Jump to content

Dezmembrez bmw e36 1.8 is coupe.!


Recommended Posts

scaun sofer este? un pret daca da. ce culoare e masina, hellrot cumva?

scaunele sunt,dar le-am facut eu fotoliu:D..culoarea ,despre culoare eu sa zic ca asa e "HELLROT",dar ma uit maine de dim si iti dau PM!

Link to comment
Share on other sites

scaun sofer este? un pret daca da. ce culoare e masina, hellrot cumva?

scaunele sunt,dar le-am facut eu fotoliu:D..culoarea ,despre culoare eu sa zic ca asa e "HELLROT",dar ma uit maine de dim si iti dau PM!

 

am gasit scaune..cat despre culoare nu mai e nevoie sa imi zici, am vazut aripa stanga. imi trebuia, dar vad ca este un pic stramba, plus ca nu are orificiu de semnalizator.

Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vand piese din dezmembrarea unui e36 1.8is coupe,motorul este intr-o stare exceptionala,ofer garantie,dotari,:Geamuri electrice,trapa electrica,autoblocant,suspensii sport.

Sunati pentru orice element de caroserie,mecanica,electrica,tapiterie. Ionut 0730.681.814

0763.225.779

BLOCANT original de IS.! pret bomba 300 lei pentru 2 zile.sau 150e daca expira oferta!

Link to comment
Share on other sites

da, cu blocantul, aveti grija cu bijnitaru' asta de giurgiu. isi face orasu de ras. a venit pana in bucuresti, sa dea o teapa de 300 de lei...va dati seama foame pe el?? dar bomba e ca mai e si prost ca noaptea...a dat detalii unde sta, omu s-a dus imediat dupa el, si l-a gasit imediat...am vorbit personal cu pagubitul, parca vedeam prin telefon ce fatza a facut ala cand l-a vazut la poarta :twoup:))) cat de greu o fi sa gasesti intr-o comuna mica precum Remus(imediat langa Giurgiu) pe unu care dezmembreaza un bmw si are si garaj.
Link to comment
Share on other sites

am incercat sa gandesc cu creierul` mai mult nu cu bata :twoup:) i-am cerut piesa pe care o cumparasem si am plecat pur si simplu.. bine nu inainte sa incerce el sa ma convinga ca el a plecat ca nu mai veneam yo si el avea treaba ca a ramas fara baterie la ambele telefoane exact in mom ala...scuze de astea ieftine

 

 

si mai sunt curios de o chestie dc nu scrie aici` nimik dc nu posteaza in nici un fel...parerea mea e ca el a fost jumate jumate asha....l-a furat anturajul`.....l-au incurajat baietii care erau cu el sa faca gestu asta ...poate ne zice el daca a fost asha sau nu

Edited by rzdraconyc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.