Jump to content

Vand ceas mana


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest poleposition

ce ceas ? eu am spus doar ca Certina face ceasurile BMW. :)

 

Deci spui ca si ceasul tau e naspa, sau ce sa inteleg ? Incearca sa percutezi inainte sa postezi :lol:

 

edit: bine, ala e chiar naspa sorry :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

@poleposition Ma refeream la post-ul #5.. Dar nu mai conteaza... VA ROG.. Nu mai "poluati" topic-ul.. Nu are nevoie chiar de atata "publicitate". Am luat la cunostinta de toate opiniile si o sa tin cont de ele ( :) )

Please ...On topic

Edited by Trafic
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
@poleposition Ma refeream la post-ul #5.. Dar nu mai conteaza... VA ROG.. Nu mai "poluati" topic-ul.. Nu are nevoie chiar de atata "publicitate". Am luat la cunostinta de toate opiniile si o sa tin cont de ele ( :) )

Please ...On topic

 

pai si tu, raspunzi la un post din 16 ianuarie azi ? :lol:

 

In sfarsit, o sa il ia sigur un pasionat BMW.

Link to comment
Share on other sites

@poleposition Ma refeream la post-ul #5.. Dar nu mai conteaza... VA ROG.. Nu mai "poluati" topic-ul.. Nu are nevoie chiar de atata "publicitate". Am luat la cunostinta de toate opiniile si o sa tin cont de ele ( :) )

Please ...On topic

 

pai si tu, raspunzi la un post din 16 ianuarie azi ? :lol:

 

In sfarsit, o sa il ia sigur un pasionat BMW.

poate chiar eu,luna ce vine. si nu e trb ta cand rsp eu,rsp cand vreau

Link to comment
Share on other sites

nu imi amintesc sa fi vorbit cu tine. :)

 

chiar nu inteleg ce tot te bagi in seama cu toata lumea pe acest site - nu ai avut jucarii cand ai fost mai marunt si ai gasit acum un pc la care sa te faci cunoscut prin anonimat in care sa comunici si tu cu lumea .Daca nu distingi un anunt de VANZARE fata de un anunt de PREZENTARE mergi si fa un curs ceva de specializare in care sa te invete ca se raspunde atunci cand esti intrebat - asta daca nu vrei sa intri in categoria frustratilor care se simt marginalizati si cauta mijloace de a iesi in evidenta - in cazul in care nu esti pasionat de acest brand numit BMW (cea ce ai dovedit de a lungul activitati tale pe acest forum) fa o cerere administratorui acestui site si vom face o cheta sa iti platim pentru rezilierea contului tau VALABIL PENTRU TOTI TEHNICIENI -MAISTRI -INGINERI -CARE COMENTEAZA ANUNTURILE DE "VANZARI"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.