Jump to content

O veche problema auto,suspensia...sport


Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai sa nu o dam din gluma in serios......bogdyy, sincer eu doar glumesc cu tine..daca te-am deranjat vreodata si crezi ca glumele mele nu au fost bune spune-mi si nu voi mai intra pe topicurile tale :)

 

nu mai intri pe nici un topic de pe forum? ca din pacate, si-a lasat urmele(nu pot spune amprente) peste tot pe forum.

 

daca chiar aia e masina lui bogdyy ... e foarte frumoasa din cate se vede, tare mult as vrea sa vad mai multe poze.

Link to comment
Share on other sites

Mda,dar nu stiu ce relevanta are arhiva, intr-un topic de la sectiunea probleme tehnice.....

 

 

Nici noi nu am inteles ce relevanta au vaicarelile tale despre suspensie si plata facturilor pe toate topic-urile de prezentare din aria de e36 !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mda,dar nu stiu ce relevanta are arhiva, intr-un topic de la sectiunea probleme tehnice.....

 

 

Nici noi nu am inteles ce relevanta au vaicarelile tale despre suspensie si plata facturilor pe toate topic-urile de prezentare din aria de e36 !!! :)

 

As mai adauga si gratare in locatii aproape inaccesibile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.