Jump to content

DEZMEMBREZ BMW SERIA 5 E39


Recommended Posts

ce localitate?

 

ma intereseaza interior, bara fatza, aparatori fata (partea mica, cu locasul pt senzor de temperatura...)

sunt din lugoj,60km de tm bara fata trebuie reconditionata a fost si aia putin atinsa .

 

salut. carigul de remorcare (acela care se insurubeaza in bara) il ai? am un e 39-2002.

carligul ce este pe masina nu este demontabil ,tu cauti dinala care sa il pui si sa il dai jos cand vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

ce localitate?

 

ma intereseaza interior, bara fatza, aparatori fata (partea mica, cu locasul pt senzor de temperatura...)

sunt din lugoj,60km de tm bara fata trebuie reconditionata a fost si aia putin atinsa .

 

 

da, esti aproape. si bara mea e atinsa - deci nu are rost sa iau una... tot atinsa.

dar spune-mi, te rog, ce-i cu interiorul? si daca ai si poze (textil gri am eu si e jerpelit. vreau altul in stare buna/f buna)

Link to comment
Share on other sites

MOTORUL ESTE 2000D,AN FABRICATIE 2000 ,FACELIFT,MASINA ESTE INMATRICULATA,SUNT PROPRIETAR.0727918511

sal , ma intereseaz masina , motorul in ce stare e? niste poze cu ea se poate ?

motorul este ok nu a fost afectat

 

ce localitate?

 

ma intereseaza interior, bara fatza, aparatori fata (partea mica, cu locasul pt senzor de temperatura...)

sunt din lugoj,60km de tm bara fata trebuie reconditionata a fost si aia putin atinsa .

 

 

da, esti aproape. si bara mea e atinsa - deci nu are rost sa iau una... tot atinsa.

dar spune-mi, te rog, ce-i cu interiorul? si daca ai si poze (textil gri am eu si e jerpelit. vreau altul in stare buna/f buna)

interiorul este bun,este crem culoarea aia frumoasa ,scaunele din fata au incalzire.am un anunt pe 4tuning cu masina.http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-second/bmw-520-2000-diesel-9433100.html

Link to comment
Share on other sites

interiorul este bun,este crem culoarea aia frumoasa ,scaunele din fata au incalzire.am un anunt pe 4tuning cu masina.http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-second/bmw-520-2000-diesel-9433100.html

pff.... ce-ai patit omule? esti intreg?

 

da, e frumos cremul asta. dar eu as fi preferat tot textil :| Anyway, la ce pret il dai? Si... e facelift? A mea e NFL si nu stiu daca se potriveste...

 

bai da vad si sange pe-acolo. sper ca nu a patit nimeni ceva f grav!

Link to comment
Share on other sites

masina e facelift cosmin..... !

 

Un pret pt panoul de clima si in ce stare e ? Eventual capacul ala din fata care acopera motorul ala cu sigla bmw e intreg??, pret si pt ala !

 

P.S.: sunt din TM pot sa vin sa o vad insa zi un pret !

Edited by Blaz3
Link to comment
Share on other sites

masina e facelift cosmin..... !

 

Un pret pt panoul de clima si in ce stare e ? Eventual capacul ala din fata care acopera motorul ala cu sigla bmw e intreg??, pret si pt ala !

 

P.S.: sunt din TM pot sa vin sa o vad insa zi un pret !

masina este facelift,capacul de pe motor sa vandut ,panoul de la clima este in stare buna nu a patit nimik.pret 50e

 

interiorul este bun,este crem culoarea aia frumoasa ,scaunele din fata au incalzire.am un anunt pe 4tuning cu masina.http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-second/bmw-520-2000-diesel-9433100.html

pff.... ce-ai patit omule? esti intreg?

 

da, e frumos cremul asta. dar eu as fi preferat tot textil :| Anyway, la ce pret il dai? Si... e facelift? A mea e NFL si nu stiu daca se potriveste...

 

bai da vad si sange pe-acolo. sper ca nu a patit nimeni ceva f grav!

da sunt intreg am scapat ieftin ,am intrat intr-un pom,da masina este facelift se potriveste interiorul si la tine ,cotiera este fixa si este neagra,pret 270e vreau sa il dau repede k nu am unde sa il tin.0727918511 suna-ma sa vb

Link to comment
Share on other sites

zimi un pret la masina cu acte , motor , asa complecta , eventual iti iei din interior si exterior ce vrei si faci un pret pt caroserie si motor . ce culoare e in acte ?

in acte este negru.1500e.motor complect,caroserie si acte,suna-ma cand vezi msg sa vorbim 0727918511

 

cât vrei pe un proiector de ceaÞã, pe bandoul central spate ºi pe "D" dacã e diesel?

proiectoarele nu mai sunt bune ,te referi la dunga nichelata de pe portbagaj si "D" din coada de la 520D?

Link to comment
Share on other sites

da sunt intreg am scapat ieftin ,am intrat intr-un pom,da masina este facelift se potriveste interiorul si la tine ,cotiera este fixa si este neagra,pret 270e vreau sa il dau repede k nu am unde sa il tin.0727918511 suna-ma sa vb

 

multumesc. banuiesc c-o sa-l dai repede la pretul asta, dar eu o sa ma mai uit de interior textil...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.