Jump to content

Vand Bmw 520D, an 2001, 5999 Euro


masinioricestare

Recommended Posts

Da,cum le stii tu pe toate.

Masina mea are 10 ani,si nu "s-a lasat nici o portiera din balamale"

Vad ca mai nou toate postarile tale sunt cel putin ironice,probabil te-a iritat cineva,de aceea n-am sa dau importanta.

 

Nu e deloc ironie, daca citesti mai atent am scris POATE. Si masina mea are tot 10 ani si usa de la sofer s-a lasat putin.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mi se pare totusi prea de tot 5000 E un E39.. la banii astia mai bine se merita sa o tii de bibelou ca abia iti iei un logan cu ei

insa.. cei 150 000 km sunt foarte greu credibil, insa chiar si asa pretul este mic (cel de 6000, 5000 sincer mi se pare putin ofensator :)

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi, la români, anul e primul lucru important la care se uita.

 

 

aici ai MARE DREPTATE !!! eu aveam la vanzare un bmw e36 coupe 320i TZIPLA masina foarte frumoasa si ochioasa si destul de dotata,clima,piele,etc etc. si nu aveam anul de fabricatie trecut pe afis si cand le ziceam anul 1992 ,auzeam comentarii de genu : " aaa cam veche" , " aaa ,pai asta are 20 de ani indata " , dar na ce sa faci , cu toate ca masina era poate mai buna ca una din 96 . Oricum eu ma mandream cu ea , era o masina cu o varsta si nu ma deranja ca era din 92,multi nici nu credeau,pacat ca acuma a ajuns o epava :)(( ,am vandut-o cui nu trebuia.

Link to comment
Share on other sites

N-ai cu cine...nu exista sa nu vina unu gen "hai fratica cat vrei pe ea ? 5000 pff iti dau 3000fratica hai fratica ca e veche bag ^&$$ nu conteaza ca ai bagat ca prostu bani in ea, ti-o iau eu fratica ii pu subvufer si toba tip burlan dar n-am bani de un set de placute de frana noi caut la cimitirul de masini" :-J

 

 

Ar trebuie o initiativa gen STOP taranismului comercial ii auzi pe multi cu aia e taranism aia e o taranie dar nu se intreaba nimeni ce e cu taranii "comerciali".

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

150.000km

 

La cum arata tapiteria ( ma refer la uzura ) nu cred ca are 150.000km masina asta, a mea are 200.000km si tapiteria deschisa la culoare nu-i nici pe un sfert la fel de uzata. In rest masina e faina avand in vedere ca este varianta 520d si nu are foarte multe dotari cred ca pretul este undeva pe masura.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.