Jump to content

BMW 325 SEDAN PACHET ///M3


preparatu`

Recommended Posts

Din pacate am si eu.....una,coupe e cam in acelasi stil...si imi vine sa mor de ciuda cand mai observ pe strada pisicute 316i 318i inalte jante pe 15 16,simple,cu linile clasice,mai este una in 4 usi cu eleron din acela micut sedan jante pe 16 in 6 raze inalta,suspensia ei,ce frumos se vede,o masina care arata a''muscle'',daca pu-i mana pe aripa spate si te impingi in ea o simti cat de ''cauciucata'' este,pe cand a mea sau a ta in stadiul in care sunt zici ca se darama,ca au handicap locomotor,ma uit la a ta din orice unghi o privesc e......sau arata ciudat.zici ca e citroen,pai daca iti iau 323-ul de care vb si o pun pe langa a ta,vezi zice ca una a luat anabolizante si alta e rahitica si merge omu cu ea relaxat,baga piciorul in ea fara teama ca are in ce,ce sa mai....fa ce vrei si ala care o ia e tot in lumea ta si imi pare rau ca si eu fac parte din lumea ta in domeniul auto si preferintelor.....,ca putem sa am si eu una cum e a individului ala cu 323 dar sorta....,ghinionul a fost la mine.
Link to comment
Share on other sites

Da man dar ce are el nu o poti numi masina.....,pana la urma pasiunea pasiune dar sa mai faca si ceva util,nu doar poze,poze,poze,adica sa poti sa te deplasezi si tu la 40-50 de km,pe sosele judetene care stim cu totii cum sunt,cu asa ceva nu poti sa te duci ca o rupi in doua,mie nu-mi place sincer,pt ca nu am ce face cu ea,mai degraba as lua un 316i e36 sedan doar cu un ceas cu limbi in bord si geamuri electrice pt. ca stiu ca de acea masina ma folosesc si in scopuri practice,eu sunt destul de fript numai vreau ''bashini'' chestii, sport,oglinzi m,bari,sa i-o ia unu care mai are vreo 3 masini pe langa noi sau de vreo 2-3 ani vechime si cu asta sa iasa in weekend asa la cateva ture in rest nu cred ca ai altceva de facut cu ea,salut.

Citesc si nu-mi vine sa cred!!!!Pai poate ne spui unde ar trebui sa posteze anuntul daca nu aici?!?!?!Ce sens mai are forumul asta daca un posesor de bmw nu poate sa-si prezite eventual sa-si vanda masina?!?!?!?Atata timp cat masina nu e plesnita si nu vrea sa pacaleasca pe nimeni eu zic ca totul e in regula si comentariul tau a fost rautacios.

Link to comment
Share on other sites

si atunci ce ar trebui s-o las asa cum este pe la 3000e sa fie bine nu?

Nu. Fiecare masina are pretul ei , logic , si se negociaza acolo putin in jurul acelei sume , daca nu te incadrezi in aceea suma inseamna ca masina nu-i de tine si te orientezi la ceva mai ieftin. Nu sunt de acord sa cumperi o masina cu niste dotari in minus fata de cum ai vazut-o prima data doar pt. ca ti-a placut tie mult acea masina. Daca cauti bine nu ai cum sa nu gasesti o masina acceptabila in banii pe care-i dispune fiecare.

 

Asa mi-a facut si mie un nene , i-am zis ca nu dispun de toti banii si daca putem sa ajungem la o intelegere , diferenta nu era mare deloc , cateva sute de euro , nu mai tin minte exact cat , 300 de euro parca , si omul a zis imediat , da sunt de acord , dar nu-ti dau casetofonul si cauciucurile de pe ea care le are acum , altele sh :lol: . Asa de tare m-am enervat ca nu am vrut sa mai aud , asta nu era negociere , ca el nu pierdea nimic.

Asta ca o mica paranteza.

 

In fine , numai bine preparatule , bafta cu pisicile tale ca ai avut intradevar numai bijuterii :)

Link to comment
Share on other sites

si atunci ce ar trebui s-o las asa cum este pe la 3000e sa fie bine nu?

Nu. Fiecare masina are pretul ei , logic , si se negociaza acolo putin in jurul acelei sume , daca nu te incadrezi in aceea suma inseamna ca masina nu-i de tine si te orientezi la ceva mai ieftin. Nu sunt de acord sa cumperi o masina cu niste dotari in minus fata de cum ai vazut-o prima data doar pt. ca ti-a placut tie mult acea masina. Daca cauti bine nu ai cum sa nu gasesti o masina acceptabila in banii pe care-i dispune fiecare.

 

Asa mi-a facut si mie un nene , i-am zis ca nu dispun de toti banii si daca putem sa ajungem la o intelegere , diferenta nu era mare deloc , cateva sute de euro , nu mai tin minte exact cat , 300 de euro parca , si omul a zis imediat , da sunt de acord , dar nu-ti dau casetofonul si cauciucurile de pe ea care le are acum , altele sh :lol: . Asa de tare m-am enervat ca nu am vrut sa mai aud , asta nu era negociere , ca el nu pierdea nimic.

Asta ca o mica paranteza.

 

In fine , numai bine preparatule , bafta cu pisicile tale ca ai avut intradevar numai bijuterii :)

da ai dreptate,dar in cazul meu,masina asta ma tine cam 5500e,deja am lasat foarte mult,din acest motiv am sarit putin de c-r....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.