Jump to content

Vand 2 sticle pt oglinda


R.U.F

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

si unde lucrezi, ma rog?

 

doar in zona e60, e87, e90?

 

:)

 

PS: pe la Unirii cumva?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...mp;#entry973335

lucrez schimbul 3 adica de noapte,o sa incerc si in alte zone e46, e53, etc ps.lucrez la un parc de dezmembrari linga paris(vezi profil)si nu imi arde de glume gen zona unirii,cred ca m-am facut inteles,multumesc.

Link to comment
Share on other sites

B-69-TAU si altii care vorbiti aiurea stiti macar cu cine vorbiti? R.U.F in caz de nu stiati nu are 16 ani sa alerge dupa rupt oginzi pe strazi, omu are 30ani, e vecin cu mine, sta mai mult plecat in Franta unde e si asociat intr-o firma de dezmembrari auto, detine 4 masini proprii si a fost la multe intalniri fiind fan BMW. Mai multe, in caz de vrea, poate sa va spuna el despre cate vanzari-cumparai are pe acest site sau informatii despre propria persoana.

O zi buna, si un an nou fericit pentu toata lumea !

Link to comment
Share on other sites

primele oglinzi din poza sunt exact cum aveam eu acum 3-4 saptamani inainte sa imi fie furate. :)

daca va uitati la unghiul mort la una din ele dunga care il desparte este mai mica, nu este din "buza in buza"

 

Daca te-ai rasturanat la Paris acum vreo 5 luni inseamna ca ale tale sunt.

PS crezi ca numai geamurile tale au dunga intrerupta? Mai am 2 seturi cu dunga intrerupta or fi toate ale tale? :lol:

Edited by R.U.F
Link to comment
Share on other sites

primele oglinzi din poza sunt exact cum aveam eu acum 3-4 saptamani inainte sa imi fie furate. :)

daca va uitati la unghiul mort la una din ele dunga care il desparte este mai mica, nu este din "buza in buza"

 

Daca te-ai rasturanat la Paris acum vreo 5 luni inseamna ca ale tale sunt.

PS crezi ca numai geamurile tale au dunga intrerupta? Mai am 2 seturi cu dunga intrerupta or fi toate ale tale? :)

 

una este intrerupta una nu, nu este set :)

 

si cred ca sunt de tabla ale tale daca s-a rasturnat masina si oglinzile nu au nimic :lol:

Edited by adrian_ilie
Link to comment
Share on other sites

Daca omul e serios... e o rusine ce faceti aici, numai acuzatii de 2 lei, ca voua vi s-au furat, si mie mi s-au furat, acum ce fac? ma iau de fiecare ce vinde?

Hai sa ne luam si de cei ce vand anvelope sh, sunt sigur ca la multi le-au disparut jantele de pe masina.

 

Si chiar daca astea sunt furate, credeti ca nu o sa aibe clienti? sau nu inteleg? credeti ca pe o oglinda heliomata da careva 200 de euro/bucata de noua, cand gaseste la baieti cu 50-70 amandoua? sa fim seriosi, pe alte topicuri de vanzare si 10 euro conteaza mult, ce 10 euro, 10 lei, cand unu cere o piesa si ofera 4-5 oameni, unu cu 150, unu cu 140 unu cu 130 si unu cu 70, care credeti ca se va vinde?

 

E Romania, wake up!!!!

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Deci Roco , ce sa ĂŽnțeleg, ca trĂŁiesc in România si ca trebuie sa accept astfel de situații si furaciuni ? pai de aia trĂŁim in România de astĂŁzi ca stam si ne uitam si nu facem nimic. Acest anunț in particular mi s-a pĂŁrut dubios atata timp cat s-a oferit spre vanzare NUMAI geamurile de la oglinzi ! daca spunea ca aduce orice piesa SH , asa cum e normal intr-un parc de dezmembrĂŁri auto fie el si din Franta, nici nu mai intram pe anunț.

Deci nu trebuie sa ne fie noua rușine ci situația trebuie clarificata de cĂŁtre vânzĂŁtor si gata.

Link to comment
Share on other sites

Deci Roco , ce sa ĂŽnțeleg, ca trĂŁiesc in România si ca trebuie sa accept astfel de situații si furaciuni ? pai de aia trĂŁim in România de astĂŁzi ca stam si ne uitam si nu facem nimic. Acest anunț in particular mi s-a pĂŁrut dubios atata timp cat s-a oferit spre vanzare NUMAI geamurile de la oglinzi ! daca spunea ca aduce orice piesa SH , asa cum e normal intr-un parc de dezmembrĂŁri auto fie el si din Franta, nici nu mai intram pe anunț.

Deci nu trebuie sa ne fie noua rușine ci situația trebuie clarificata de cĂŁtre vânzĂŁtor si gata.

Toti traim sau am trait in romania,nu esti singurul care accepta astfel de situati sau furaciuni cum le spui tu,dar ce putem face?nu cred ca sunt singurul vanzator dupa forum care vinde "niste" produse "deocheate",nu trebuie sa ma justific in fata nimanui referitor la produsele respective,cine vrea sa le ia bine,cine nu iarasi bine,tot cu mentaliatea {comunista} in cap am ramas:de unde le ai,de ce le ai,etc...

Link to comment
Share on other sites

Eu am observat ca lumea in ziua de azi califica o persoana fara ca nici macar sa o fi vazut vrodata in viata lui sau sa fi schimbat vro vorba "face to face" ...... Eu imi spun parerea sincera ; am cumparat de la acest om 2 oglinzi ieri 05.01.2010, mi sa parut foarte oky , omu e casatorit are copil de cateva luni , vorbeste foarte frumos , e imbracat bine , nu cred ca se preteaza sa fure cateva cioburi de oglinzi .... Eu zic sa incetati cu comentariile stupide si sa fiti multumiti ca aveti unde gasi oglinzii la mai putin de jumatate din pretu de la magazin .....
Link to comment
Share on other sites

Eu am observat ca lumea in ziua de azi califica o persoana fara ca nici macar sa o fi vazut vrodata in viata lui sau sa fi schimbat vro vorba "face to face" ...... Eu imi spun parerea sincera ; am cumparat de la acest om 2 oglinzi ieri 05.01.2010, mi sa parut foarte oky , omu e casatorit are copil de cateva luni , vorbeste foarte frumos , e imbracat bine , nu cred ca se preteaza sa fure cateva cioburi de oglinzi .... Eu zic sa incetati cu comentariile stupide si sa fiti multumiti ca aveti unde gasi oglinzii la mai putin de jumatate din pretu de la magazin .....

 

Din cauza celor ca tine ni se fura oglinzile.

Nu te intrebi de unde le are la mai putin de jumatate de pret din magazin?? aia cu dezmembrari e praf in ochi.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa supar pe mine sau sa se inteleaga gresit dar mi se pare mie ca un post de vanzare oglinzi a ajuns intr`o cearta generala si fiecare sare cu replici care mai de care? Va inteleg supararea perfect da daca chiar vreti sa faceti ceva prin tastatura nu rezolvati nimic daca chiar vreti sa faceti ceva eu zic sa va intalniti cu el si dupa aia puteti sa il urmariti.Eu zic ca nu are rost sa jigniti omu daca nu stiti nimic asta e problema cu multi dintre noi isi dau cu parerea si banuiesc si poate pe altu deranjeaza treaba asta,infine. Vreau sa spun ca si eu sunt patit am avut un accident cu o pisicuta mi`o intrat unu in spate de so si rasturnat ala si am lasat`o in parcare ca asteptam sa`mi dea banii asigurarile.Dupa cateva zile cobor sa o mai vad daca e intreaga si am observat ca imi lipseau semnalizarile clare, sticla la oglinzi si un proiector ca celalalt era crapat.Spre fericirea mea asiguratoru mi`a dat dauna totala si mi`o lasat "epava" cum spun ei, mi`am cumparat alta pisicuta cu banii respectivi si la ea am oglinzi de M si dupa vreo 2 -3 luni sa zic asa au incercat sa le fure dar o avut surpriza sa afle ca masina are alarma si a facut 200m garduri.Na hotii trebuie sa traiasca si cum altfel decat de pe spatele nostru.Asa ca ideea mea ar fi sa luam niste alarme cu perimetru ceva care sa`l avertizeze si sa nu se mai apropie.Acum veti dormi mai putin.

 

P.S Mi`am spus doar parerea nu m`am referit la nimeni.Sper sa nu fi suparat pe nimeni.

Edited by LeX10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.