Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Salutare! O parere despre http://www.autovit.ro/bmw-320-C21087747.html de la niste supercunoscatori ca voi? Mersi

 

 

Astora "mici"...ar trebui sa le raspundem dupa ce fac si ei o ..."varsta",am impresia ca unii dintre ei sunt smasaTech ai viitorului!

Nu generalizez...tache_macelaru`

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

Astora "mici"...ar trebui sa le raspundem dupa ce fac si ei o ..."varsta",am impresia ca unii dintre ei sunt smasaTech ai viitorului!

Nu generalizez...tache_macelaru`

Chiar citesc cu f. mare interes opiniile unor membrii! Sunt posesor al unei carute si vreau sa-mi cumpar masina...Si cum pentru mine singura masina e BMW-ul..Am strans ceva bani (si aici o sa-mi spui sa stau deoparte ca masina nu e o investitie, mai ales pentru un sarantoc), si sunt chiar varza in domeniul masinilor (defect vocational din partea unui absolvent de filosofie)! Eu acum nu stiu daca mai am loc in asa-zisul profil al posesorului de BMW, din moment ce nu stiu mare lucru despre masini, ideea este ca imi doresc un BMW ( "obiect al dorintei" cum e un produs Apple de ex.)si cer un sfat! Nu esti obligat sa-mi raspunzi, nu a fost nimic ironic in postarea mea si am o anumita varsta, te asigur de asta!

Link to comment
Share on other sites

Nu trebui sa te incadrezi in niciun profil. Daca iti place un model de la o anumita marca de masini si mai ai si banii necesati achizitiei, tot ce mai trebuie sa faci e sa te documentezi putin si sa te asiguri ca verifici masinile foarte bine astfel incat sa nu cumperi un cazan sau sa nu iei vreo teapa.
Link to comment
Share on other sites

E toata masina stramba, nu e nimic la linie nici in fata nici in spate.

pai am fost pe afara si am vazut-o (ca e la distanta de cateva blocuri de unde stau eu)......si masina e intr-o stare de semi-abandonata, plus ca fata de poze nu mai sunt pe masina bandourile de pe bare, usi, nu mai are "narile".....si se vede ca nu a mai fost miscata de mult timp....deci pretul cerut e mare, plus ca nici interiorul nu arata mai bine.....e uzata rau si are acel aspect de masina ne-intretinuta.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/honda-civic-C21701634.html

 

Minciuna sau adevar ?

 

Omul vinde multe masini "noi", si culmea toate luate de la reprezentate din Ro :popcorn:

 

 

 

crek a treia varianta...Dauna!

 

Dupa cum arata..nu a mai avut bani sa o faca completa si i-a pus plasa de 2 lei in loc de proiectoare sau grilele originale:))...si cu a 4-a janta de aliaj ce s-a intamplat? s-a spart la impact prsupun:))

Edited by darius_x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.