Jump to content

FILTRE DE AER CARE SCAD CONSUMUL SI CRESC PUTEREA ! E PE BUNE


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

@the rifle

 

Intradevar probabil tu stii mai bine decat ala care l-a inventat si care a primit 2 medalii de aur 2 de argint si 1 de bronz la saloane Mondiale de inventica.

Daca voi nu credeti nu inseamna ca nu exista.

 

@remer

 

Nu i-a batut pe aia de la K&N ca aia pretind ca e "lifetime"...si noi ii credem ca-s americani.

=)) normal doar is americani =))

 

Minunea mai mare ar fi ca tu si individul ala sa nu fiti una si aceasi persoana. :)

 

Topicul asta imi aduce aminte de vocea aluia de la teleshopping: chiar functioneaza !

 

 

Cado '

daca vrei vb cu me la tel si cu el in acelasi timp...asta daca ai 2 telefoane :) sa vezi ca santem doua persoane distincte....

Link to comment
Share on other sites

filtrul asta se schimba vreodata? sau e lifetime? ca daca se schimba la un anumit numar de km e inutil la cat costa

oricum e tare ca ii bate pe K&N

cum ar fi sa merg cu 3% consum :)

eu unul o sa ramn la ce a pus neamtu' in BMW :)

se schimba doar materialul filtrant care e 25 de RON asa ca i-a batut pe cei de la K&N :twoup:

 

 

si la cati km se schimba materialul filtrant?

20000km

wow

daca un filtru rezista 20000 km in Romanika inseamna ca e de " otel "

si daca e asa nu isi justifica pretul

Link to comment
Share on other sites

Foarte foarte interesant!!!!!!! Cand mai zic inca 10 useri(cu vechime pe forum , nu 10 psturi) ca e bun si merita cumparat voi lua si eu 2 bucati!!

Nu vechimea pe forum conteaza.....ci curajul de a incerca ceva nou.....APP LA ROMANI LIPSESTE CHESTIA ASTA

Si nu tre sa am 381231261 posturi ca sa itzi zic ca masina mea merge mai bine ca inainte si consuma mai putzin!

Daca vrei sa crezi bien daca nu du-te sa itzi cumperi un filtru sport :)

Da ,dar mai multa incredere am in unu care e de mult pe aici si vad ce idei are si ce scrie de ceva timp decat in cineva nou venit.

 

Filtru sport nu imi cumpar ca nu am nevoie, al tau ar fi interesant daca ar merge .

 

Sau e ca si treaba cu pastilele din rezervor si magnetii colorati!!

Link to comment
Share on other sites

@the rifle

 

Intradevar probabil tu stii mai bine decat ala care l-a inventat si care a primit 2 medalii de aur 2 de argint si 1 de bronz la saloane Mondiale de inventica.

Daca voi nu credeti nu inseamna ca nu exista.

 

@remer

 

Nu i-a batut pe aia de la K&N ca aia pretind ca e "lifetime"...si noi ii credem ca-s americani.

 

Cumparati de la mine eu am o centura neagra in judo,... 3 medalii de aur la karate si 4 de argint la box,... si va garantez ca filtrul e de calitate superioara

Link to comment
Share on other sites

Eu personal nu contest ca nu functioneaza sau ca nu exista, sunt multe inventii extraordinare care nu prea au mare expunere publica.

 

Doar ca pur si simplu miroase a teleshopping ieftin topicul asta.

Link to comment
Share on other sites

Foarte foarte interesant!!!!!!! Cand mai zic inca 10 useri(cu vechime pe forum , nu 10 psturi) ca e bun si merita cumparat voi lua si eu 2 bucati!!

Nu vechimea pe forum conteaza.....ci curajul de a incerca ceva nou.....APP LA ROMANI LIPSESTE CHESTIA ASTA

Si nu tre sa am 381231261 posturi ca sa itzi zic ca masina mea merge mai bine ca inainte si consuma mai putzin!

Daca vrei sa crezi bien daca nu du-te sa itzi cumperi un filtru sport :)

Da ,dar mai multa incredere am in unu care e de mult pe aici si vad ce idei are si ce scrie de ceva timp decat in cineva nou venit.

 

Filtru sport nu imi cumpar ca nu am nevoie, al tau ar fi interesant daca ar merge .

 

Sau e ca si treaba cu pastilele din rezervor si magnetii colorati!!

Vino la Brasov si jur ca ti-l arat sa si ai sa te convingi facem proba cu originalul si cu filtrul asta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
@the rifle

 

Intradevar probabil tu stii mai bine decat ala care l-a inventat si care a primit 2 medalii de aur 2 de argint si 1 de bronz la saloane Mondiale de inventica.

Daca voi nu credeti nu inseamna ca nu exista.

 

@remer

 

Nu i-a batut pe aia de la K&N ca aia pretind ca e "lifetime"...si noi ii credem ca-s americani.

 

Aha si pentru filtrul asta ce medalii a primit ? Globu' de cristal ? :)

Link to comment
Share on other sites

Eu personal nu contest ca nu functioneaza sau ca nu exista, sunt multe inventii extraordinare care nu prea au mare expunere publica.

 

Doar ca pur si simplu miroase a teleshopping ieftin topicul asta.

Arata-mi un mod mai bun de promovare.....al unu produs de genul si promit ca il folosim.....

Am crezut ca asa putem fi mai aproape de posesorii de masini de pe forum...

APP totzi cei trei vanzatorul, celalalt posesor de filtru si cu mine suntem fani BMW tocmai de aceea inceputul promovarii, am decis sa inceapa de aici :)

Link to comment
Share on other sites

Vino la Brasov si jur ca ti-l arat sa si ai sa te convingi facem proba cu originalul si cu filtrul asta :)

 

Asta e ca probatul boxelor pe standul de probe . Wow ce tare se aude , dar in spate sunt 3 amplificatoare Spune0i lui nenea inventatorul sa produca kituri dedicate pt cateva modele BMw si sa apara pe la intalniri Bmw cu ele . Sa probeze lumea live cu propria masina ...

Link to comment
Share on other sites

Vino la Brasov si jur ca ti-l arat sa si ai sa te convingi facem proba cu originalul si cu filtrul asta :)

As venii dar nu am cum momentan, ma despart cam 3500 km!!!!!!! Prin vestul Romaniei nu e nimeni cu filtrul asta? Chiar as testa la iarna cand vin acasa.

Link to comment
Share on other sites

APP totzi cei trei vanzatorul, celalalt posesor de filtru si cu mine suntem fani BMW tocmai de aceea inceputul promovarii, am decis sa inceapa de aici :)

 

 

Sa vina Magicianul , sau voi pregatiti intrarea :)

Link to comment
Share on other sites

Masina trage mai bine decat inainte si stiu ca daca ar ridica cu numai 2-3 CP nu ai simti la motoare aspirate. Deci... parerea mea e ca cel putin 5 CP mi-a dat.Se simte la peda!!

 

E bine ca nu-mi lasa mizeria in motor, ca alte filtre sport.

 

 

Pana la urma cum functioneaza filtrul asta? De ce ar trage mai bine? Se deschid porii filtrului cand se accelereaza motorul si intra aer mai mult? Chiar daca ar fi asa, ar primi si mai multa benzina si ar consuma mai mult, nu mai putin.Chiar nu inteleg :)

Link to comment
Share on other sites

Salut

1. Numele meu este Radu Hossu si sunt asociat cu Corneliu Birtok-Baneasa, inventatorul filtrelor

2. Nu sunt alta persoana, pentru ca, fizic s-a demonstrat ca nu pot fi 2 in acelasi timp. Pentru idiotii care nu au ce face decat sa imagineze scenarii de inselaciune le transmit sa caute pe alt forum sa scrie prostii, nu o sa ma deranjez sa ma dezmint.

3. Acesta este un topic comercial. Eu vand, sau ma rog, Axel. Voi cumparati, sau nu. Nu insinuam, nu acuzam.

4. Hai sa incercam sa nu fim absurzi.

5. Povestile voastre personale (eu am incercat fara filtru, cu dressu` lu` bunica, si nu a avut efect, deci nici cu asta nu o sa aiba) sa vi le povestiti odraslelor voastre, prietenilor vostrii, tutorilor vostrii, acesta este un thread COMERCIAL si trebuie tratat ca atare.

6. Daca doriti sa aflati informatii despre filtre aveti toate datele de contact necesare

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

BANNED

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

@poleposition

 

Tu sigur ai primit capsuna de aur pentru inteligenta.

Daca vrei sa aflii ce premii a luat INFORMEAZA`TE prietene, pentru ca suntem in era informatiei.

Link to comment
Share on other sites

Pune la bataie 10 bucati, la 10 oameni diferiti de pe forum, dupa ce testeaza 1 saptamana sa zica ei daca e bun sau nu, atunci o sa ai si cumparatori, daca e cum spui.

Chestia asta ca altu le face, dar voi faceti reclama... cam miroase.

Link to comment
Share on other sites

Vino la Brasov si jur ca ti-l arat sa si ai sa te convingi facem proba cu originalul si cu filtrul asta :)

 

Asta e ca probatul boxelor pe standul de probe . Wow ce tare se aude , dar in spate sunt 3 amplificatoare Spune0i lui nenea inventatorul sa produca kituri dedicate pt cateva modele BMw si sa apara pe la intalniri Bmw cu ele . Sa probeze lumea live cu propria masina ...

Daca vi la anuala bmw promit ca ai sa il incerci :)

Link to comment
Share on other sites

APP totzi cei trei vanzatorul, celalalt posesor de filtru si cu mine suntem fani BMW tocmai de aceea inceputul promovarii, am decis sa inceapa de aici :twoup:

 

 

Sa vina Magicianul , sau voi pregatiti intrarea :)

 

Uite ca a venit ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
@poleposition

Pentru idiotii care nu au ce face

........

Tu sigur ai primit capsuna de aur pentru inteligenta.

Daca vrei sa aflii ce premii a luat INFORMEAZA`TE prietene, pentru ca suntem in era informatiei.

 

Cu siguranta, nu? doar eu sunt unul din idiotii de pe acest forum :)

 

Mai bine civilizeaza-te tu "prietene", caci suntem in era civilizatiei.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Salut

1. Numele meu este Radu Hossu si sunt asociat cu Corneliu Birtok-Baneasa, inventatorul filtrelor

2. Nu sunt alta persoana, pentru ca, fizic s-a demonstrat ca nu pot fi 2 in acelasi timp. Pentru idiotii care nu au ce face decat sa imagineze scenarii de inselaciune le transmit sa caute pe alt forum sa scrie prostii, nu o sa ma deranjez sa ma dezmint.

3. Acesta este un topic comercial. Eu vand, sau ma rog, Axel. Voi cumparati, sau nu. Nu insinuam, nu acuzam.

4. Hai sa incercam sa nu fim absurzi.

5. Povestile voastre personale (eu am incercat fara filtru, cu dressu` lu` bunica, si nu a avut efect, deci nici cu asta nu o sa aiba) sa vi le povestiti odraslelor voastre, prietenilor vostrii, tutorilor vostrii, acesta este un thread COMERCIAL si trebuie tratat ca atare.

6. Daca doriti sa aflati informatii despre filtre aveti toate datele de contact necesare

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

BANNED

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

@poleposition

 

Tu sigur ai primit capsuna de aur pentru inteligenta.

Daca vrei sa aflii ce premii a luat INFORMEAZA`TE prietene, pentru ca suntem in era informatiei.

 

 

nea Radu poti sa ne lasi ?

ce topic comercial? cum e rentabil un filtru pe care dai 250 lei cand de banii aia iti iei 6 filtre ? deci minim 60.000km

e super afacere :)

si ce limbaj elevat ai ..... :)

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.