Jump to content

645


juckyjr

Recommended Posts

645Ci ..motor 4400 , 333 cai.... km 84 mii cu carte service si rezivii la bmw

ca dotari are pe ea :

-scaune electrice cu 3 memorii imbracate in piele bej cu perne de aer in ele

-plafon imbracat in piele intoarsa cu panoramic

-xenon adaptiv

-navi mare , sistem audio HiFi cu magazie de 6 Cd si dvd+telecomanda ( merge si in mers) sub scaun de la sofer

-senzori de ploaie , lumina , parcare f/s , presiune pneuri

-praguri luminate (inscriptia bmw ii luminata)

-pachet lumini exterior + coming leaving home

-incalzire scaune

-folie geamuri spate 50% + geamuri fata+parbriz 5%

-limitator scos

-telefon cu bluetooth etc

poze cu interiorul o sa postez zilele urmatoare

 

consum 20 oras 10 afara:D

si opelul OPC din poza este tot al meu dar nu se compara niciodata cu un BMW:)

post-35933-1274543506_thumb.jpg

post-35933-1274543625_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ce sĂŁ zici la o aÂşa maÂşinĂŁ?

Super tare!!!

SĂŁ te bucuri de ea!!

 

BenzinĂŁria tot a ta e? :)

 

sunt sef de statie acolo la petrom :(

ne vedem in pompa

 

 

foarte frumoasa masina. te-am vazut astazi prin marasti daca nu ma insel si chiar ma uitam dupa ea si imi spuneam in gand 'uite ce 6-er frumos'. bafta

 

da...am fost pe acolo. sapt viitoare o sa am numere de cluj ca pe opelu ala opc....tipicul JKN :) jucan ma cheama

 

 

FAINA!

 

PS - A incercat cineva sa iti fure sigla de pe capota? :twoup:

 

era zgariata si am schimbato cu una fake...si aia fake ii ca si pistolu cu bile din piatza....:()

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina.

am mers si cu una identica,la motorizare ma refer,dar acum 2zile a venit acasa un prieten din italia cu 6.ar dar M.

deci la M sa terminat smecheria,nu-mi venea sa ma mai dau jos.

deci o masina de vis din toate punctele de vedere. numai bine iti doresc si vb unui coleg,mare atentie la radare ca nu-ti dai seama unde se duce acu si e pacat sa stai cu ea in fata blocului :twoup:

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina.

am mers si cu una identica,la motorizare ma refer,dar acum 2zile a venit acasa un prieten din italia cu 6.ar dar M.

deci la M sa terminat smecheria,nu-mi venea sa ma mai dau jos.

deci o masina de vis din toate punctele de vedere. numai bine iti doresc si vb unui coleg,mare atentie la radare ca nu-ti dai seama unde se duce acu si e pacat sa stai cu ea in fata blocului :twoup:

 

zici bine ...nu se simte in ea viteza...mergi la drum intins 140-150 si zici ca ai 90....alaltaieri i-am dat 260 si mai putea ...dar am franat:)

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina.

am mers si cu una identica,la motorizare ma refer,dar acum 2zile a venit acasa un prieten din italia cu 6.ar dar M.

deci la M sa terminat smecheria,nu-mi venea sa ma mai dau jos.

deci o masina de vis din toate punctele de vedere. numai bine iti doresc si vb unui coleg,mare atentie la radare ca nu-ti dai seama unde se duce acu si e pacat sa stai cu ea in fata blocului :twoup:

 

zici bine ...nu se simte in ea viteza...mergi la drum intins 140-150 si zici ca ai 90....alaltaieri i-am dat 260 si mai putea ...dar am franat:)

90km/h la 140-150?

nu te supara ca te contrazic,la 328.ul meu pot sa zic ca la 140-150 zic ca am 90,tu creca o simti undeva la 60-70km/h.

am mers si cu masinuta cu acelasi motor si cu M6,stiu ce pot aceste masini.numai bine

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina.

am mers si cu una identica,la motorizare ma refer,dar acum 2zile a venit acasa un prieten din italia cu 6.ar dar M.

deci la M sa terminat smecheria,nu-mi venea sa ma mai dau jos.

deci o masina de vis din toate punctele de vedere. numai bine iti doresc si vb unui coleg,mare atentie la radare ca nu-ti dai seama unde se duce acu si e pacat sa stai cu ea in fata blocului :twoup:

 

zici bine ...nu se simte in ea viteza...mergi la drum intins 140-150 si zici ca ai 90....alaltaieri i-am dat 260 si mai putea ...dar am franat:)

90km/h la 140-150?

nu te supara ca te contrazic,la 328.ul meu pot sa zic ca la 140-150 zic ca am 90,tu creca o simti undeva la 60-70km/h.

am mers si cu masinuta cu acelasi motor si cu M6,stiu ce pot aceste masini.numai bine

 

salut , eu doar am aproximat ...nu am de unde sa stiu exact cu "cat simt" ca merg dar oricum daca nu te uiti la vitezometru nu prea realizezi viteza.

Link to comment
Share on other sites

S-o stãpâneºti sãnãtos, superbã maºinã! :)

 

BenzinĂŁria tot a ta e? :)

 

Foarte matur! :twoup:

 

daca nu eram la petrom crezi ca puteam tine asa masina ?:(

glumesc ca si eu bag la pret de pompa :(

Link to comment
Share on other sites

Superba masina ! am mers si eu cu un 645i al unui arab .. numai ca in traficul de bucuresti nu m-am putut bucura decat de confort !

 

Cu cat se mai da motorina?

 

Motorina 4,2 - 4,4 lei

Benzina 4-3 - 4,5 lei

Edited by CRYSTY_fane39
Link to comment
Share on other sites

daca nu eram la petrom crezi ca puteam tine asa masina ?:)

 

Ai ceva masina de tinut la 19 ani. :twoup:

 

era zgariata si am schimbato cu una fake...

 

Lasa ca emblema este buna si fake, nu stie lumea,...iar de scoala mai ai timp. :)

Edited by Bavaria
Link to comment
Share on other sites

daca nu eram la petrom crezi ca puteam tine asa masina ?:)

 

Ai ceva masina de tinut la 19 ani. :twoup:

 

era zgariata si am schimbato cu una fake...

 

Lasa ca emblema este buna si fake, nu stie lumea,...iar de scoala mai ai timp. :)

 

stiu ca am cv masina la 19 ani ..si mai am si un astra OPC se vede si el in poza...iar de scoala este timp asa la orele importante...dar las ca trece bacu si revine totul la normal:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.