Jump to content

vand BMW 325 Ci


xplodd

Recommended Posts

ba vere, nu am nk cu u sau cu masina ta poti sa ceri si 50000E mi se rupe cat ceri ....fiecare cere cat mai mult in speranta k gaseste un fraier care sa puna botu

fa te rog eu, o poza la facurile de la muzica sa ma conving si eu k u ai bagat 5000E in muzica si nu e minciuna

din pacata am lucar si eu la un magazin de tuning si instalam stati si mai multe prosti si cam stiu scorurile si faza k ai bagat u 5000 DE euro in muzica e greu de crezut mai ales k ai casetofon stok ala nici macar nu are iesir RCA pt staie daca sti ce sunt alea si daca nu are RCA se pune un adaptor la firele de la boxele masini k sa poti trage RCA la staie si trebe anulat difuzoru respectiv

daca bagai 5000 de euro trebea sa se vada,dar din pacate la u nu se vede decat micile modificar aduse masini care o face cam naspa pt gusturile mele mai ales prizele de aer de pe capota, acum e treaba ta ce iai facut la masina,poate asa sunt gusturile tale dar totusi vreu sa pui cateva poze cu facturile de la muzica si cu ce ai u in porbagaj sa vad unde so bagat 5000 de euro in muzica

 

 

bafta la vanzare :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spanac iti recomand sa recitesti topicul,pt k am specificat k pot dovedi cu acte toti banii care sau bagat in masina.iar totul de pe ea este original.prosti nu nu sunteti.fraieri poate da caci am o deosebita placere sa vad cum va agitati :)

 

 

 

separe k nu se agita nimeni, ei dor isi bat joc de tine ,asa k nu i poti numi faieri :)

 

 

sunt curios sa vad daca pui pozele cu ce tiam cerut,iar daca nu le pui insemna k totu este o minciuna cu muzica

 

si atunci ai face bn sa mergi sa vinzi gogosi in alta parte :lol:

Edited by spanac
Link to comment
Share on other sites

ba vere, nu am nk cu u sau cu masina ta poti sa ceri si 50000E mi se rupe cat ceri ....fiecare cere cat mai mult in speranta k gaseste un fraier care sa puna botu

fa te rog eu, o poza la facurile de la muzica sa ma conving si eu k u ai bagat 5000E in muzica si nu e minciuna

din pacata am lucar si eu la un magazin de tuning si instalam stati si mai multe prosti si cam stiu scorurile si faza k ai bagat u 5000 DE euro in muzica e greu de crezut mai ales k ai casetofon stok ala nici macar nu are iesir RCA pt staie daca sti ce sunt alea si daca nu are RCA se pune un adaptor la firele de la boxele masini k sa poti trage RCA la staie si trebe anulat difuzoru respectiv

daca bagai 5000 de euro trebea sa se vada,dar din pacate la u nu se vede decat micile modificar aduse masini care o face cam naspa pt gusturile mele mai ales prizele de aer de pe capota, acum e treaba ta ce iai facut la masina,poate asa sunt gusturile tale dar totusi vreu sa pui cateva poze cu facturile de la muzica si cu ce ai u in porbagaj sa vad unde so bagat 5000 de euro in muzica

 

 

bafta la vanzare :)

ok.o sa pun si poze dak promiti k esti cuminte si nu mai faci alergie la masina :lol:Cosm1n daca esti interesat 0746180980 Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

u nu intalegi k nu am nk cu masina ta :) :D si k ma doare in .... de ea

vream sa dovedesc altora de pe forum k avem un mincinos printre noi :)

iar daca se dovedeste k ,chiar ai bagat 5000E in muzica atunci ai scuzele mele :)

nu uita sa pui poze cu facturile si cu ce ai u in porbagaj sa se convinga si alti :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

u nu intalegi k nu am nk cu masina ta :) :D si k ma doare in .... de ea

vream sa dovedesc altora de pe forum k avem un mincinos printre noi :D

iar daca se dovedeste k ,chiar ai bagat 5000E in muzica atunci ai scuzele mele :)

nu uita sa pui poze cu facturile si cu ce ai u in porbagaj sa se convinga si alti :lol: :)

cum poti crede k pun date false in anunt :) k vine omul si cine stie kti km bate sa vada masina si cand vede k nare cele enumerate nu-mi da cu ceva in cap :D oricu masina ajunge in romania luna asta si care doreste si are posibilitatea se poate convinge si personal..o sa incerc sa pun maine niste poze :D

Link to comment
Share on other sites

Doamne fereste , acum am vazut topicul....deci nu poti sa zici de cei de pe forum ca sunt nebuni ca au comentat...puteai sa bagi si 50000 euro in ea dar e urata rau...pacat de masina,arata mult mai bine stock decat asa. imi pare rau sa zic dar cred ca e cel mai urat e46 care l-am vazut!
Link to comment
Share on other sites

Pacat de cei care nu stiu ca nu se discuta gusturile...dar...romanu-i tot roman pana la capat :) Nici mie nu imi place, hai ne strangem cu faclii la usa garajului sa ii dam foc :lol: Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

postati doar daca avetzi oferte..reply de de acest gen pastratile pt voi.dau nota 10 acestui site pt numarul de carcotasi care detin monopolul aici :lol:

xploade, ai dreptate, nota 10 pentru forum. diferenta intre forum si tine e ca noi suntem o comunitate, pe cand tu esti un simplu vanzator, iar ca membru pe forum esti doar cu numele.

 

de ce nu ne spui ca masina aia a fost 10.000 in italia ? pacat c-ai dat atatia bani pe taxa, dar sa ceri 20.000 e chiar castana :)

 

@verssatu - esti invidios ca n-ai multivolan si te iei de noi, a? :)

Link to comment
Share on other sites

postati doar daca avetzi oferte..reply de de acest gen pastratile pt voi.dau nota 10 acestui site pt numarul de carcotasi care detin monopolul aici :)

xploade, ai dreptate, nota 10 pentru forum. diferenta intre forum si tine e ca noi suntem o comunitate, pe cand tu esti un simplu vanzator, iar ca membru pe forum esti doar cu numele.

 

de ce nu ne spui ca masina aia a fost 10.000 in italia ? pacat c-ai dat atatia bani pe taxa, dar sa ceri 20.000 e chiar castana :)

 

@verssatu - esti invidios ca n-ai multivolan si te iei de noi, a? :)

si care e problema ta k sunt simplu vanzator si cu doar cu numele?crezi k mar incalzi cu ceva k as face parte din aceasta comunitate..iti zic eu k nu..momentan masina nu se mai vinde :D un mic accident a grabit procesul de tuning..deci va capata o noua forma :lol: PS:masina a fost cumparata din romania gata inscrisa..in italia i sau facut doar modificarile

post-32330-1265545860_thumb.jpg

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

dar ce e masina asta, modelino ? o noua forma... te pomenesti ca schimbi iar stilul exterior...

macar adu-o la un nivel cat mai aproape de una standard, desi nu cred ca se mai poate acum asa usor...

pacat de munca depusa in zadar ...

Link to comment
Share on other sites

dar ce e masina asta, modelino ? o noua forma... te pomenesti ca schimbi iar stilul exterior...

macar adu-o la un nivel cat mai aproape de una standard, desi nu cred ca se mai poate acum asa usor...

pacat de munca depusa in zadar ...

se schimba iar stilul exterior.era programat pt la primavara daca nu se vindea.dar cu ocazia asta i sa grabit modificarea.la finalizare pun poze :) TOPICUL SE POATE INCHIDE

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.