Jump to content

E92 325i


alex 83

Recommended Posts

Salut , felicitari ! frumoasa masina ! sa o stapanesti sanatos si fara evenimente ....

O intrebare am si eu :) de ce cutie manuala ?

Succes in continuare !

Ms frumos! :twoup:

Fiind coupe si mai ales motor pe benzina,am considerat ca o cutie manuala este mai potrivita. Si nu regret deloc alegerea facuta :(

De la sera 5 in sus as cumpara numai Steptronic...

Superb exemplar ai ! :)

Daca tot esti la capitolul jante, ce zici de astea ? :)

Ms!

Deocamdata nu ma gandesc sa schimb jantele :D

se stie ca cutiile de viteza automate la masini mai vechi au mari probleme.

La masini noi recomand si eu cutie de viteza automata, dar crede-ma la masini mai vechi ai foarte multa bataie de cap cu automatele

 

Apropo Alexandru 83, masina ta pe drumurile noastre= Sinucidere= ,sau te plimbi numai in centrul orasului cu ea.

Eu unul am dat in niste gropi de am crezut ca mi-am lasat roata acolo si nu eram pe offroad.

Nu e chiar asa sinucidere,doar ca trebuie putina atentie si nu vei avea probleme...

 

 

 

dapz ai si tu dreptate ... oricum ce mai conteaza cutia ...masina e super ok ! ...sa ai grija de ea si ea de tine !

 

 

Myke te referi la x5?

 

Nu Luci , nu m'am referit la x5...

Edited by Myke_4.8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tot secretul arcurilor astea este ca trebuie sa astepti 1 luna sa coboare :(), oricum arata senzatie acum masina, sa te bucuri la maxim de ea :) :twoup: stii deja parerea mea ca ar merge niste jante pe 19 pe aceasta masina :) Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
5 stelute si de la mine, o masina de invidiat :)

Ms! :twoup:

 

 

Am pus si eu LED-uri cu SMD la numar :)

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/E92%20325i/DSC03505.jpg

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/E92%20325i/DSC03514.jpg

Link to comment
Share on other sites

super masina ...a avut un prieten un 335i si era traznet , nu sti de unde pot lua becuri la numar albe ? si alt vitezometru ...deoarece mai incolo de 260 nu stiu cu cat ma duc si mi se opreste acu de la vitezometru in cel de la rezervor cand se da peste cap ..nu il pot schimba cu deala de M ? si cat costa volan de M ?
Link to comment
Share on other sites

super masina ...a avut un prieten un 335i si era traznet , nu sti de unde pot lua becuri la numar albe ? si alt vitezometru ...deoarece mai incolo de 260 nu stiu cu cat ma duc si mi se opreste acu de la vitezometru in cel de la rezervor cand se da peste cap ..nu il pot schimba cu deala de M ? si cat costa volan de M ?

 

MaÂşina oricum este limitatĂŁ la 250.

Link to comment
Share on other sites

super masina ...a avut un prieten un 335i si era traznet , nu sti de unde pot lua becuri la numar albe ? si alt vitezometru ...deoarece mai incolo de 260 nu stiu cu cat ma duc si mi se opreste acu de la vitezometru in cel de la rezervor cand se da peste cap ..nu il pot schimba cu deala de M ? si cat costa volan de M ?

 

MaÂşina oricum este limitatĂŁ la 250.

 

limitatorul a fost scos in germania.

Link to comment
Share on other sites

Pai lumina de la numar nu era alba din fabrica ? La mine sunt albe si nu le-am schimbat eu .

La cele fabricatie >2008

nu sti de unde pot lua becuri la numar albe ? si alt vitezometru ...deoarece mai incolo de 260 nu stiu cu cat ma duc si mi se opreste acu de la vitezometru in cel de la rezervor cand se da peste cap ..nu il pot schimba cu deala de M ? si cat costa volan de M ?

Led-uri am luat de la edy1092.Cu restul nu stiu ce sa zic... :)

 

Proabil intensitate mai mare..

 

Frumoasa masina ! :) :twoup:

Se poate..

 

Ms! :(

Link to comment
Share on other sites

Man trebuie sa pui sacul cu nisip in portbagaj sa se lase arcurile ....exact cum a mers baiatul asta 1 luna cu masina :twoup:)

Avea eibach pro kitt si nu-i placea ca era prea ridicata masina .....

 

http://img411.imageshack.us/img411/3103/bild008ns.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/882/bild006y.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.