Jump to content

vand suport pahar sub cotiera bmw e46


Recommended Posts

vand suport pahar bmw e46 ,

 

2 pahare , si 2 spatii pentru monede.

 

200ron fix.

 

tel: 0762 081 371

mess: GGGAUA

Salut. De unde esti? Care este ultimul pret...din cate stiu pretul de la Bavaria este in jur de 150 ron NOU.... Sunt interesat... O zi buna

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor asta e pretu si atat , nu e gresit nimic. al meu are ceva special . e pe stok !

Pentru cine nu cumpara rog sa nu mai posteze. ca va iau anunturile la rand si va fac offtopic. vad ca e mai rau ca pe 4tuning aici.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gelu, suntem pe un forum unde daca vinzi ceva trebuie sa accepti comentarii din partea celorlalti membrii. Acum daca unii stiu ca piesa care o vinzi tu cu 200 lei sh costa la un dealer BMW 125 de lei e normal sa te intrebe de ce asa mare pretul.
Link to comment
Share on other sites

Nu , gresesti , nu prezint ceva si astept pareri. Vnd ceva , vand cu ce pret vreau eu. deci rog un moderator sa nu doarma ca eu am primit 8 zile ban ca am postat aiurea. Sa fie valabil pentru toti nu numai pentru unii.

 

Iar pentru bagatorii de seama care mai mult la misto fac oferte. rog sa citeasca mai bine.pretul este fix.

Edited by Gelu_r
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gelule mai bine da fuguta pe 4tunning daca e mai bine acolo ... ai impresia ca aici avem pene pe spate sau cum ? e dreptul meu sa spun ca mi se pare EXAGERAT pretul, iti convine bine nu iara bine!
Link to comment
Share on other sites

Gelule mai bine da fuguta pe 4tunning daca e mai bine acolo ... ai impresia ca aici avem pene pe spate sau cum ? e dreptul meu sa spun ca mi se pare EXAGERAT pretul, iti convine bine nu iara bine!

Bai baiatule esti prea nesimtit tu.

Nu intelegi sa iti vezi de treaba ta. nu ma intereseaza parerea ta. e vorba de 200ron in total defapt. nu e vorba de 2000 euro . Mai mult costa benzina sa te duci la bavaria sa il comanzi , si sa te duci iar peste 15 zile sa il ridici.

 

Pretu e al meu , daca ti se pare mare dute si cumpara din alta parte nu imi posta mie aici ca nu ma inetreseaza parerea ta.

 

Pe e36 nu merge , e mai lata consola la e46 si nu intra acolo.

Link to comment
Share on other sites

Gelule mai bine da fuguta pe 4tunning daca e mai bine acolo ... ai impresia ca aici avem pene pe spate sau cum ? e dreptul meu sa spun ca mi se pare EXAGERAT pretul, iti convine bine nu iara bine!

Bai baiatule esti prea nesimtit tu.

Nu intelegi sa iti vezi de treaba ta. nu ma intereseaza parerea ta. e vorba de 200ron in total defapt. nu e vorba de 2000 euro . Mai mult costa benzina sa te duci la bavaria sa il comanzi , si sa te duci iar peste 15 zile sa il ridici.

 

Pretu e al meu , daca ti se pare mare dute si cumpara din alta parte nu imi posta mie aici ca nu ma inetreseaza parerea ta.

 

Pe e36 nu merge , e mai lata consola la e46 si nu intra acolo.

prietene dute pe 4tuning daca ai chef de jigniri.

pai ai venit tu dupa 4tuning sa vinzi flori la gradinari,aici e un forum unde piesele se vand in limita bunului simt,pai tu ceri mai mult decat cel nou,ce are al tau in plus sau esti vreo marca inregistrata GELU_R (din capu satului) si noi nu stim de tine.

creca o sa mai iei un suspend pt felul cum vorbesti

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor asta e pretu si atat , nu e gresit nimic. al meu are ceva special . e pe stok !

Pentru cine nu cumpara rog sa nu mai posteze. ca va iau anunturile la rand si va fac offtopic. vad ca e mai rau ca pe 4tuning aici.

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

 

Nu , gresesti , nu prezint ceva si astept pareri. Vnd ceva , vand cu ce pret vreau eu. deci rog un moderator sa nu doarma ca eu am primit 8 zile ban ca am postat aiurea. Sa fie valabil pentru toti nu numai pentru unii.

 

Iar pentru bagatorii de seama care mai mult la misto fac oferte. rog sa citeasca mai bine.pretul este fix.

nu dorm sefu', se poate?

 

da' cand ai primit tu BAN, ca nu apare nimic la profilul tau... :)

 

sau te-a luat gura pe dinainte ?

 

Bai baiatule esti prea nesimtit tu...

astfel de expresii chiar conduc la BAN, stii nu? :)

 

de fapt nu mai are rost sa te educam noi aici, daca parintii tai nu au facut asta atata timp...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.