Jump to content

BMW E46... Cabrio 2.500cm


81rgl

Recommended Posts

ĂncĂŁ nu...

UrmeazĂŁ vara asta, ca vara trecutĂŁ am fost greier si numai m-am ” plimbat" si ĂŽn iarna era scump.

 

Acum mĂŁ organizez din timp sĂŁ nu mai mĂŁ prinda iarna.

 

Sax se poate...vine suspensia si poate Alpina...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc bĂŁieĂži.

 

Dan urmeazĂŁ suspensia, bara de rigidizare, hard-top (Ăžigla) :thumbsup: , stopuri cu semnal alb, mĂŁciuca //ieM, volan tot pe //ieM....mai sunt multe... :console:

 

Gyl ce vroiai si zici?

Link to comment
Share on other sites

ce-mi place titlul topicului... 2.500cm :D cam la rasini <_< daca era trecut 323 ar fi dat prost pentru ca are doar 170cp in loc de 192 cum ar fi avut M50 sau M54

 

sa nu ma intelegeti gresit, masina este foarte ok, titlul topicului insa este foarte aiurea

Link to comment
Share on other sites

Am vrut să editez, dar doar să pun "cmc"

 

pai are motor de 2.500cmc cum să scriu 2.300 daca e 2.5 am specificat in primul post 170cp şi cred că am fost fair-play.

 

Am să scriu 316 că nu am nimic impotriva.

 

E e eh carcoteala asta....

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina.Ti-am vazut-o azi parcata pe centura, de fapt am parcat chiar langa a ta :laugh:

 

Sa o stapanesti sanatos.

 

F. tare, care esti? SĂŁ salut si eu data viitoare ...mĂŁcar literele de la numĂŁr.

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa si ingrijita masina...arata super cu noile jante si cand o sa coboare putin suspensia o sa fie trasnet, in plus de asta scoate un sunet de-ti vine sa arunci cd-ul din masina...

noroc!!!

 

Multumesc Îmi dau tot interesul sã arate cât mai Îngrijitã.

ÂŞi mersi de jante...

 

SĂŁ ĂŽnĂželeg cĂŁ va plĂŁcut plimbarea.

 

Cred cĂŁ de aici de pe forum esti singurul care a fost cu masina si a auzit live toba (a doua zi fiind pe drum spre Oradea) ...poate ĂŽi lĂŁmureÂşti si pe ceilalĂži cĂŁ nu este deranjant sunetul Âşi nu se aude foarte "grav", cel puĂžin nu cĂŁ Âşi pe filmuleĂžele postate de mine. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

mai frate ne aburesti cu toba aia. cu testimonials ca la duralube ..

fa si tu o inregistrare cu un microfon unidirectional bun, asa la un 200 de euroi, filtreaza putin sunetul.. stiu eu o placa audio ok, un M-audio la un 700 de euro, e bunisoara si cu un pic de soft ne lamurim si noi..asa ne tot duci cu presul.. :)

Frumoasa masina acu suspensie sport si un colac auto de hemoroizi iti mai trebuie..

 

 

 

Eh a venit vara coane.. benzina si bataie.. cand vii pe valea Moselei sa bem o bere.. :) ? stiu asa vreo 300 de km pe langa mine numai buni de batut cu cabrio,.. drumuri de tara ca la kart prin vii si paduri,defileuri cum iti place tie.. o terasa cu bere custom de vin aia din Koln si Dortmund la o bere acolo.. ..

colac_hemoroizi1.jpg

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

Nici nu mĂŁ aÂşteptam la un alt rĂŁspuns de la tine Ăžiganule :goodjob:

 

Cu microfonul rezolv...mna mĂŁ rezolvi tu atunci cu placa? LOL

Dura-lube ahahaha.

 

Voie buna, neamule...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.