Jump to content

Vand volan E90 ///M cu comenzi si padele SMG


Recommended Posts

Volanul, nu e nou, e uzat. Are un defect trimul, in vederea unei zgarieturi. Comenzile si padelel functioneaza. Piele + Piele perforata.

Atentie nu are airbag. La intelegere il pot da cu tot cu capac. Poze noi nu am, sa nimereasca vreun aparat sub maina mea si o rezolv si pe asta.

Pretul 280 euro. PEntru orice intrebare scrieti pe site sau la tel 075 33 222 99

post-36299-1275853240_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu se potriveste

:twoup: si eu care credeam ca m-a intrebat pe mine :)

 

Am vazut la cineva pe E46 volan de X3, mai devreme cineva il vroia tot pentru E46, nu l-am vandut pentru ca imi oferea prea putin

Link to comment
Share on other sites

Nu se potriveste

:twoup: si eu care credeam ca m-a intrebat pe mine :)

 

Am vazut la cineva pe E46 volan de X3, mai devreme cineva il vroia tot pentru E46, nu l-am vandut pentru ca imi oferea prea putin

 

 

Stie careva sigur " da sigur " daca se potriveste sau nu pe e46? daca se potriveste il cumpar.

Link to comment
Share on other sites

Myz si MihaiC, va multumesc mult pentru parerile voastre, dar vedeti voi, depinde de gusturile omului, eu am E46 si nu mi-as pune nici eu, pentru ca are padele si nu pot sa le folosesc, dar la cum arata si cat e de comod m-as mai gandi, ma bucur ca scriti, apare in New POsts :twoup:

Ramane valabil, si recomandat celor care vor sa schimbe look-ul la E90 si poate la E46.

 

P.S. am vazut montat pe E30 asa volan si vreau sa zic ca arata super! :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca volanul asta e pentru acele masini unde e de acolo, iar pentru resul un "tuning" :twoup:

eu zic ca arata foarte bine pe e46 .. daca cei de la bmw puneau modelul asta in loc de cel rotund erati cu totii de acord ca arata foarte bine

dar totul trebuie calculat cu grija astfel incat designul futurist sa nu se confunde cu unul clasic

Link to comment
Share on other sites

am vazut pe E30 pus, poate merge si pe E46 cu modificari sau fara la fel si pe E36, ai observat ca multi se dau cu parerea dar ma indoiesc ca a probat cineva personal un volan de E90, trage concluziile.
Link to comment
Share on other sites

am vazut pe E30 pus, poate merge si pe E46 cu modificari sau fara la fel si pe E36, ai observat ca multi se dau cu parerea dar ma indoiesc ca a probat cineva personal un volan de E90, trage concluziile.

 

Se spune "mulĂži ĂŽsi dau cu pĂŁrerea".

 

Acest volan nu se potriveÂşte pe alte maÂşini ĂŽn afarĂŁ de E9x.

 

CĂŁ-l pui la miÂşto fĂŁrĂŁ sĂŁ meargĂŁ airbag-ul, poate nici comenzile, e altĂŁ treabĂŁ.

 

ĂnsĂŁ asta nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ se potriveÂşte cu adevĂŁrat, doar merge montat.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua domnule profesor, cumperi sau faci doar off de dragul mesajelor?

Daca am gresit cu ceva rog sa fie corectat :twoup:

E clar ca montat pe e36 sau e30 nu poate avea comenzile functionale, dar ma rog trebuie sa te bagi in seama nu? :)

 

P.S. airbagurile nu merg :)

 

trimul e spart in partea stanga ?

 

nu e spart ci e zgariat un pic, sau ca sa ma intelegi mai bine, are ceva de genul la o pelicula protectoare, care s-a ros de la apasatul cu unghia domnisoarei ce a condus :(

Edited by M52
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.