Jump to content

ajutor pt iphone 3GS,32 G


Recommended Posts

Am iPhone 3gs, am vazut si 3g, diferenta mica, foarte mica intre ele, in nici un caz nu isi merita banii.

Eu aveam multe puncte, si am zis ''what the hell''.

 

Ma bucur ca eu n-am probleme cu el, cu restartul...

 

 

 

La baterie, sunt la fel, adica numai daca stai cu cronometru in mana, vezi ca 3gs tine mai mult, nici aia nu e sigur.

In rest.. la browsing se misca si incarca o idee mai bine, nu apar patratelele alea cand dai repede in jos pe pagina... gps merge mai cursiv decat la 3g..

Camera are autofocus...

Deschide mai repere orice programel..

Dar ceva la 2-3 secunde, ceea ce e infirm, avand in vedere diferenta de pret intre ele...

Si spatiul, dar sa fim seriosi, ce dracu sa faci cu 32gb?

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

nimic...il tin in sertar....... :lol:

in Canare a fost 730 euro,l/am folosit o zi,cand mi/am dat seama ca pt mine este destul de "naspa" cu schimbul sim/urilor am revenit la mobil.

pacat ca nu a fost singura investitie proasta.........de sfarsit de an. :)

Link to comment
Share on other sites

ok,merci mult,deci pur si simplu bag chestia aia mica iese sim/ul si il schimb asa....sau mai fac vreo "manevra"???

Da, nu trebuie oprit telefonul pentru schimbarea sim-ului! Nu trebuie sa mai faci nicio manevra

Edited by buldy
Link to comment
Share on other sites

amu sa ii dau satisfactie lui atotstiutorul Ciupa, nu se poate face nimic deocamdata ........mai e putin si apare 4G :)

 

Eu te sfĂŁtuiesc sĂŁ nu mai faci ironii gratuite.

 

Atâta timp cât am avut dreptate, nu prea le vãd rostul.

 

Se vorbeÂşte mult despre 4G, ĂŽnsĂŁ nu se stie nimic oficial.

 

Probabil cĂŁ va aparea ĂŽn acest an.

Link to comment
Share on other sites

Hm....Am verificat de cateva ori daca sunt pe forum pasionatilor de BMW sau de produse Apple.... Sincer nici acum, nu prea vad rostul acestei discutii nici aici ...si nici subiectul abordat.

www.macuser.ro

 

Acolo discuta pasionatii de Mac. 3GS-ul este superior 3G-ului. Memoria RAM este dubla, procesorul de o frecventa mai mare(overclock) si de aici pleaca multe. Pentru a va convinge puneti ultimul soft de 3GS pe 3G si poi o sa vedeti diferentele.

 

Solutie permanenta de JB pe 3GS este doar la cele ce au venit cu versiunea veche de Baseband. Pe ultima versiune , dupa restart sau inchidere telefonul nu mai poate sa booteze singur. Va solicita conectarea la iTunes, iar acesta va spune ca singura solutie este Restore. Insa...daca aveti 3GS si vreti sa restart se rezolva foarte usor cu laptopul si cu programelul Blackr1n. Cand telefonul cere conectare la iTunes, conectati cablul si rulati acest programel. Telefonul va boota fara nici o problema.

Ciupanezu stie foarte bine ce spune...

 

P.S. Acei noob care tot lansati cuvinte si expresii fara noima, mai bine v-ati cumpara un tractoras de jucarie si v-ati apuca de arat...ca oricum in cap nu aveti decat ...taratze...

E o vorba pe la noi..."...de taceai filosof ramaneai..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.