Jump to content

Invitatie catre comunitatile locale


X X L

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paste:

(Am incercat sa o spun mai bine dar nu am putut)

 

Am dat toti ce am avut mai bun;

S-a pus mult suflet si pasiune in ceea ce am facut...Asa cum ar face oricine este pasionat de aceasta masinarie minunata ....BMW.

 

Multumim pt Filmare Red Figther alias Luci.

De regie, am pus-o cap la cap fiecare cu cate o idee si a iesit exact cum am vrut noi.

Nu pot sa fiu modest finalul imi apartine ca regie dar fara ceilalti era de prisos.(aici sau tras cele mai multe duble :) :) :( )

 

Asta inseamna cu adevarat o comunitate unita ... si in afara marci BMW (a forumului) sa legat o prietenie zic eu, sincera (ca mai tre sa tragi de unu'altu' sa vina la o hidratare :twoup: )

Dar e frumos...sunt mandru ca sunt printre ei.

 

Voie buna, tuturor.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ba da! Dar pe voi va punem cand va apare numarul 4. In septembrie. Acum Aradul si Timisoara sunt in revista si pe site.

 

Ar trebui incet incet sa faceti un set de fotografii frumoase, eventual daca vreti sa mai lucrati la video si sa compuneti un text pentru revista.

Link to comment
Share on other sites

urmeaza noi provocari pentru celelalte comunitati locale, pentru a fi prezentate in revista BMWClub Magazine...

 

cine se mai ofera ?

 

Iasiul, Brasovul, Clujul sau Constanta... ce asteptati ? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
urmeaza noi provocari pentru celelalte comunitati locale, pentru a fi prezentate in revista BMWClub Magazine...

 

cine se mai ofera ?

 

Iasiul, Brasovul, Clujul sau Constanta... ce asteptati ? :twoup:

 

UPPP!!! :)

Link to comment
Share on other sites

urmeaza noi provocari pentru celelalte comunitati locale, pentru a fi prezentate in revista BMWClub Magazine...

 

cine se mai ofera ?

 

Iasiul, Brasovul, Clujul sau Constanta... ce asteptati ? :)

Noi aşteptăm să se ĂŽntoarcă lumea din concedii, să ĂŽnceapă studenţii cursurile. La ĂŽntâlnirile noastre frecventează şi posesori din Vaslui, Suceava, Bacău, Neamţ. Ei nu prea au parte de ĂŽntâlniri ĂŽn oraşele lor şi au ajuns la concluzia că merită să vină la Iaşi la ĂŽntâlnirile noastre.

Oricum, până la numărul 5 mai este şi numărul 4.

Prezentarea noastră va fi gata cel mai probabil pe la jumătatea lui octombrie. Camere HD avem, maşini avem...să vedem cu ce idei noi venim...

Am ĂŽncercat ceva şi acum câteva zile, dar am fost undeva la 10-15 maşini. Vrem măcar 40-50. :twoup:

Edited by Mihai!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Foarte frumoasa initiativa celor din Brasov, dar asemenea si celorlalte comunitati BMWClub care au facut filmulete.

Cat despre noi, Constanta, nu stiu daca vom realiza ceva, nu suntem foarte uniti. Dar sa incepem sa ne intalnim iar ca vara nu s-a mai tinut intalnirile si poate punem ceva la cale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

trebuie sa faceti si voi ceva fain, nu se poate...

 

sunteti multi, iar perioada concediilor este cea care v-a tinut departe unii de ceilalti... cam asa s-a intamplat peste tot, stai linisiti, inclusiv in Bucuresti...

 

probabil ca in iarna, vom avea prezentarea comunitatii Bucuresti ... sau oricare alta, care se pregateste frumos pentru o poveste scrisa... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.