Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

@ Mircea GSM - Merge bine evaziunea fiscala? - Mai era un personaj asemanator pe forum si pana la urma a ajuns cu dosare... Am avut multe la 7.500 si n-a plecat PS: Cat a costat vilanu' ala?

@ WLF - Scuze daca te-ai simtit lezat, dar si tu ai exagerat putin! Eu nu am avut nici un moment intentia sa te jignesc (apreciez sfaturile telefonice)

@ MIshoo - Un moderator se uita si la off topic si la flameri, nu numai la raspunsuri la atacuri, respectiv la rezultat! Ce-ar fi sa nu mai faci treaba doar pe jumatate? :pardon:

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

@Alexxx Te rog sa iti controlezi epitetele la adresa celorlalti colegi de forum. Este primul si ultimul avertisment.

@ Mircea GSM - Merge bine evaziunea fiscala? - Mai era un personaj asemanator pe forum si pana la urma a ajuns cu dosare... Am avut multe la 7.500 si n-a plecat PS: Cat a costat vilanu' ala?

[...]

@ MIshoo - Un moderator se uita si la off topic si la flameri, nu numai la raspunsuri la atacuri, respectiv la rezultat! Ce-ar fi sa nu mai faci treaba doar pe jumatate? :pardon:

@Alexxxx, ce-ar fi sa iei tu o pauza ?!

 

tu ai vrut-o !

 

cred ca 15 zile de liniste nu ne-ar strica ... ::

Link to comment
Share on other sites

 

@ WLF - Scuze daca te-ai simtit lezat, dar si tu ai exagerat putin! Eu nu am avut nici un moment intentia sa te jignesc (apreciez sfaturile telefonice)

 

 

N-am exagerat cu nimic. Eu m-am referit strict la masina, nu la persoana ta. Poate sa fie oricat de ingrijita o masina, daca nu este vandabila, nu are valoare. Doamne fereste maine ai o urgenta atat de mare incat esti foarte nevoit sa o vinzi/amaneta etc., nimeni nu ti-ar lua-o mai sus de 6k.

Link to comment
Share on other sites

alooo talentatilor am si eu cazan din asta kompakt pe scurt ca s-au batut destul campii,cat timp gasesc un "pasionat" care cauta E46 2,5 da tuning mai eftin nu cred ca e problema sa dam cazanu cu 7500 euro..ma rog faza tare e ca Alexx are dreptate,masina e misto are km putini a schimbat una alta pe la ea dar na ghinion frateee e kompakt e najpa nu e cupe macar sa ma vada fetili,nu stiu daca a citit vreunul atent ce a zis DOMI cu atat mai putin daca a inteles.Si nu ,nu fac pe nimeni prost :)
Link to comment
Share on other sites

Salut Alexxx,

 

 

Eu cand am cumparat-o in 2008 am dat pe ea 14.000 EUR, adica peste cat era atunci o limuzina 2.5 pentru ca avea KM putini si pachet ///M integral! Nu este doar "un compact", este un 325 cu pachet M integral, scaune sport/alcantara, navi, etc!

 

Nu mai tin minte exact preturile in acea perioada. Stiu ca nu este bine sa generalizezi asa ca nu voi face acest lucru. Insa, pot spune ca stiu de limuzine 2.5 cu preturi mai mari de 14 000 EUR in acea perioada. Spre exemplu, eu am achizitionat 325-ul meu cu 15 000 EUR (si asta dupa ce am negociat de la 16 000 EUR) si NU are pachet M. :)

 

Marius

Link to comment
Share on other sites

nu s-ar intampla nimic in contextu in care benzina va ajunge usor la 7-8 lei .

 

Combinatia este paguboasa atat dpdv al autonomiei cat si al pretului platit pentru o distanta parcursa. adica aproximativ 70-80 lei per 100 de km.

 

Discutau baieti pe alt topic cu V8-urile lor, eu am reusit sa scap de 2 monstri mult mai tari ca ai lor pentru ca ma termina benzina si nu era o rusine pt mine , cand nu am mai putut alimenta la nivelul cerut de masina am ales sa scap de ea.

 

PLus ca sunt masini care consuma enorm si ofera performante 0 pentru pretul platit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.