Jump to content

VAND --- Diverse E39 ---


Recommended Posts

Jante pe 15. Style 83 - stare perfecta -echilibrate -215.65.15: 4 amvelope Michellin profil 5-6 mm (purtate 2 luni) 270 Euro

Jante pe 16. Style 32 - stare perfecta - neechilibrate - 225.65.16 spate incaltate Goodyear, 205.55.16 Michelin 330 Euro

Faruri FL cu angeleyes xenon marca Depo - 240 Euro

Stopuri Hella cu alb complet - 300 Ron (2 seturi )

Grile NonFL - in stare perfecta, fara probleme, fara cleme rupte -crome- 160 Ron/set (4 seturi)

Trimuri Mahon (impecabile), Piano black(avariate) 100 E

Ornamente Exterior - geamuri - Shadow line(negre) la 150 Euro

 

Preturile sunt Negociabile in limita bunului simt - Accept si schimburi cu diverse piese BMW - Astept si eventuale Propuneri

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Jante pe 15. Style 83 - stare perfecta -echilibrate -215.65.15: 4 amvelope Michellin profil 5-6 mm (purtate 2 luni) 270 Euro

Jante pe 16. Style 32 - stare perfecta - neechilibrate - 225.65.16 spate incaltate Goodyear, 205.55.16 Michelin 330 Euro

Faruri FL cu angeleyes xenon marca Depo - 240 Euro

Stopuri Hella cu alb complet - 300 Ron (2 seturi )

Grile NonFL - in stare perfecta, fara probleme, fara cleme rupte -crome- 160 Ron/set (4 seturi)

Trimuri Mahon (impecabile), Piano black(avariate) 100 E

Ornamente Exterior - geamuri - Shadow line(negre) la 150 Euro

 

Preturile sunt Negociabile in limita bunului simt - Accept si schimburi cu diverse piese BMW - Astept si eventuale Propuneri

Multumesc

 

salut, gasesc la tine oglinda interioara retrovizoare heliomata?

Link to comment
Share on other sites

Momentan nu sunt nici un bebe ct si nici fane spoitoru si nici george de la pod.

si sa te lamuresc, piesele NU sunt nici din donatii. intelegi cap sec? dezmembrez intro hala mare/ 6 garaje. in Mangalia, strada

ai stat tu pe forum,ai pus a fi eu urmarit, si ai realizat tu ca aici e donatie?

Si acum o sa rectific anunturile, pentru domnii acestia minori ca tine.

 

 

DEZMEMBREZ E39 2.5D 2000, si 2.oD 2003 (sunt avariate frontal - sosesc in 6-10 zile).

 

 

.

post-27915-1273489801_thumb.jpg

post-27915-1273489814_thumb.jpg

E39D2001.php

post-27915-1273490720_thumb.jpg

post-27915-1273490795_thumb.jpg

post-27915-1273490815_thumb.jpg

Edited by ValeriuS
Link to comment
Share on other sites

poti pune o poza cu stopurile? mersi

Ai pm

 

salut,

vad ca la 2.0 mai ai capacul de plastic de pe motor. poti spune un pret?

50, in stare de 85% ok. unde a fost avariat, e putin rupta buza ce vine pe plasticul urmator.

eventual poti veni aici sa iti alegi din plasticaraie ce vrei

Link to comment
Share on other sites

Set prezoane antifurt ai?Pret?

da, forma de steluta cu striatii pe interior. 4 prezoane si cheia - 100 lei

 

pune niste poze cu jantele pe 15 styling 83 daca se poate si cu cauciucurile

cand ajung la atelier voi face si ceva poze

 

salut

 

Magazie CD este?

Da este. OEM BMW cu tot cu suport de cd-uri - 100 euro

Link to comment
Share on other sites

salut

suport magazie cd E39 - NU, tweetere usi spate, tweetere usi fata cele de langa aerisitoare nu din spatele oglinzilor - 100lei, geam oglinda stanga incalzita, heliomata - 100lei (electrica incalzita)

multumesc

 

 

puteai acu sami trimiti oglinda de la sofer nu ce-a de la pasager.

mai ti minte acu 2 luni....cand tot eu eram ala bulangiu

250/buc/completa

 

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine suportii de pahare. Merci

am 2 seturi: 1 set de Mahon ce iese ca si un sertar cu buton pe mijloc - la 100 ron

si alt set normal dar culiseaza doar 1 suport de pahar celalalt suport are siguranta mica de prindere, rupta 60 lei

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine suportii de pahare. Merci

am 2 seturi: 1 set de Mahon ce iese ca si un sertar cu buton pe mijloc - la 100 ron

si alt set normal dar culiseaza doar 1 suport de pahar celalalt suport are siguranta mica de prindere, rupta 60 lei

Link to comment
Share on other sites

preturile ar fi ok. oglinda este si heliomata?poti sa ii pui o poza fata spate? am mai cumparat una si cand am deschis coletul era alt model si mai era si sparta. tweeterele sunt toate 4 la 100 lei?

nu vreau sa te verific dar sa vad daca e modelul meu ala mai rotunjit la partea exterioara

multumesc de raspuns

Edited by Gymmy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.