Jump to content

Vand Jante Noi - multe modele -


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal , ceva pt touareg din 2008 ai ? pe 18 , niste poze cu ce ai si un pret pt o janta si caracteristicile , janta replica m5 e60

http://www.passionautomobile.info/images/essais/bmw/m5-jante.jpg

Edited by Dariusel
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine 1 bucata din modelul acesta:

 

http://www.ejante.ro/?x=arata_produs&i...d2=1&rad3=2

 

E vorba de Style 67 , modelul pentru M3 , pe 17"

Nu stiu ce ET si J imi trebuie, dar eu am acum 4 jante modelul asta cu anvelope 235/45/ZR17.

Una din jante e julita, si as vrea sa imi iau alta noua.

Daca se poate, zi-mi te rog un pret si detalii despre livrare.

Ms

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa trimiteti toate cerintele pe mail office@ejante.ro cum am scris si in primul post pt ca nu am timp sa intru aici.

 

Ma stii care e faza, am mai incercat o data sa dau de tine cand am luat niste jante M3 dream demult de tot si am vorbit cu un angajat plictisit de al tau care m-a cam sictirit si am apelat la Remus sa vorbeasca cu tine pentru ele. Dupa aia iar am vorbit probabil cu acelasi angajat cand am vrut sa comand niste jante model 128 si iar m-a enervat ca era asa mai arogant de genu, ca pierde vremea cu mine si de fapt nu dau comanda, si pana la urma am luat de pe jantenoi.ro De asta preferam sa iti scriu aici.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

salut! ti am trimis mail pe ejante dar mi a raspuns o domnisoara mihuta alexandra care mi a trimis o groaza de poze si multe oferte cu toate ca eu am specificat clar in mail ce ma intereseaza si anume un set de jante styling 162 pentru un bmw E90 model de jante care vine doar pe 18'' in original si eu am optat pe varianta de 17'' replica eventual si anvelope! In mail ti am cerut si parerea despre jantele replica pentru ca nu vreau dupa juma de an sa fie strambe...ma intelegi acum de ce prefer sa ti scriu aici?
Link to comment
Share on other sites

salut! ti am trimis mail pe ejante dar mi a raspuns o domnisoara mihuta alexandra care mi a trimis o groaza de poze si multe oferte cu toate ca eu am specificat clar in mail ce ma intereseaza si anume un set de jante styling 162 pentru un bmw E90 model de jante care vine doar pe 18'' in original si eu am optat pe varianta de 17'' replica eventual si anvelope! In mail ti am cerut si parerea despre jantele replica pentru ca nu vreau dupa juma de an sa fie strambe...ma intelegi acum de ce prefer sa ti scriu aici?

 

 

Sal, inseamna ca acel model nu-l avem in stoc ( sincer e cel mai urat ) . ce ti-a trimis se afla in stoc momentan. Avand in vedere ca avem foarte multe jante in stoc aproape 10.000 de bucati ..nu renteaza sa aducem pe comanda.

 

Jantele nu difera intre ele fie Replica fie ce vrei tu. calitatea e aceeasi.

 

poate iti plac astea

 

http://img231.imageshack.us/img231/9778/20651242638768.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Vad ca multi vretzi sa cumparatzi de aici.. Din ce vad la gama de produse si ce caut pe google, sunt replici sau fake-uri.

Nicio janta de la un brand pe bune.

De exemplu, care mi-au placut mie de la SPW Italy, pai nici macar nu exista firma asta...

Ati cumparat si v-au tinut ? Sunt tare curios, daca e asa, poate poate incerc si eu desi ma`ndoiesc...

 

10x

Link to comment
Share on other sites

Vad ca multi vretzi sa cumparatzi de aici.. Din ce vad la gama de produse si ce caut pe google, sunt replici sau fake-uri.

Nicio janta de la un brand pe bune.

De exemplu, care mi-au placut mie de la SPW Italy, pai nici macar nu exista firma asta...

Ati cumparat si v-au tinut ? Sunt tare curios, daca e asa, poate poate incerc si eu desi ma`ndoiesc...

 

10x

 

 

pff.. am si uitat de topicu asta :twoup:

 

 

Jantele au garantie 2 ani ! , sunt omologate RAR , nu exista FAKE la jante , ele sunt fabricate dupa o anumita tehnologie...iar jantele SPW sunt facuta chiar cu ultima adica sunt f usoare.

 

Ca sa intelegi care e ideea cu jantele ...gandeste-te ca ai cateva sute de mii de euro si vrei sa iti faci o firma de jante..iti faci....le comanzi la fabrica si gata.

 

 

p.s. Vad ca esti din Timsoara , te astept pe la magazin in Arad sa le vezi live cel mai bine.

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.