Jump to content

E30 sau E36 ce e mai potrivit pt un pusti de 18 an


M1r4Ge3

Recommended Posts

Da E36 e mult mai frumos si mai finisat ca un E30 dar nu tata imi da banii pt masina oricum...:blink: si eu sunt mult mai indragostit de un E36 decat de E30!!!Dar oricum BMW sa fie ca alta masina nu vreau! acum alta intrebare: 325i sau 320i care e diferenta intre ele in afara de 42 de cp? Edited by M1r4Ge3
Link to comment
Share on other sites

Acu' nu iti lua 325 ca sa ii iei fatza lu' frac-tu !  :)

97676[/snapback]

 

:blink:

Shi ial cu tine cand cautzi mashina, ca acum shtie ce sa caute la un BMW sa nu fie tzeapa!

 

Baga mare la decret, ia permisul, shi sa te vedem cu mashina in curte! :)

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

SUCCES si sa alegi cu cap urmatoarea achizitie.Alege masina care iti place.Si nu in ultimul rand ai grija cu TRACTIUNEA SPATE.Eu am facut scoala pe un mercedes cobra (ma scuzati de reclama)si am invatat cateva tehnici sa o controlez in derapaje.Succes si sa te bucuri de urmatoarea masina indiferent care ar fi ea :blink:
Link to comment
Share on other sites

Merci mult baieti de incurajari si sper sa iau permisu din prima! Miercuri dau examen asa ca sa imi tine ti pumnii! :blink:  daca il iua sigur in curtea mea va fi un bmw!!! Nush exact cand va fi asta dar nu e prea departe... :)

97768[/snapback]

Cat mi-am dorit eu la 18 ani sa am un BMW parcat in fata blocului..indiferent ce BMW...BMW sa fie.Dar se pare ca numai la 22 de ani imediat ma bucur de BMW si asa cu multe datorii la banca.Dar o fac pt pasiunea mea fata de BMW.Pana in 2008 gat si leasing-ul pt E60 si stau linistit

Stai linistit ca daca stii regulile de circulatie il iei.Ai grija la proba practica sa nu iti moara motorul :)

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

nu e problema cu sofatul la aia ma pricep bine...e problema la sala...oricum la chest fac 23 24 25 depinde, dar mai jos niciodata...asa ca soarta decide sa nu fie vreun tampit de pieton sa mi sara in fata pe neasteptate de ai ma tem eu si sa nu am timp sa i dau prioritate pe zebra... in rest...iar vis a vis de BMW e tot ce isi poate dorii un pasionat de automobilism, bmw pt mine e un mit...cred ca si eu pe la 22 de ani am sa l am dar poate si mai repede...nush
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.