Jump to content

dynavin montat ..


Recommended Posts

eu am ornamentele interioare imbracate in folie de carbon si ara chiar foarte bine se asorteaza foarte bine cu interiorul. tu inainte sa afirmi ca posesorii de bmw care au carbon prin masina sunt tarani ar trebui sa :

 

 

1. inveti limba romana inainte sa scrii pe un forum public

 

 

2. sa vezi tiganiile din masina ta, care nu sunt taranisme sunt mai mult de atat, sunt tiganisme.....

 

 

M3 wanna be from TheFlintstone's

 

 

PS: stiai ca ciorile sunt atrase de tot ce straluceste? ( aur, crom, nichel.............etc)

 

 

si legat de Dynavin: nu esti primul de pe forum care a montat asa ceva si sunt destui colegi care puteau sa te ajute si care au pus aici pe forum ghiduri complete despre cum se monteaza aceasta unitate, dar probabil ca se mai uita si la om, nu ajuta chiar pe oricine. Daca tu te ai gandit ca aici e locul unde sa vii sa faci pe desteptul, te ai inselat si colegii ti au demonstrat lucrul asta! Vezi gunoaia din ochiul tau inainte sa o cauti pe cea din ochii altora!

 

 

as fi curios sa iti vad eu tie masina,,sa vad ce pocnitoare ai mai tom

 

Pai daca il puneai pe capota pe langa asta modifica si cx-ul masinii :)

 

 

am s apun unul si pe capota,ca sa fi tu multumit..

 

eu am ornamentele interioare imbracate in folie de carbon si ara chiar foarte bine se asorteaza foarte bine cu interiorul. tu inainte sa afirmi ca posesorii de bmw care au carbon prin masina sunt tarani ar trebui sa :

 

 

1. inveti limba romana inainte sa scrii pe un forum public

 

 

2. sa vezi tiganiile din masina ta, care nu sunt taranisme sunt mai mult de atat, sunt tiganisme.....

 

 

M3 wanna be from TheFlintstone's

 

 

PS: stiai ca ciorile sunt atrase de tot ce straluceste? ( aur, crom, nichel.............etc)

 

 

si legat de Dynavin: nu esti primul de pe forum care a montat asa ceva si sunt destui colegi care puteau sa te ajute si care au pus aici pe forum ghiduri complete despre cum se monteaza aceasta unitate, dar probabil ca se mai uita si la om, nu ajuta chiar pe oricine. Daca tu te ai gandit ca aici e locul unde sa vii sa faci pe desteptul, te ai inselat si colegii ti au demonstrat lucrul asta! Vezi gunoaia din ochiul tau inainte sa o cauti pe cea din ochii altora!

 

 

as fi curios sa iti vad eu tie masina,,sa vad ce pocnitoare ai mai tom

 

Pai daca il puneai pe capota pe langa asta modifica si cx-ul masinii :twoup:

 

 

am s apun unul si pe capota,ca sa fi tu multumit..

 

 

 

hai c ava pun o poza sa fiti si mai multumiti,,sa aveti cu ce sa va ocupati :)

post-32028-1271872304_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumos interiorul.

Ornamentele sunt mai deosebite,mie imi plac...

 

 

alesandru ,aici fiecare sunt cu gusturile lor,nu pot sa le spune u ce sa le placa sau nu,,chiar nu ma intereseaza pe mine,daca lor le place sau nu,dar eu as fi curios sa le vad eu masina lor..ca poate asa avea si eu de spus ceva,dar nu sunt genul...

 

Frumos interiorul.

Ornamentele sunt mai deosebite,mie imi plac...

 

 

alesandru ,aici fiecare sunt cu gusturile lor,nu pot sa le spune u ce sa le placa sau nu,,chiar nu ma intereseaza pe mine,daca lor le place sau nu,dar eu as fi curios sa le vad eu masina lor..ca poate asa avea si eu de spus ceva,dar nu sunt genul...

 

 

chiar imi place asa ornamentele,,ornamente inbracate in carbon vezi peste tot,,dar asa mai rar este,,din acest motiv nu le schimb,,as putea sa imi iau altele si sa le inbrac in carbon,,dar chiar nu imi place sa pun in masina sa arate cum arata la toata lumea,,si la :) tommm...

Link to comment
Share on other sites

:) daca va mai "dragaliti" mult cu apelative gen "cioara", "tiganisme" etc., topicul se inchide si incepe sezonul cadourilor... din nou !

 

pai normal ar fi sa se vorbeasca normal,si sa se vorbeasca de titlul topicului,chiar nu am intrebat pe nimeni daca ii place tigania mea,,cum o considera unii de pe forum..

Link to comment
Share on other sites

cioara e fiul lu' mata aia care te-a facut pe tine si prost si taran si agramat si analfabet si colac peste pupaza nici nu te a educat! daca mergeai si tu la scoala invatai macar sa scrii ca de vorbit sunt sigur ca nu esti in stare. du te tare de unde ai venit.............. Edited by T0M
Link to comment
Share on other sites

cioara e fiul lu' mata aia care te-a facut pe tine si prost si taran si agramat si analfabet si colac peste pupaza nici nu te a educat! daca mergeai si tu la scoala invatai macar sa scrii ca de vorbit sunt sigur ca nu esti in stare. du te tare de unde ai venit..............

 

 

te supara adevarul tomm?sau ce ai de ai luat foc asa?

 

cioara e fiul lu' mata aia care te-a facut pe tine si prost si taran si agramat si analfabet si colac peste pupaza nici nu te a educat! daca mergeai si tu la scoala invatai macar sa scrii ca de vorbit sunt sigur ca nu esti in stare. du te tare de unde ai venit..............

 

 

te supara adevarul tomm?sau ce ai de ai luat foc asa?

 

ar trebui sa ne vedem pe undeva tomm sa iti vad si eu masinuta,nu imi lasi si mie nr taud e tel sa dau de tine??

 

sincer ce feluri de oamenii sunt pe forumul asta,of of of of

Link to comment
Share on other sites

de ce vrei sa mi vezi masina? sa stii de unde sa mi furi geamurile la oglinzi , eleronul si bandourile. nu multumesc! cum ziceam, du te tare ......si onoreaza ne cu lipsa! nu are nimeni nevoie de sfaturi de la "oameni" ca tine!
Link to comment
Share on other sites

de ce vrei sa mi vezi masina? sa stii de unde sa mi furi geamurile la oglinzi , eleronul si bandourile. nu multumesc! cum ziceam, du te tare ......si onoreaza ne cu lipsa! nu are nimeni nevoie de sfaturi de la "oameni" ca tine!

 

 

 

care jeamuri la oglinzi?alea decolorate si jgariate ce le ai la masina?vream sa vad ce pocnitoare ai tu,de esti asa de tare in gura,si ma jignesti fara motiv,si ma faci cioara,,dar am sa te inat eu sa vorbesti,si tu poate vrei sa ma inveti sa scriu,eu cu mare placere te invat sa vorbesti,doar sa dau de tine..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.