 360 de euro in plus pt acelasi lucru. Insa cine stie, poate a celuilalt nu e modelul de varf... daca exista asa ceva...

 

 

Intai sa-l vanda el la pretul ala si apoi mai discutam.

 

Cum iti explici ca in contractul care-l am semnat cu ei am pret impus de 600 de euro pt cel mai salb dotat aparat si 800 EURO pt varful de gama?

Cum iti explici ca toti furnizorii din lume il au pe cel mai ieftin la 650 EURO?

Link to comment
Share on other sites

Tipic românesc, chiar nu inteleg genul asta de afacere... cum mama naibii sa conteze cine are primul aparat pe mana, cand unu il vinde la 440Euro si unu la 799Euro? ma rog... bafta la vanzare.

 

Nu va cunosc pe niciunu din voi, insa daca e vorba e acelasi aparat, cu aceleasi caracteristici, n-ai cum sa speri ca vei vinde vreun aparat aici BRANDEX. Nu e nimeni nebun sa plateasca 360 de euro in plus pt acelasi lucru. Insa cine stie, poate a celuilalt nu e modelul de varf... daca exista asa ceva...

 

 

Intai sa-l vanda el la pretul ala si apoi mai discutam.

 

Cum iti explici ca in contractul care-l am semnat cu ei am pret impus de 600 de euro pt cel mai salb dotat aparat si 800 EURO pt varful de gama?

Cum iti explici ca toti furnizorii din lume il au pe cel mai ieftin la 650 EURO?

 

Explica-ne te rog, ce inseamna cel mai slab si cel mai dotat apatat?

Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut ca l-a intrebat cineva pe topic daca nu cumva o sa schimbe pretul, el a zis, ''depinde''

Cine stie acum...

 

Eu l-am intrebat...M-am inscris si pe lista lui de cumparatori si astept sa vedem daca acel anunt al lui este serios...

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor,sint nou pe forum si sint si nou posesor de bmv[2 luni] 320d an 2004 ,cum bine stiti acest model nu este dotat cu navigatie iar acest aparat este extraordinar dar acum m-ar interesa mai multe pareri personale de la cei care deja l-au montat pe masina si au probat toate functiile aparatului,si ceva poze mai in ansamblu cu dvd-ul montat pe masina ca ma tot intreb cum sa cobor clima mai jos sa-i fac loc aparatului este posibil sau trebue doar o mina specializata de la bmv ,nu de alta dar aici[pescara-italia]este foarte scump[am schimbat 2 bucsi silent blokc si ma costat 200e] Va multumesc tuturor si sarbatori fericite tuturor .......... Brandex daca esti dragut trimite-mi si mie toate ofertele de preturi cu aparatul[chiar si pe mess - d.ovidus@yahoo.com],scuze daca sint offtopic Edited by oviddio
Link to comment
Share on other sites

ok,,si la text,la meniu se poate pune si limba romana pe el?hartile sunt detaliate?

 

Are limba romana si la text si la vorbire. Are 49 de tari detaliate f bine, inclusiv Romania.

 

Salutare tuturor,sint nou pe forum si sint si nou posesor de bmv[2 luni] 320d an 2004 ,cum bine stiti acest model nu este dotat cu navigatie iar acest aparat este extraordinar dar acum m-ar interesa mai multe pareri personale de la cei care deja l-au montat pe masina si au probat toate functiile aparatului,si ceva poze mai in ansamblu cu dvd-ul montat pe masina ca ma tot intreb cum sa cobor clima mai jos sa-i fac loc aparatului este posibil sau trebue doar o mina specializata de la bmv ,nu de alta dar aici[pescara-italia]este foarte scump[am schimbat 2 bucsi silent blokc si ma costat 200e] Va multumesc tuturor si sarbatori fericite tuturor .......... Brandex daca esti dragut trimite-mi si mie toate ofertele de preturi cu aparatul[chiar si pe mess - d.ovidus@yahoo.com],scuze daca sint offtopic

 

 

Salut,

 

Nu este f greu de montat, putina indemanare si poti sa-l faci chiar tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.