Jump to content

Motor care functioneaza pe baza de apa.


MaQ

Recommended Posts

LOGAN-arilor, pazea :blink:

din fericire s-a descoperit mashina care, "speram" sa faca fatza loganarilor care au sub capota nu mai putzin de 16.000 CP....speram....sa vedem shi un clip filmat la semafor.

toate cele bune shi dacia rules, nu? :)

Link to comment
Share on other sites

ce e ala Logan ?  :)

116595[/snapback]

un autoturism super super extra mega giga rapid, cu o groaza de cai. care abea poate fi stapanita la semafor, ca sa nu mai vb de formele aerodinamice din interior, care, parca sunt facute pentru pinochio, ca doar ala poate sa ishi suceasca mana in halul ala pentru a deschide portiera.

motoru este hibrid, merge ori cu benzina shi manele, ori cu motorina shi manele, in functzie de IQ-ul shoferului.

(hai ca am fost cam rau... :) , ashtept injuraturi pe PM :blink: )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
un autoturism super super extra mega giga rapid, cu o groaza de cai. care abea poate fi stapanita la semafor, ca sa nu mai vb de formele aerodinamice din interior, care, parca sunt facute pentru pinochio, ca doar ala poate sa ishi suceasca mana in halul ala pentru a deschide portiera.

motoru este hibrid, merge ori cu benzina shi manele, ori cu motorina shi manele, in functzie de IQ-ul shoferului.

(hai ca am fost cam rau... :) , ashtept injuraturi pe PM  :blink: )

116597[/snapback]

 

 

M-ai terminat cu motorul hibrid... :) :) :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
RedCap nu te-ai prins........a lui merge si cu manele.... vezi te-a ars :) e normal sa zica ca ii consuma putina motorina dar de consumul de manele nu zice nimic :blink:))))))))))))))

174649[/snapback]

 

d-rive, daca ai fi atent, ai vedea ca in post am spus ca "NU TOTI ASCULTA MANELE", inainte sa "critici", citeste mai atent.multumesc.:)

Link to comment
Share on other sites

am inteles ca ai glumit :blink: , dar @dsr am citit un articol in Auto Motor si Sport unde au fost puse fata in fata Logan 1,5 dCi cu Clio Symbol 1,5 dCi... concluzia lor a fost urmatoarea.... Logan consuma mai mult decat Clio si nejustificat, apoi avand cutia mai lunga deci teoretic consumul ar trebui sa fie mai mic, nu e asa, apoi datorita cutiei mai lungi reprizele sunt mai slabe... deci nu preau au nimerit-o cei de la Daci by Renault cu Loganul. Nu mai zic si de alte aspecte unde Clio este clar peste Logan.

 

Loganul e o masina buna de carat si basta, in rest daca vrei sa o compari cu ceea ce in acceptiunea tuturor este o masina... si daca ma gandesc ca suntem pe un forum BMW... LOgan nici macar nu este masina ci un vehicul motorizat cu drept de circulatie pe drumurile publice :) ca sa nu fiu gresit inteles, nu am nimic cu Logan sau cu soferii de Logan, fie ei manelisti sau nu, realitatea nu poate fi comentata, ne lovim zilnic de ei si ne terorizeaza cu lampile lor de ceata, cu manelele lor, cu privirea lor superioara etc. asta nu inseamna ca printre ei nu sunt si oameni civilizati si educati, oameni pentru care am tot respectul si aprecierea... pentru restul... stiti voi dedicatia aia cand degajeaza portarii.....oooooooo ......... la

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.