Jump to content

Vand 530d, E60!


marius230680

Recommended Posts

Fabricatie 06/2004, 214600 Km, diesel, 218 cp, cutie tiptronic, model individual, inmatriculata Romania in 2007, carte service.

Dotari:

-ABS, ESP, DTC

-directie activa

-faruri xenon adaptive

-spalator faruri

-proiectoare ceata

-trapa electrica

-4 geamuri electrice

-oglinzi electrice, incalzite, heliomate, cu rabatere electrica

-dublu climatronic

-senzori parcare fata + spate cu afisaj

-senzor ploaie

-senzor lumini

-senzor presiune roti

-pilot automat

-volan sport imbracat in piele cu reglaj electric

-scaune incalzite, seria 7 full electrice (inclusiv tetierele), cu memorii

-telefon in cotiera

-bluetooth

-buton S.O.S

-comenzi vocale

-navigatie profesionala

-DVD

-magazie cd-uri

-sound HI-FI profesional Harman Kardon

-pachet lumini ambientale interioare

-oglinda interioara cu efect antiorbire

-webasto cu telecomanda

-perdelute laterale spate manuale si perdeluta electrica luneta

-jante 17'' originale, model nou, fara nici o zgarietura, impecabile

-cauciucuri noi, run flat, uzura maxim 10%

-ulei + filtre schimbate recent

 

Nu s-a fumat niciodata in interior, pielea este ingrijita, fara julituti, taieturi sau zgarieturi.

 

Pret 15990 euro, usor negociabil.

 

Tel 0766919937

Edited by marius230680
Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza variante. Am nevoie de cash. In august naste nevasta-mea si vreau sa schimb apartamentul in care stau , cu 2 camere pe unul cu 3 camere. Asta e, imi pare rau de masina, dar n-am ce sa fac.

Adevarul e ca am cautat-o cam mult, pt ca nu gaseam nici una sa aibe tot ce vroiam eu pe ea. Si vroiam si argintie sa fie pt ca e mult mai usor de intretinut si nu se vede mizeria pe ea cum se vede pe culoarea neagra. Inante am avut un E90, negru si stiu ce inseamna culoarea neagra. O spalam de 2 ori pe saptamana si parca tot era plina de praf.

La cum arata masina( mai ales in interior) mai rar gasesti. Eu unul m-am indragostit pe loc. Cand m-am urcat in ea si am mers un pic, nu mai vroiam sa ma dau jos.

In legatura cu pretul, ca spunea cineva ca e cam mult, nu e batut in cuie, sa vina cineva cu cash si altfel stam de vorba. Sunt masini intre 12000 si 15000 de euro cate vrei, dar la cum arata in interior si ce dotari au........ Acum fiecare dupa posibilitati! E normal, fiecare om stie ce vrea si de cati bani dispune, ce sa mai discutam!

Edited by marius230680
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai primesc telefoane de genul " Care e ultimul pret" sau " Cu cat vrei sa vinzi masina", o sa pun ultimul pret cu care vreau sa vand masina.

Cine e interesat sa vina sa vada cum merge masina si ce dotari are pe langa altele si apoi sa comenteze.

Cine nu are banii sa nu mai sune degeaba!

Sa se duca sa-si ia mai ieftina, cu km putini (dati inapoi) si cu dotari full..... :twoup:

 

Pret fix 14500 euro!

 

Tel 0766919937

Edited by marius230680
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai primesc telefoane de genul " Care e ultimul pret" sau " Cu cat vrei sa vinzi masina", o sa pun ultimul pret cu care vreau sa vand masina.

Cine e interesat sa vina sa vada cum merge masina si ce dotari are pe langa altele si apoi sa comenteze.

Cine nu are banii sa nu mai sune degeaba!

Sa se duca sa-si ia mai ieftina, cu km putini (dati inapoi) si cu dotari full..... :twoup:

 

Pret fix 14500 euro!

 

Tel 0766919937

bafta la vanzare!

masina are foarte multe dotari si arata foarte bine in realitate.

ai schimbat jantele pe 18 vad.... :)

ce masina vrei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.