Jump to content

e46-328 dj-57-bya


Pantera_box

Recommended Posts

salutari colegilor,azi m-am hotarat sa-mi postez si eu masinuta,cum arata cand am aduso din germania. si pe rand voi posta imbunatatirile aduse,atat motorului cat si interiorului

 

prima poza este dupa ce am trecut pe la gabi-arad de mi-am pus clima,al2lea drum l-am facut pt volan,CD-bmw si proiectoare. mai pe seara o sa mai postez ceva poze cu modificarile aduse. si as ruga colegii pt ceva sfaturi de imbunatari aduse masini,dar sunt sigur ca o sa existe si reprosuri. cum se va mai incalzi vremea aerisirile false dupa aripi vor zbura :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arata misto , dar am o nedumerire ; deci fost 318i actual 328i si emblema de 325i? :))))

si eu m-am speriat cand am ajuns la neamt si am vazut ca scrie 325,dar masina fusese a lui taicaso,care avea 69ani si dupa 4ani ia dato lui fiuso,care dupa cum vz in primele poze avea o toba sport cik,dar el ii scosase filtrele ca sa uruie si sa-ti dea senzatia ca are un motor mare,dar de fapt avea un motor puturos,pot sa zic acuma

 

parerea mea e ca ar trebui sa dai jos xenonul pana faci rost de faruri cu lupa. Eu daca te-as vedea in trafic te-as injura rau! ORBESTI pe toata lumea!

 

In rest, respect pentru celelalte transformari!

:) asta e,ce vrei acuma,cand o sa imi schimb botu cu cel de FL o sa-mi pun si faruri cu lupa

Link to comment
Share on other sites

frumoasa rau

poate o sa-i pui si alt interior...:twoup:

si sa nu mai spunem cum trage :(

ms,ms. stai linistit ca o sa vina si interioru cat de curand. cat despre masina cum trage normal ca tu stii foarte bine,doar tu mi-ai bagat in cap si mai facut sa devin usor-usor un pasionat si fan bmw. acuma dk tot m-am apucat sa bag bani in masina trb sa ma tin. sa nu mai zic de tine :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

sau poate ma retrag de aici ca nu are rost sa-mi mai postez masina,o tin doar pt mine ca de apreciat nu se apreciaza. vad ca aici sunt de apreciat schimbarile unor geamuri de far,care nu costa mai mult de 1mil. sa o tineti tot asa cu pupin...ismele voastre intre voi. mai este unu cu un drig upgradat la 328 care nu-si mai are loc in pepeni de ce a realizat cu masina lui,se vede si el vreun Schumacher si cand a venit la Craiova sa-si schimbe motorul mai avea putin si facea in pantaloni iar aici e viteaz mai ceva ca Mihai
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.