Jump to content

VAND VOLAN M5 E39


Recommended Posts

06 sau 07 2001. Eram mirat, am cumparat si eu un volan din asta (al meu era ros si l-am rupt de tot, ca doar mi-am luat altul :) ) si inca nu l-am montat, sta aruncat pe undeva. Edited by ihearto
Link to comment
Share on other sites

Stii ce-i amuzant? Ca, initial, asta am zis si eu, si de asta am intrat prima oara pe forum, sa intreb. Si am intrebat in felul meu, am dat un PM unui user care m-a sapunit bine... Insa, in timp, am mai vazut masini exact ca a mea, cu volan M de prefacelift si faruri din alea vechi, dar cu semnalizatoarele albe, insa restul ....de facelift. Poate ca tine de tara in care s-a livrat masina, nu stiu.
Link to comment
Share on other sites

Ăn a 7-a 2001 nu s-au mai fabricat maÂşini prefacelift, sunt 100% sigur.

Corect. A mea e fabricata in iunie 2001, dar pentru ca inertia era mare, volanul a ramas de prefacelift :lol: .

Deci in luna iunie 2001 s-a fabricat (minim) o masina facelift cu volan de prefacelift :) .

Link to comment
Share on other sites

Corect. A mea e fabricata in iunie 2001, dar pentru ca inertia era mare, volanul a ramas de prefacelift :lol: .

Deci in luna iunie 2001 s-a fabricat (minim) o masina facelift cu volan de prefacelift :) .

 

Volanul e altĂŁ treabĂŁ, acel volan s-a pus Âşi pe facelift ĂŽn primele luni, ĂŽnsĂŁ faruri de prefacelift nu s-au pus din fabricĂŁ pe nici un E39 fabricat ĂŽn 2001.

Link to comment
Share on other sites

PoĂži sĂŁ-mi spui codul volanului?

 

Vreau sĂŁ-Ăži propun o micĂŁ afacere. :)

 

Eu am un volan identic, Însã emblema e un pic strâmbã din cauzã cã fostul proprietar a lovit-o cu pumnul Într-o crizã de nervi În trafic.

 

Emblema nu vine separat, vine doar cu airbag.

 

Ce diferenÞã vrei ca sã facem schimb de airbag-uri În caz cã se potrivesc?

Link to comment
Share on other sites

PoĂži sĂŁ-mi spui codul volanului?

 

Vreau sĂŁ-Ăži propun o micĂŁ afacere. :)

 

Eu am un volan identic, Însã emblema e un pic strâmbã din cauzã cã fostul proprietar a lovit-o cu pumnul Într-o crizã de nervi În trafic.

 

Emblema nu vine separat, vine doar cu airbag.

 

Ce diferenÞã vrei ca sã facem schimb de airbag-uri În caz cã se potrivesc?

o sa ma uit maine si iti zic,il am in portbagaj si nu ma mai duc jos la masina,vb maine

Link to comment
Share on other sites

Acesta este volanul meu.

http://img707.imageshack.us/img707/74/p1050133.jpg

 

Emblema nu arată foarte urât, ĂŽnsă ĂŽmi stă mie pe creier, vreau să fie totul impecabil la maşină.

 

Dacă te interesează un schimb plus o diferenţă din partea mea, ar fi foarte ok.

Ok, mersi!

 

Sau dacă ai o altă emblemă BMW de volan. :)

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

spune-mi te rog codul volanului, sa vad daca se potriveste cu al meu. am un e39 din 2000, pachet M, acelasi tip de volan si in urma unui accident a sarit aibagul. cum airbag nu am gasit la un pret rezonabil, am ales sa schimb tot volanul.

in cazul in care sunt la fel, sunt sigur ca ne vom intelege.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.