Jump to content

[Vand] Jante Originale BMW,e90,e60,e46 etc.


Recommended Posts

Multumesc.

Am incercat si eu cu un convertor dar in realitate difera.Eu pe masina am pe 17" , iar intre convertor si realitate este o diferenta de 4 cm.

Am nevoie de un diametru exact.Ai cumva vreo janta pe 24" si esti dragut sa o masori ? Ma intereseaza si latimea daca se poate.

 

Stima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mai ai jantele de tabla? ma intereseza doar jantele si capacele..fara cauciucuri..daca le dai separat zi-mi un pret te rog..mersi

nu merita sa le dau jos.costa 200 euro complet anvelopele sunt noi au 8 mmm.mai am 8 seturi de tabla am si 17 de tabla.

Link to comment
Share on other sites

mai ai jantele de tabla? ma intereseza doar jantele si capacele..fara cauciucuri..daca le dai separat zi-mi un pret te rog..mersi

nu merita sa le dau jos.costa 200 euro complet anvelopele sunt noi au 8 mmm.mai am 8 seturi de tabla am si 17 de tabla.

 

eu am cauciucuri de iarna aproape noi..daca te razgandesti sa ma anunti..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
salut. un set de roti pre un e65? sau gume de vara 245-55-17 , si un pret daca se poate?

deocamdata doar jante styling 90 cu anvelope vara Pirelli fara runflat.fata unul are 7,8 mm unul are 6,1mm si spate 4mm.245/55/17 102W.pret 430 euro.

Link to comment
Share on other sites

salut. un set de roti pre un e65? sau gume de vara 245-55-17 , si un pret daca se poate?

deocamdata doar jante styling 90 cu anvelope vara Pirelli fara runflat.fata unul are 7,8 mm unul are 6,1mm si spate 4mm.245/55/17 102W.pret 430 euro.

o fotografie se poate?

nu am foto.jantele sunt in germania.

Link to comment
Share on other sites

salut. un set de roti pre un e65? sau gume de vara 245-55-17 , si un pret daca se poate?

deocamdata doar jante styling 90 cu anvelope vara Pirelli fara runflat.fata unul are 7,8 mm unul are 6,1mm si spate 4mm.245/55/17 102W.pret 430 euro.

o fotografie se poate?

nu am foto.jantele sunt in germania.

da-mi un link cu modelul deoarece nu stiu cum arata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.