Jump to content

Vand E46 320Cd M pack II


strepsils

Recommended Posts

BMW 320 Cd Edition Sport

 

Km: 146.000 km

Putere: 110 kw/ 150CP

Capacitate: 1995 cmc

Clasa de emisie: Euro 4

Prima inmatriculare: Sep 2004

Culoare: Gri sobolan metalizat

 

Cutie manuala 6+1, climatronic, ABS, DSC III, PDC, inchidere centralizata, pilot automat, servodirectie, scaune sport incalzite din piele intoarsa si tapiterie Alcantara neagra, 4xgeamuri electrice, xenon faza scurta, spalatoare faruri, proiectoare, stopuri cu leduri, semnale laterale albe, suspensii sport de serie, pachet sport M II, pachet aerodinamic M II, volan sport M multifunctional din piele, jante aliaj M pe 18" cu gume 225/40 pe fata si 255/35 pe spate Michelin Pilot Sport PS2, senzor de ploaie, senzor de lumina, computer de bord, radio cd BMW Business, interior shadow line antracit, pachet carbon, cotiere fata+spate, oglinzi exerioare electrice incalzite, oglinda interioara heliomata, 6 airbaguri, pachet fumatori dar nu s-a fumat in ea

 

Masina e in stare perfecta optic si tehnic, nu are nici o modificare fata de serie; Revizii facute numai cu piese originale, ultima revizie completa pe 22-12-2009, la 141.800 km

 

E adusa din Germania de mine (cumparata de la privat) la 105.000 km si inmatriculata in Romania in octombrie 2007

 

Bonus: jante de tabla 16" cu cauciucuri de iarna 205/60

 

Pret: 13.290 EUR

 

Contact: Alex, 0723501511

post-36510-1276630729_thumb.jpg

post-36510-1276630735_thumb.jpg

post-36510-1276630740_thumb.jpg

post-36510-1276630745_thumb.jpg

post-36510-1276630751_thumb.jpg

post-36510-1276630760_thumb.jpg

post-36510-1276630767_thumb.jpg

post-36510-1276631085_thumb.jpg

Edited by strepsils
Link to comment
Share on other sites

SUPERBA ! bafta la vanzare ! schimburi?

Multumesc! Fara schimburi, am uitat sa precizez. Plec din tara si am nevoie de cash.

 

faina masina, pacat ca o vinzi :(

Da, stiu, nu-mi zi... Mai ales pe praful asta :)

 

Superb exemplar ! :twoup:

Multumesc! Nu cumperi? :(:D

 

Frumoasa masina, pacat ca e diesel ...

ca altfel o cumparai, nu? :)

Edited by strepsils
Link to comment
Share on other sites

vinzi jantele separat? sau schimb + diferenta?

da, si-ti mai dau cadou si barile de M, ca dupa sigur o vand mai usor...

si raspuns serios: masina nu se dezmembreaza, se vinde asa cum este

 

esti foarte generos, multumesc. bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Pare ca are pachet M din fabrica. Am gasit si eu ceva (astept saptamana viitoare sa se intoarca proprietarul in tara) cu pachet M din fabrica, din pacate am maxim 10.000 de dat pe masina deci este cu 4 usi, masina asta este preferata mea, daca as avea bani asta as cumpara. Coupe diesel, bun si prin Bucuresti, design marfa, ce sa mai vrei de la masina? Bafta la vanzare, imi pare rau ca nu pot sa-ti fac si eu o oferta :twoup: .

 

PS: zici ca are pachet carbon, are trim-ul interior de carbon?

Link to comment
Share on other sites

Pare ca are pachet M din fabrica. Am gasit si eu ceva (astept saptamana viitoare sa se intoarca proprietarul in tara) cu pachet M din fabrica, din pacate am maxim 10.000 de dat pe masina deci este cu 4 usi, masina asta este preferata mea, daca as avea bani asta as cumpara. Coupe diesel, bun si prin Bucuresti, design marfa, ce sa mai vrei de la masina? Bafta la vanzare, imi pare rau ca nu pot sa-ti fac si eu o oferta :twoup: .

 

PS: zici ca are pachet carbon, are trim-ul interior de carbon?

 

da, e din fabrica. nu i-am adus nici un fel de modificari masinii, doar reviziile de rigoare, cu piese originale si la filaret, pentru ca se poate sta langa masina

ele asa arata, a carbon. din dotarile masinii la iesirea pe poarta fabricii, zice asa: "0772 Interior trim finishers Alu Black Cube", sa ma corecteze cineva daca am zis gresit

Link to comment
Share on other sites

S-ar pute asa nu fie carbon, in poze juri ca e carbon, mi-am luat-o si eu :twoup: . E marfa trim-ul oricum. Alu Black Cube nu e carbon, sunt niste romburi micute negru+gri inchis.

Sa zic si eu bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest claudiu iorga

Cred ca am vazut masina asta prin Domnesti, true?

 

Bafta la vanzare!

Edited by claudiu iorga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.