Jump to content

Vand Amplificator Harman-Kardon + SubWoofere E46


Recommended Posts

Va salut!

Am cumparat un amplificator Harman-Kardon, Subwooferele si mufele de intrare in ele! Le vand pt ca nu mai am timp deloc sa ma ocup de ele! Sunt in perfecta stare, functioneaza (f.important).

Pun si cateva poze...

 

Preturi: Amplificatorul HK cu bratul de prindere: 130 euro

Subwooferele: 120 euro

Mufa de intrare in amplificator: 50 euro iar ce-a de intrare intr-unul din sub. - gratis- :)

 

O zi buna!

 

l.e. preturile sunt usor negociabile

Edited by catalinlazar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ai idee daca le pot pune pe 320D cu sunet stock..nu are harman..pot face schimbarea fara modificari?? ms

 

Am intrebat un electrician, si mi-a zis ca se poate....pt ca e mufa originala de amplificator cu firele care ies din el...Trebuie sa se si priceapa....care/cum sunt firele alea...si probabil ca nu o sa ai 10 boxe cate are intreg sistemul...o sa ai 8... :)

Eu nu dispun de timp...si stau in cutie de anul trecut de prin noiembrie...

 

o zi buna!

 

l.e. intreaba un electrician, ca fapt divers...

Edited by catalinlazar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
valabil...mai lasam la pret?

:twoup:

 

Salut...ma intereseaza si pe mine carcasele de plastic de la boxe... fara cabluri fara boxe...doar carcasele(cadrul)...

daca vrei... zi-mi si mie un pret...

 

Salut! Prietene, daca le demontez, nu le mai dau in veci, asa ca imi pare rau, dar nu le fac bucati!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.