Jump to content

BMW 330d E46 facelift m-paket


mihaibdk

Recommended Posts

Vind 330d facelift ,m-paket fabricat in 2000 cu 121000km pret 7800euro cu urmatoarele optiuni:

xenon

spalatori faruri

cd

trapa

volan cu comenzi din piele

climatronic

4 geamuri electrice

cotiera

sac ski

senzor ploaie

senzori de parcare

pilot automat

incalzire in scaune

reglaj lombar al scaunelor

oglinzi rabatabil electric

oglinzi heliomate

bancheta rabatabila

stopuri cu led

Cauciucurile sint in stare foarte buna (10000km)

Masina este cipata si are 230cp

 

Tel 0722 307 402

post-31516-1269982334_thumb.jpg

post-31516-1269982353_thumb.jpg

post-31516-1269982369_thumb.jpg

post-31516-1269982430_thumb.jpg

Edited by mihaibdk
Link to comment
Share on other sites

Este facelift doar in acceptiunea lui :)

 

 

Masina din poza este facelift cu tot cu pachet. Ori este schimbata fata, ceea ce nu justifica cheltuiala doar de dragul unui "upgrade", ori a fost lovita si "traiasca al nostru CASCO", ori anul nu este corect. :)

Link to comment
Share on other sites

Bara fata nu cred ca e schimbata pe casco pentru ca e de coupe din cate imi dau eu seama

 

Exact . Capota , faruri , semnale , lucasuri , aripici sunt de face-filt . Masina in 2000 nu avea cum sa fie . Bara de fata este de M Technik 2 dar de coupe/cabrio , nu e de sedan.

Link to comment
Share on other sites

Anu' e prost,dar din poze arata smecher masina....acuma cine stie ce are pe sub capota,cati km reali are...si cum o fi la interior

 

Ma indoiesc ca anu e prost . Masina 99% e fara facelift . Dupa modelul stopurilor pe led spate . Sunt stopuri pentru non-facelift dupa forma.

 

Cum am spus si mai sus , pachetu M Technik 2 este ce coupe/cabrio si bara fata si bara spate . Nu au bandouri !

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va lamuresc:

Masina este din 2000, am cumparat-o in 2006,la momentul respectiv valora cam 14000 e,iar eu am considerat ca merita sa o fac facelift si m-paket ,toate piesele sint originale BMW si au costat ceva banuti

Barile sint de coupe ,imi plac mai mult decit cele cu bandouri

Iar in privinta km ,masina e in tara (unde se fac mai putini km ca afara) de prin 2003,iar eu am facut cu ea 25000km

Sper ca am lamurit pe toata lumea :)

Link to comment
Share on other sites

@Stefann

am vorbit la tel. cu baiatu' adica owneru' masinii ,nu a gresit nimic....masina e a.f. 2000 :)

 

Exact cum am spus si eu , nu a gresit cu nimic . Ala e anul masinii !

 

Hai sa va lamuresc:

Masina este din 2000, am cumparat-o in 2006,la momentul respectiv valora cam 14000 e,iar eu am considerat ca merita sa o fac facelift si m-paket ,toate piesele sint originale BMW si au costat ceva banuti

Barile sint de coupe ,imi plac mai mult decit cele cu bandouri

Iar in privinta km ,masina e in tara (unde se fac mai putini km ca afara) de prin 2003,iar eu am facut cu ea 25000km

Sper ca am lamurit pe toata lumea :)

 

Am inteles . Din ceea ce spui tu inseamna ca ai piesele care le-ai schimbat si le oferi odata cu masina , corect ?

 

Masina e frumoasa !

 

Sa ai bafta !

Link to comment
Share on other sites

prietene 121mii km din 2000 ? creca glumesti. contrazici legile fizicii

nici aici nu scapam de pietari care se joaca cu km ? incredibil

 

bai nene, nu va inteleg, eu am 170 si ceva de mii din '97. ce e asa imposibil? in fine, asta e un diesel, dar orisicum...

Link to comment
Share on other sites

Vind 330d facelift ,m-paket fabricat in 2000 cu 121000km pret 7800euro cu urmatoarele optiuni:

xenon

spalatori faruri

cd

trapa

volan cu comenzi din piele

climatronic

4 geamuri electrice

cotiera

sac ski

senzor ploaie

senzori de parcare

pilot automat

incalzire in scaune

reglaj lombar al scaunelor

oglinzi rabatabil electric

oglinzi heliomate

bancheta rabatabila

stopuri cu led

Cauciucurile sint in stare foarte buna (10000km)

Masina este cipata si are 230cp

 

Tel 0722 307 402

 

ce cutie are si unde poate fi vazuta?

Link to comment
Share on other sites

Cam ce consum are masina asta?

Si impozitul nu stii cat e pe an? E mai mult de 1000 ron?

Ms

am cumparat-o eu azi,am facut plinul la iesirea din bucuresti in militari, si am facut din nou plinul cand am ajuns acasa in deva...consum 5,7% ,si m-am mai si distrat putin pe drum,nu am mers numai ca pensionarii ! Mare noroc cu cutia aia manuala :) !

impozitul intre 900 si 1100 de lei

sa mai vand masini si pe forum,mersi bmwclub.ro sa o folosesc sanatos ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.