Jump to content

Masina mea


schmidt

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok in legatura cu presurile sunt schimbate deja deci nu mai sunt alea ce se vad acolo pt ca le-am pus pe cele originale adica vreau sa spun ca sunt de la masina si am sa va ascult sfaturile am sa imi dau jos husele de pe scaune

deci husele sunt puse pt protectia tapiteriie pt ca masina cand am aduso ooo fost foarte intretinuta si am vrut sa o pastrez tot asha am si o poza cu ea inainte sa ii pun NR de germania.

 

cum a spus tipul de mai sus ca nu se scrie pysss ca se scrie peace asta stiam dar chestia a fost ca am scris in romaneste :)):)) hai ca am glumit :twoup:)

post-33050-1267995892_thumb.jpg

post-33050-1267995904_thumb.jpg

Edited by schmidt
Link to comment
Share on other sites

intr-adevar masina pare a fi intr-o stare tehinca de invidiat, si daca interiorul zici ca e asa cum e ... ai grija de el da' nu'l ascunde sub huse!!! e ca si cum ai avea o jucarie pe care o tii in cutie doar pentru a nu se strica - si astfel nu te poti bucura de ea.

foarte bine ca ai schimbat presurile.

toba aia nici ea nu e la locul ei(parerea mea), cauta alta cu 2 iesiri, ceva mai "discreta" sa zic asa ...

 

in rest, cum au zis si ceilalti, grija la micile detalii ... nu o tiganii!!!

Link to comment
Share on other sites

maine ma duc la garaj si imi iau jos husele alea ca sa fiiie masina mai originala ok

maine am sa imi fack ceva poze si in interior dupa ce imi dau jos husele :)

ca masina e in garaj acuma ca am ceva probleme la motor shi nimeni de pe Club BMW nu mo putut ajuta sau nu a vrut infine ee bine si asha am sa ma descurc si singur sper , daca nu am sa reusesc am sa incerc din nou sa cer ajutorul vostru pyssss all

post-33050-1267998348_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, dar mai frumoasa ar fi daca elimini burlanu ala si pui o toba finala dubla, daca schimbi covorasele si scoti husele.

Eventual elimina si "zorzoanele" din parbriz pt. o vizibilitate mai buna.

Sa o conduci sanatos!

Link to comment
Share on other sites

ce sa iti zic eu ,deja toba ii data jos am puso pe ceea veche deocamdata ,si astazi ma duc la ea la garaj ca am ceva bele cu ea si am sa ii dau jos si husele ca presurile sunt date de mult jos :X pyss

 

 

 

 

 

 

ms pt reply

Link to comment
Share on other sites

masina:SA O STAPANESTI SANTOS.este frumoasa.

ce nu inteleg este cum naiba...iti spun colegii de aici da jos presurile spui le-am dat,da jos toba spui deja am dat-o...faci schimbarile cu un pas inainte.

 

tare a mai fost faza cu rididcatul tensiunii la angel eyes.sunt curios cum o faci pe asta :))))))))))))))

 

 

scuze ca m am bagat intre voi...am crezut ca de mine era vorba..

 

iar asta e cireasa de pe tort.daca nu de tine era vb atunci de cine!?!?!!?...

Link to comment
Share on other sites

Salut,cum este pe suspensie masina ta?este confortabila?eu asa cred....,sunt inebunit dupa suspensiele astea,mult as fi dorit sa am si eu jante pe 15 si cauciucurile astea cred ca sunt pe 60,eu am luat-o cu roti pe 16,m-am dus la rar si in talon au scris 16,deci la 15 nu mai pot sa trec cat am masina asta,imi palce,imi palce,este paralela exact cu solul,dreapta,eu nu stiu cum ai fost asa norocos sa prinzi un asfel de coupe,mi-ar fi placut suspensia ta(in cazul in care vroiai una sport) dar tu ai parca motor de 1.6 si eu am de 2.0 si banuiesc ca arcurile sunt raportate pt. fiecare motor in parte,2 bmwuri am avut, 2 ghinioane,tu ai luat unu,primul coupe e36 banuiesc si l-ai nimerit exact asa cum trebuie sa fie,e perfecta masina ta pt. mine,imi place cum este,oricum pt. mine este ultimul bmw, cu acest e36 gata am incheiat cu aceasta marca,vreau si altceva.
Link to comment
Share on other sites

Amigo, de ce crezi tu ca ti-am recomandat Duster-ul ? Fiindca eram convins ca urmeaza multe suspine de fiecare data cand o sa treaca una pe langa tine, in drum spre plata facturilor ! :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.