Jump to content

mi-am luat un 525/2002 a 10-cea


Calinu

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca tot suntem la topicul sugestii as mai avea cateva nelamuriri...cine are timp sa ma lamureasca: 1. am inregistrat un CD cu mpeg-uri si avi-uri si ma asteptam sa apara pe dash pc melodiile dar pe langa faptul ca nu am imagine nu am nici macar sonor si face un sunet sasait ciudat.2. mi sa spus ca la telefon e nevoie de o cartela normala insa sa fie incadrata in rama ei cum o cumperi din magazin dar nu intra si nu recunoaste ca ar fi vreun sim telefonul...oare ce poate fi???
Link to comment
Share on other sites

ehe misto masina. lifestyle sau exclusiv edition ? pacat ca-i manuala atata tot :)

111002[/snapback]

pacat ca-i manuala??? :blink: hmmm,nu cred ca as vrea altceva in afara de ceva mecanic!!!automatele sau steptronicele,hidramatele si cate or mai fi ma cam lasa rece.Apropo de lifestyle...sau exclusive editionn....asta de unde imi pot da seama???

Link to comment
Share on other sites

e exclusive.Asa e si al meu

111060[/snapback]

hmmm,am observat ca la tine in bord exista masinuta care iti indica daca ai usile deschise,bec ars....pe cand la asta nu...oare de ce???sa nu functioneze in bord?sa nu fie activat?la E46 am ca si la tine!!!

Link to comment
Share on other sites

hmmm,am observat ca la tine in bord exista masinuta care iti indica daca ai usile deschise,bec ars....pe cand la asta nu...oare de ce???sa nu functioneze in bord?sa nu fie activat?la E46 am ca si la tine!!!

111065[/snapback]

banuiesc ca ai computer de bord.Nu ?

Link to comment
Share on other sites

lifestyle edition au jantele alea pe 16".

 

eu ador cutia mea Steptronic. daca nu avea masina cutia asta nu ma interesa. am avut zeci de oferte inainte sa iau 525d dar le-am refuzat

111094[/snapback]

nu inteleg de ce nu iti place manuala ?E drept ca in orasele aglomerate cutia automata e mai buna.

Tg. mures e cel mai aglomerat oras dupa Bucuresti,raportat la numarul de locuitori si numarul de masini si sincer sa fiu tot manuala prefer.

Gusturile nu se discuta :blink:

Link to comment
Share on other sites

Tg. mures e cel mai aglomerat oras dupa Bucuresti,raportat la numarul de locuitori si numarul de masini si sincer sa fiu tot manuala prefer.

 

Se pare ca nu ai mai trecut de mult prin Constanta ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca nu ai mai trecut de mult prin Constanta ... :blink:

111103[/snapback]

s-au facut sondaje pe chestia asta.Constanta e mult mai mare de cat Tg Mures.Daca vrei sa traversezi orasul in orele de varf,de la Selgros la combinatul chimic te va lua si o ora.

Da e drept ca si Constanta e aglomerata,dar e foarte aglomerata deoarece vara sunt foarte multi turisti.Anul trecut am fost la mare :)

Link to comment
Share on other sites

daca tot suntem la topicul sugestii as mai avea cateva nelamuriri...cine are timp sa ma lamureasca: 1. am inregistrat un CD cu mpeg-uri si avi-uri si ma asteptam sa apara pe dash pc melodiile dar pe langa faptul ca nu am imagine nu am nici macar sonor si face un sunet sasait ciudat.2. mi sa spus ca la telefon e nevoie de o cartela normala insa sa fie incadrata in rama ei cum o cumperi  din magazin dar nu intra in locasul de sub telefon decat pe jumatate si nu recunoaste telefonul ca ar fi vreun sim...oare ce poate fi???

110983[/snapback]

si totusi...cine ma ajuta cu un sfat si la aceste puncte(de mai sus)?Pana la urma o sa cunosc masina mai bine ca ce-i care ma invata!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

dash pc ? sau pe ecranul de navi ? pe ecranul de navi nu o sa vezi nimic

111414[/snapback]

pai cum asa???eu am ecran mare de navi si ma asteptam ca CD-changerul sa redea si imagine nu doar sunet!!!deci nu e asa??? :blink:

naspa.ar fo fost super!!dar nu se pot incarca codecuri pentru asa ceva?

Edited by saplacan
Link to comment
Share on other sites

no, nicio leg, era doar curios cum functioneaza dublu clima aia... :blink:

111632[/snapback]

pai dupa cum apare si in poze se vede ca are doua reglaje:unu pt. sofer si unu pt. al din dreapta!!

sincer nici eu nu am stiut ca e dublu clima pana nu am vazut sub capota doua filtre de polen :)

Edited by saplacan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.