Jump to content

BMW 525i 1993


totnick

Recommended Posts

Mda, am uitat ca mai trebuie sa sterg vechile atasamente. Multumesc :twoup:

Asta este masinuta mea :)

Vorba vine masinuta, ca e un tanc in toata regula :))

 

Ah, am uitat, are xenon pe faza scurta :() am vazut abia dupa ce am dus-o acasa :()

 

Si , da, ii lipseste un halogen din bara, dar o sa i-l cumpar si va fi intreaga :D)

post-4238-1273387817_thumb.jpg

post-4238-1273387823_thumb.jpg

post-4238-1273387922_thumb.jpg

post-4238-1273387930_thumb.jpg

post-4238-1273387941_thumb.jpg

post-4238-1273387987_thumb.jpg

post-4238-1273387992_thumb.jpg

post-4238-1273387998_thumb.jpg

post-4238-1273388032_thumb.jpg

Edited by totnick
Link to comment
Share on other sites

e frumoasa masina , si eu imi doresc un e30 325. dar de ce breack?

 

nu stiu de ce, dar tot timpul mi-a placut break-ul. in alta ordine de idei, imi place la nebunie cum suna boxele in plafon :twoup:

 

Arat bine , interiorul e superb. Mie chiar imi place cum arata E34 break.

 

Ar merge alte jante !!

 

 

astea au cauciucuri de iarna. mai am un rand, 5 spite, tot de bmw, orig, primite tot in pret :)), trebuie echilibrate si am doar 3 cauciucuri, trebuie sa cumpar 2 cauciucuri asemanatoare si apoi o incalt cu alea :)

Link to comment
Share on other sites

Ar merge alte jante astea au cauciucuri de iarna. mai am un rand, 5 spite, tot de bmw, orig,

nu vreau sa fiu rautacios,dar daca nu iti plac jantele le cumpar eu.

 

mi-am pus ieri jante OZ pe 15 cu 6 spite...mai bine arata cu capacele de la jantele de tabla.

Link to comment
Share on other sites

Ar merge alte jante astea au cauciucuri de iarna. mai am un rand, 5 spite, tot de bmw, orig,

nu vreau sa fiu rautacios,dar daca nu iti plac jantele le cumpar eu.

 

mi-am pus ieri jante OZ pe 15 cu 6 spite...mai bine arata cu capacele de la jantele de tabla.

 

 

daca erai mai aproape de tm, poate ne intelegeam cumva, dar esti cam departe :)

 

foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos.

 

 

multumesc, la fel si tu, frumoasa si ii sta bine cu lemn la bord :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Frumoase scaunele. Par insa puse ulterior. Vad ca tin si amortizoarele de la luneta! :twoup:

Sa fie intr-un ceas bun!

 

 

multumesc, multumesc. masina arata ca si atunci cand a adus-o din germania. nu stiu daca sunt puse ulterior sau nu, in tara sigur nu sunt puse pt ca stiu cum era cand a adus-o. si, sincer, e singurul lucru ce nu imi place la ea :)) pielea :))

Link to comment
Share on other sites

E foate misto, si imi place ca e touring, ai loc o gramada, jantele eu te sfatuiesc sa le lasi asa, sint clasice, dau bine pe E34.

 

pai de lasat le las, pe astea sunt cauciucuri de iarna, iar pt vara mai am un set de jante, tot de bmw dar in 5 spite, doar ca mai trebuie sa cumpar 2 cauciucuri. si, sincer, si mie imi plac, parca sunt la locul lor :twoup:

multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.