Jump to content

vand 3 bucati e34


ciupi

Recommended Posts

1. BMW 525i 24v an 1991,inmatriculat RO cu facelift, cutie manuala 5+1, geamuri electrice, computer de bord OBC IV oglinzi electrice incalzite si heliomate, aer conditionat, airbag sofer, inchidere centralizata, trapa electrica, faruri electrice, 5 jante aliaj originale bmw, etc. masina este dezechipata la interior si are parbrizul spart, motorul functioneaza fara probleme.

2. BMW 525 12v an 1989, inmatriculat RO cutie automata, geamuri electrice fata,oglinzi electrice incalzite si heliomate, aer conditionat, inchidere centralizata, trapa manuala, 5 jante aliaj, are un piston spart.

3. BMW 530 V8, an 1993, neinmatriculat din care mai sunt doar caroseria, coloana de directie, caseta de directie, pompa servofrana , centrala ABS si calculator ABS, bordul , centrala airbag, diferentialul cu puntea spate completa si rotile pe fata cu tot cu articulatie, amortizoare etc. Masinile au fost achizitionate pt a face una din trei insa din lipsa timpului si a banilor am renuntat, pe langa cele enumerate mai sunt multe alte piese pe care le dau.

 

Pret : 1800 euro

Tel: 0761401631

ym: ciupi4you

Link to comment
Share on other sites

Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.
Link to comment
Share on other sites

update pret pt cele 3 masini : 1500 euro.

este ultimul pret. nu mai negociez nimic, in pozele atasate se pot vedea 2 masini cea cu motor 2.5 24v inmatriculata si cea neinmatriculata

Edited by ciupi4you
Link to comment
Share on other sites

faci parte din clubul oamenilor care nu au parte de suficienta atentie????

daca nu cunosti motivele pt care s-a ajuns in situatia actuala eu zic sa-ti vezi de jaful tau si sa-i lasi pe altii sa-si vada de treburile lor.

Hai sa iti explic poate o sa intelegi si tu : masina mea pe care o am de aprox 4 ani a fost furata si gasita abandonata pe undeva prin judetul DB. In momentul in care a fost gasita masina avea destule "lipsuri" si avarii, motiv pentru care am mai luat inca o masina completa insa care nu functiona pt a o repara pe a mea. La masina cumparata am primit bonus si masina neinscrisa.

 

Multumit ?????

Link to comment
Share on other sites

1. BMW 525i 24v an 1991,inmatriculat RO cu facelift, cutie manuala 5+1, geamuri electrice, computer de bord OBC IV oglinzi electrice incalzite si heliomate, aer conditionat, airbag sofer, inchidere centralizata, trapa electrica, faruri electrice, 5 jante aliaj originale bmw, etc. masina este dezechipata la interior si are parbrizul spart, motorul functioneaza fara probleme.

...

 

Ce inseamna dezechipata la interior? Si bordul e dat jos?

Link to comment
Share on other sites

1. BMW 525i 24v an 1991,inmatriculat RO cu facelift, cutie manuala 5+1, geamuri electrice, computer de bord OBC IV oglinzi electrice incalzite si heliomate, aer conditionat, airbag sofer, inchidere centralizata, trapa electrica, faruri electrice, 5 jante aliaj originale bmw, etc. masina este dezechipata la interior si are parbrizul spart, motorul functioneaza fara probleme.

...

 

Ce inseamna dezechipata la interior? Si bordul e dat jos?

 

 

da si bordul este dat jos

 

cat vrei pe 525 12v? si cat pe neinscrisa?

 

 

1500 euro si primesti bonus inca 2 masini

Link to comment
Share on other sites

Pacat Ciupi ca era f frumoasa masina ta si stiu ca aveai mare grija de ea.

Totusi poate te razgandesti si o faci.

Cum s a intamplat? De unde ti a furat o? Cine a gasit o?

Cand se mai incalzeste vin si te ajut sa o asamblezi daca ai nevoie (facem o claca intr un weekend si poate o terminam).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.