Jump to content

BMW E36 CABRIO


preparatu`

Recommended Posts

:lol: :) BMW 320i M52 CABRIO,AN 06.1999,190000KM REALI,FULL OPTION:

CLIMA DIGITALA

6XAIRBAG

ABS

SRS

ASR LA BUTON

INTERIOR PIELE RECARO INCALZIT

CASS BMW BUSINESS RDS CU MAGAZIE CD ORIGINALA

DECAPOTARE ELECTRICA

OGLINZI ELECTRICE INCALZITE SI HELIOMATE

OBC

OGLINDA RETROVIZOARE CU SENZORI LUMINA

PACHET LUMINI

VOLAN M3 CU AIRBAG

SCHIMBATOR M3 (NU ESTE PE MASINA IN POZE)MOMENTAN OMP

DEFLECTOR VANT

PARCTRONIK FUNCTIONAL

PROIECTOARE CEATA

ALARMA

4 GEAMURI ELECTRICE

PACHET ///M3 FORMAT DIN :

BARA FATA CU LIP

BARA SPATE + PARCTRONIK

BANDOURI

PRAGURI

STOPURI

FARURI TUNING

PROIECTOARE CLARE NEGRE

JANTE BBS CU 9J

SUSPENSIE SPORT

BARA TORSIUNE

MASINA ESTE INTR-O STARE IREPROSABILA,AM TOATE ACTELE DE GERMANIA,ARATA SI MERGE IREPROSABIL,DECAPOTAREA FUNCTIONEAZA IMPECABIL,SOFTOP FARA DEFECT,AM TOATE 4 CHEILE,ROATA DE REZERVA M-PACKET NEFOLOSITA(NOUA),NU NECESITA NICIO REPARATIE,TRUSA DE SCULE ESTE COMPLETA.

NU ACCEPT VARIANTE SI PRETUL ESTE FIX 4500euro,MASINA ESTE UNICA IN ROMANIA DATORITA ANULUI,OPTIUNILOR SI STAREA IN CARE ESTE.

post-1149-1262088598_thumb.jpg

post-1149-1262088616_thumb.jpg

post-1149-1262088636_thumb.jpg

post-1149-1262088655_thumb.jpg

post-1149-1262088676_thumb.jpg

post-1149-1262088693_thumb.jpg

post-1149-1262088708_thumb.jpg

post-1149-1262088732_thumb.jpg

post-1149-1262088749_thumb.jpg

post-1149-1262088766_thumb.jpg

post-1149-1262088785_thumb.jpg

post-1149-1262088804_thumb.jpg

post-1149-1262088829_thumb.jpg

post-1149-1262088854_thumb.jpg

post-1149-1262088874_thumb.jpg

post-1149-1262088893_thumb.jpg

post-1149-1262088915_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, dar.. 6 airbaguri? Eu vad doar 4 si din cate stiu eu doar atatea s-au pus pe E36.

OBC nu are, ci doar cel mai slab MID.

Ce leagtura are cu Alpina? :)

Oglinzile heliomate nu sunt cele care se inchid la culoare cand vine unul cu faza lunga din spate? Daca da, eu stiam ca doar cea din interior e asa la E36, nu si cele din exterior.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca daca s-ar evita cumva taxa, cum se spune, masina asta ar merita 4500

E cabrio, 1999, frumos. Ceva dotari acolo.

Nu pare o masina neingrijita.

Sunt si unele chestii puse aiurea, mai ales alea cu alpina, dar masina e una super frumoasa.

Pacat ca e numai 2.0

 

Bafta la vanzare.

 

Eu m-as baga la asa ceva, de gasit un hardtop gasesti la 500 afara.... insa taxa asta...

e36 e superb cu hardtop...

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Frumoasa masina, dar.. 6 airbaguri? Eu vad doar 4 si din cate stiu eu doar atatea s-au pus pe E36.

OBC nu are, ci doar cel mai slab MID.

Ce leagtura are cu Alpina? :)

Oglinzile heliomate nu sunt cele care se inchid la culoare cand vine unul cu faza lunga din spate? Daca da, eu stiam ca doar cea din interior e asa la E36, nu si cele din exterior.

am gresit cu airbag-urile,are 4...obc are dar cel mic,tot obc se numeste si ala,"alpina",nu am pomenit nimik de asa ceva,asa cum o vezi asa am cumparat-o,nu i-am facut nimik asa ca nu vad rostul intrebarii,oglinzi heliomate sunt cele albastre direct,cea retrovizoare se inchide noaptea,sper ca te-am facut inteles....

 

e foarte misto. cat o fi taxa?

 

bafta la vanzare

 

ms de apreciere....eu nu am facut pretul in functie de taxa,chiar nu ma intereseaza cat costa taxa,asta este strict pretul masinii.multumesc :)

 

Eu zic ca daca s-ar evita cumva taxa, cum se spune, masina asta ar merita 4500

E cabrio, 1999, frumos. Ceva dotari acolo.

Nu pare o masina neingrijita.

Sunt si unele chestii puse aiurea, mai ales alea cu alpina, dar masina e una super frumoasa.

Pacat ca e numai 2.0

 

Bafta la vanzare.

 

Eu m-as baga la asa ceva, de gasit un hardtop gasesti la 500 afara.... insa taxa asta...

e36 e superb cu hardtop...

 

este o masina pentru pretentiosi,repet,nu fac pretul in functie de taxa,poate sa se scoata,poate sa se faca 8000e asta nu inseamna ca trebuie sa dau masina ca asta pe 1000e ca statul roman e de kkt,sper sa-mi dai dreptate,exista multe alte modalitati de a o inm... :)

Link to comment
Share on other sites

MAI SUNT E36 CABRIO PE NET NEANMATRICULATE CABRIO LA MINIM 2800E FARA M-PAKET,FARA PIELE,AER SI DIN 1993,CINE VREA CEVA SA STEA IN FATA SCOATE BANU DIN BUZUNAR ADANC....

 

O masina superba. O analizam mereu cand era parcata la Universitate. Bafta la vanzare.

 

P.S: Jantele le dai cumva separat?

MS PT APRECIERI,CAT OFERI PE JANTE CA SI ASA VREAU SA-I PUN JANTE ALPINA?

Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina....cat mai costa inscrisul?....ai toate actele ei?....adica sa se inscrie fara probleme..e euro 2? sau 3? poate stiu eu gresit dar parca in 99 se facea e46 si nu se mai facea e36 :)

 

INSCRISUL ACUM ESTE CAM 3400E,AM ABSOLUT TOT LA EA,CARTE SERVICE,4 CHEI,ABSOLUT TOT,CRED CA DACA ESTI COIOS O SCOTI EUR 3,SUNT CABRIO E36 SI DIN 2000 DAR FOARTE RARE.

Link to comment
Share on other sites

am gresit cu airbag-urile,are 4...obc are dar cel mic,tot obc se numeste si ala,"alpina",nu am pomenit nimik de asa ceva,asa cum o vezi asa am cumparat-o,nu i-am facut nimik asa ca nu vad rostul intrebarii,oglinzi heliomate sunt cele albastre direct,cea retrovizoare se inchide noaptea,sper ca te-am facut inteles....

 

Cele cu 7 sau 11 butoane nu sunt OBC (on board computer) ci MID-uri.

Cat despre oglinzi, eu stiam ca cele heliomate sunt cele care se inchid.. :)

Link to comment
Share on other sites

am gresit cu airbag-urile,are 4...obc are dar cel mic,tot obc se numeste si ala,"alpina",nu am pomenit nimik de asa ceva,asa cum o vezi asa am cumparat-o,nu i-am facut nimik asa ca nu vad rostul intrebarii,oglinzi heliomate sunt cele albastre direct,cea retrovizoare se inchide noaptea,sper ca te-am facut inteles....

 

Cele cu 7 sau 11 butoane nu sunt OBC (on board computer) ci MID-uri.

Cat despre oglinzi, eu stiam ca cele heliomate sunt cele care se inchid.. :)

atunci care e diferenta din pct tau de vedere intr-o oglinda laterala alba si una albastra?

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa ,daca ar fi vreodata sa-mi schimb masina un astfel de model este tot ce-mi doresc ..

 

Primul topic unde masina este apreciata in totalitate de catre useri ,nu mai poate sa zica nimeni nimic de rau...

 

Daca nu era taxa auto asa de mare ,cred ca era deja vanduta ...

 

Bafta la vanzare ...

Link to comment
Share on other sites

care e faza cu alpina?....vad ca scrie si pe capacul de la motor.....imi place masina ta.....

nu stiu care este faza,asa am cumparat masina de la neamt direct,asa o cumparase si el acum fix un an cu suma de 8700e(am factura originala),a mers doar 10mii km sotia lui dupa care a ramas insarcinata si nu a mai putut sa circule cu ea,a stat numai in garaj.

ASTA ESTE ULTIMUL PRETZ,POT SA MAI FAC O REDUCERE DE 200e DACA-MI OPRESC VOLANUL,ADIK FIX 4000europeni. :)

Link to comment
Share on other sites

nu stiu care este faza,asa am cumparat masina de la neamt direct,asa o cumparase si el acum fix un an cu suma de 8700e(am factura originala),a mers doar 10mii km sotia lui dupa care a ramas insarcinata si nu a mai putut sa circule cu ea,a stat numai in garaj.

Anul trecut cand am vazut-o nu avea stickerele pe ea. Deci cineva le-a pus dupa ce masina a intrat in tara :)

Oricum, masina merita fiecare euro, este superba.

 

P.S: Pozele sunt facute pe 6 mai 2008.

Imag009.jpg

Imag010.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.