Jump to content

Schimb roti complete 17 Jante M e46, cu roti pe 16


kruger

Recommended Posts

Schimb urmatoarele roti:

 

M e46 originale, cu gume Pirelli P0, 7.5J si 8.5J, 225/45/17 puse anul trecut pe ele.

 

Rotile sunt in stare cat se poate de buna, jante in starea asta mai rar. NU sunt vopsite sau sudate, sau patrate, sau mai stiu eu ce.

 

Ma intereseaza roti complete pe 16, de preferat originale, et intre 40 si 35 (pentru pisica), cu tot cu gume, si in stare generala la fel de buna cu ale mele.

Ma intererseaza deasemenea ca gumele sa nu fie mai mari de 215.

 

poze.

Edited by kruger
Link to comment
Share on other sites

salut

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=61064&hl=

 

daca te intereseaza astea le am doar ca sunt 225/50/16 gumele pe fata le-am schimbat cu 2 dunlop intre timp, o janta a fost zgariata de bordura dar mai am una in stare buna(o luasem de rezerva) a si sunt de E46

 

acum vad sunt 225/45/17 toate cauciucurile??

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

termina cu prostiile si lasa sosetele in picioare. :)

 

cel mai bun sfat . Daca vrei neaparat mai inguste rotile cumpara 2 cauciucuri 215/45 pt fata .

 

Off : Cand imi cautam eu Style 68 nu vindea nimeni , dupa ce am cumparat au aparut 4 seturi la vanzare .

Edited by Valentin_LMB
Link to comment
Share on other sites

In cazul in care nu le schimbi...Nu te-ai gandit la un pret pt vanzare?

 

Ba da, dar nu ti-ar conveni. Nu le dau ieftin, si ar insemna sa nu le cumpere nimeni.

Prefer sa le dau la schimb.

 

Pai,spune-mi un pret!...Cine stie?Sau trimite-l pe pm!

Link to comment
Share on other sites

Schimb urmatoarele roti:

 

M e46 originale, cu gume Pirelli P0, 7.5J si 8.5J, 225/45/17 puse anul trecut pe ele.

 

Rotile sunt in stare cat se poate de buna, jante in starea asta mai rar. NU sunt vopsite sau sudate, sau patrate, sau mai stiu eu ce.

 

Ma intereseaza roti complete pe 16, de preferat originale, et intre 40 si 35 (pentru pisica), cu tot cu gume, si in stare generala la fel de buna cu ale mele.

Ma intererseaza deasemenea ca gumele sa nu fie mai mari de 215.

 

poze.

un schimb cu astea nu te-ar interesa???/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.