Jump to content

E92 325i


alex 83

Recommended Posts

Asa ceva nu te-ar interesa?

 

http://www.salesafter.de/product_details.php?id=822

 

http://www.salesafter.de/images/products/3er/zubehoer/alu-domstrebe.jpg

 

Parca costa mai putin la grozadan.

 

Imbunatateste enorm handling-ul ...

Poate pe viitor,deocamdata sunt multumit de handling-ul masinii :)

 

Man ia-ti gandul de la M-Paket ...e un detaliu infim ....uite aici bijuterie , AERO LIP rulzzz

 

http://img534.imageshack.us/img534/3803/adv51bmw335active.jpg

Frumoase jantele,dar poza mi se pare photoshop :)

 

Am si eu un coupe si ma bucur in fiecare zii de aceasta frumoasa masina, am lasat nevstemii E39 desi in mod firesc eu ar fii trebuit sa o conduc :twoup:

Sa-l stapanesti sanatos!

Pune poze sa il vedem si noi :(

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
seamana cu scurgerea de la chiuveta :) Si daca sunt scumpe ce ? crezi ca unele kitch-uri nu-s scumpe ? ... gen astea :)
Link to comment
Share on other sites

seamana cu scurgerea de la chiuveta :) Si daca sunt scumpe ce ? crezi ca unele kitch-uri nu-s scumpe ? ... gen astea :)

nu am spus-o de parca ar avea legatura faptul ca sunt scumpe cu frumusetea.era doar un detaliu.mie imi plac.ca nu iti plac tie este partea 2 si parerea ta.este ceva normal.

Link to comment
Share on other sites

se stie ca cutiile de viteza automate la masini mai vechi au mari probleme.

La masini noi recomand si eu cutie de viteza automata, dar crede-ma la masini mai vechi ai foarte multa bataie de cap cu automatele

 

Apropo Alexandru 83, masina ta pe drumurile noastre= Sinucidere= ,sau te plimbi numai in centrul orasului cu ea.

Eu unul am dat in niste gropi de am crezut ca mi-am lasat roata acolo si nu eram pe offroad.

Link to comment
Share on other sites

Salut , felicitari ! frumoasa masina ! sa o stapanesti sanatos si fara evenimente ....

O intrebare am si eu :) de ce cutie manuala ?

Succes in continuare !

Ms frumos! :twoup:

Fiind coupe si mai ales motor pe benzina,am considerat ca o cutie manuala este mai potrivita. Si nu regret deloc alegerea facuta :(

De la sera 5 in sus as cumpara numai Steptronic...

Superb exemplar ai ! :)

Daca tot esti la capitolul jante, ce zici de astea ? :)

Ms!

Deocamdata nu ma gandesc sa schimb jantele :D

se stie ca cutiile de viteza automate la masini mai vechi au mari probleme.

La masini noi recomand si eu cutie de viteza automata, dar crede-ma la masini mai vechi ai foarte multa bataie de cap cu automatele

 

Apropo Alexandru 83, masina ta pe drumurile noastre= Sinucidere= ,sau te plimbi numai in centrul orasului cu ea.

Eu unul am dat in niste gropi de am crezut ca mi-am lasat roata acolo si nu eram pe offroad.

Nu e chiar asa sinucidere,doar ca trebuie putina atentie si nu vei avea probleme...

Link to comment
Share on other sites

Putin mai multa atentie si mai multi bani pt reparatie!

Eu mai am un WV Polo (superba) to schimb Bucsele la ea si nu are garda asa de joasa ca a ta

Nu prea are legatura garda joasa cu uzura bucselor :) Alea le schimbi si la X5,E92 sau VW Polo;depinde cate gropi/m2 nimeresti :)

Link to comment
Share on other sites

Putin mai multa atentie si mai multi bani pt reparatie!

Eu mai am un WV Polo (superba) to schimb Bucsele la ea si nu are garda asa de joasa ca a ta

Nu prea are legatura garda joasa cu uzura bucselor :) Alea le schimbi si la X5,E92 sau VW Polo;depinde cate gropi/m2 nimeresti :)

EU AM NIMERIT INTR-O GROAPA CU POLO DE MI-A IESIT BARA DIN FATA DE LA LOC

CE ZICI ?

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma nu poti merge tot timpul cu 40 Km\h si sa ocolesti toate gropile, sau poate ca sunt si astfel de soferi.

Exemplu = Recent am condus in spatele unei masini ( dacie de 100 de ani) pe un bulevard unde nu am putut depasi rabla si am crezut ca fac cu nervi

Link to comment
Share on other sites

Cand am fost eu la Bucuresti poate inca nu le-au plombat.

 

Orasul e mai curat, nu e sufocat ca la Bucuresti, mai multa verdeata, si cel putin in centru nu sunt asa multe cladiri comuniste. La noi se simte o influenta mare din vest

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.