Jump to content

vand piese de pe un seria 5 e 34 touring


Recommended Posts

vand piese de pe un bmw seria 5 E34 touring din '95.masina a fost vandalizata,nu accident,dar se pot folosi multe de pe ea,elemente de caroserie,geamuri laterale etc.toate piesele care le specific mai jos la dau la 14 mil dak se iau toate sau dak nu separat la urmatoarele preturi:oglinda stanga heliomata electrica la 120 lei,geamuri laterale la 60 lei bucata,consola dublu climatronic la 100 lei,sistem trapa panoramica cu tot cu trapa la 100 lei,volan piele cu air-bag la 100 euro,proiectoare bara la 120 lei,manere usi + chedere,doua usite buson rezervor,usa spate dreapta stare perfecta-150 lei,pe langa piesele de caroserie de pe touring mai am o aripa fata stanga nelovita tot de seria 5 E34-80 lei,mai am si o oglinda dreapta heliomata electrica completa de seria 5 E39 din '98 la 170 lei si alte piese,poate am uitat sa amintesc ceva.pt mai multe informatii la tel si dak e nevoie ofer si poze cu piesele pe mess.as prefera sa fiu sunat sau contactat pe mess:tel 0743350783 ID:creativu_l@yahoo.com Edited by Claudiu_Or
Link to comment
Share on other sites

vand piese de pe un bmw seria 5 E34 touring din '95.masina a fost vandalizata,nu accident,dar se pot folosi multe de pe ea,elemente de caroserie,geamuri laterale etc.toate piesele care le specific mai jos la dau la 14 mil dak se iau toate sau dak nu separat la urmatoarele preturi:oglinda stanga heliomata electrica la 120 lei,geamuri laterale la 60 lei bucata,consola dublu climatronic la 100 lei,sistem trapa panoramica cu tot cu trapa la 100 lei,volan piele cu air-bag la 100 euro,proiectoare bara la 120 lei,manere usi + chedere,doua usite buson rezervor,usa spate dreapta stare perfecta-150 lei,pe langa piesele de caroserie de pe touring mai am o aripa fata stanga nelovita tot de seria 5 E34-80 lei,mai am si o oglinda dreapta heliomata electrica completa de seria 5 E39 din '98 la 170 lei si alte piese,poate am uitat sa amintesc ceva.pt mai multe informatii la tel si dak e nevoie ofer si poze cu piesele pe mess.as prefera sa fiu sunat sau contactat pe mess:tel 0743350783 ID:creativu_l@yahoo.com

ce culoare e aripa fata/stanga?

Link to comment
Share on other sites

vand piese de pe un bmw seria 5 E34 touring din '95.masina a fost vandalizata,nu accident,dar se pot folosi multe de pe ea,elemente de caroserie,geamuri laterale etc.toate piesele care le specific mai jos la dau la 14 mil dak se iau toate sau dak nu separat la urmatoarele preturi:oglinda stanga heliomata electrica la 120 lei,geamuri laterale la 60 lei bucata,consola dublu climatronic la 100 lei,sistem trapa panoramica cu tot cu trapa la 100 lei,volan piele cu air-bag la 100 euro,proiectoare bara la 120 lei,manere usi + chedere,doua usite buson rezervor,usa spate dreapta stare perfecta-150 lei,pe langa piesele de caroserie de pe touring mai am o aripa fata stanga nelovita tot de seria 5 E34-80 lei,mai am si o oglinda dreapta heliomata electrica completa de seria 5 E39 din '98 la 170 lei si alte piese,poate am uitat sa amintesc ceva.pt mai multe informatii la tel si dak e nevoie ofer si poze cu piesele pe mess.as prefera sa fiu sunat sau contactat pe mess:tel 0743350783 ID:creativu_l@yahoo.com

ce culoare e aripa fata/stanga?

aripa fata stanga e gri cu putina tenta de albastru sau ceva de genu...e culoare originala bmw
Link to comment
Share on other sites

Ofer 100RON cu tot cu transport la Bucuresti pe proiectoare, daca nu sunt sparte sau prinderile rupte.

deci sa inteleg ca daca transportul e 50 lei eu sa iti dau amandoua proiectoarele la 50 lei?in dezmembrari iti cere cel putin 80 lei pe un proiector...

Link to comment
Share on other sites

E 100Ron bucata nou. Daca un distrus cere 80Ron SH la dezmembrari nu e treaba mea, sa se spele pe cap cu el.

Transportul poate fi si 0 Ron, depinde cum ajunge in Bucuresti. Pt greutatea lor, daca trimiti prin posta e pe la 10Ron.

Locatia si transportul sunt problemele tale, nu ale mele ca si cumparator. Daca erai in Bucuresti, veneam eu si le luam de la tine. Era si interesul meu, pt ca vedeam ce cumpar. Spor!

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza preturile pentru urmatoarele piese pentru E34 facelift (dupa '92):

 

- 2 motorase inchidere centralizata (acelea gen cutiuta, nu cele gen pistonas) pentru usile din spate (si o mufa din aia de conectare)

- broasca inchidere pt ambele usi spate

- motoras geam electric

- mecanismul de deschidere a capotei (clapeta aceea din plastic de la sofer, fara cablu)... preferabil pe gri daca ai.

- scrumiera usa dreapta spate

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa se inteleaga ca sa nu se creeze confuzii...eu vind DOAR piesele din anunt...nu am motor de vanzare sau nu stiu ce.cine este interesat de piesele specificate mai sus astept sa fiu contactat.alte piese inafara de ce am scris nu am...sry
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.