Jump to content

BMW E46... Cabrio 2.500cm


81rgl

Recommended Posts

Eu nu zic "Gusturile, nu se discuta"

Am un alt motto "Gusturile se respecta"

 

Daca le doream negre ... erau negre.

Eu le-am vrut crem. :flowers:

 

Eram in balanta intre alb si crem, nu intrau alte culori in discutie.

 

Si sunt mai mult decat multumit de rezultat.

 

Consider ca negru le-ar fi facut sa-si piarda aspectul, care il au acum.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Eu nu zic "Gusturile, nu se discuta"

Am un alt motto "Gusturile se respecta"

 

Daca le doream negre ... erau negre.

Eu le-am vrut crem. :flowers:

 

Eram in balanta intre alb si crem.

 

Si sunt mai mult decat multumit de rezultat.

 

Consider ca negru le-ar fi facut sa-si piarda aspectul, care il au acum.

total de acord , nu te judeca nimeni , e placerea ta , tu daca esti multumit e ok . Ochiul critic va exista mereu , nu tre sa tii cont de asta . E doar putin prea colorata masina acum , avand in vedere topul negru si culoarea aleasa care e f frumoasa . La jante e kix dpmdv ,cromatica si atat pt ca modelul ales iar e deosebit pt E46. No offence , daca te deranjeaza editez si sterg :p

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Glumesti ?

Cum sa ma deranjeze :pardon:

 

Am obtinut ceea ce am vrut nu am mers pe "clasic" , dupa cum bine se poate vedea.

Cromatica e altfel in ochii fiecaruia. Eu sunt fotograf, mna am alta cromatica :)))))

 

Cefi ma deranjeaza. :hairy:

 

In rest ...Voie buna :D ))

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

:))))

Pe bune ?

 

Altfel nu intra Krebsule.

 

Ce zici daca puneam cele dedicate jantelor ? 275/ 55/ 19

 

Nu ma asteptam la constatarea asta din partea ta si vechimea si nr de posturi care le ai aici.

 

:)))))

Vreau sa fi prietenul meu pe farcebook. :flowers:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Altfel nu intra Krebsule.

 

 

 

atunci nu-s "tehnic" potrivite pt masina ta, bre :)

 

eu nu zic, par mai exclusive rotile , dar eu prefer niste jante mai "urate",banale, cocalare..maneliste..dar sa fie corect din punct de vedere tehnic.

 

in ceea ce ma priveste , n-as pune pe e46 un et mai mic de 35, ca sa zic si din "posturi"..

 

in rest nu conteaza ce cred eu sau altii, important e sa-ti placa tie si sa mearga masina bine cu ele , sa nu te lupti cu volanul pe drum :drinks: desi la roti pe 19 o sa schimbi repede caseta :pardon: cam ca si la e65 cu rotile astea, "buba lor" cica

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

La urmatorul set de gume voi incerca 255/30 dar am dubii ca nu vor atinge 255 chiar daca e 30 , fiind foarte lasata.

 

atunci nu-s "tehnic" potrivite pt masina ta, bre :)

 

eu nu zic, par mai exclusive rotile , dar eu prefer niste jante mai "urate",banale, cocalare..maneliste..dar sa fie corect din punct de vedere tehnic.

 

in ceea ce ma priveste , n-as pune pe e46 un et mai mic de 35, ca sa zic si din "posturi"..

 

in rest nu conteaza ce cred eu sau altii, important e sa-ti placa tie si sa mearga masina bine cu ele , sa nu te lupti cu volanul pe drum :drinks: desi la roti pe 19 o sa schimbi repede caseta :pardon: cam ca si la e65 cu rotile astea, "buba lor" cica

 

Krebs

Numai este nimic "tehnic" cand vb de 19 pe E46 :))

 

Am facut in weekend primul drum la Arad ... nu am simtit nici o diferenta in lupta cu volanul... dimpotriva pe urmele de TIR nu ma luptam ca si cu celelalte pe 18 si 255 spate.

 

Intr-adevar e putin mai rigida (ma steptam la ceva mai grav fe la un 35) ... dar nimic mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Am 1 pereche de grile in lucru (carbon fibre).

 

Madalin te sun.

 

@Mmneg cand vine zapada si o bag la barlog... se demonteaza chederele crom si se vor face carbon sau negre.

Mai vedem... la vara, poate le fac gun metal (mai schimbam) :rolleyes: si se va "pupa" perfect cu carbonul din interior si de la grile.

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.