Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C20420885.html

O vad zi de zi, trec pe langa ea cand ma duc la servici, din cate am vazut proprietarul are grija de ea vorbisem la un moment dat cu el intr-o spalatorie despre masinile noastre(ce avem in plus sau in minus ce ar mai trebui sa facem la ele etc).Si prin oras nu prea e genul care sa ii dea pufulet iar din cate am vazut interiorul chiar este intretinut ok, iar ca sunet motorul pare sa fie in parametri lui de functionare, fara troncaneli sau alte sunete ciudate.

Link to comment
Share on other sites

E pusa la vanzare de vreo 4-5 luni . La inceput cerea undeva la 16.500 din cate imi amintesc .

Cel mai probabil nu poate justifica numarul de kilometri , chiar daca se lauda el cu "TOATE REVIZIILE EFECTUATE LA BAVARIA! CARTE SERVICE!"

Mai are si oglinzile inscriptionate cu B 68 CYP deci e posibil sa fie al doilea proprietar pe Romania si reviziile cu care se lauda sa fie incepand cu data cand a luat el masina .

Ca o parere personala nu-mi plac nici jantele , nici "pachetul exterior rieger" .

:thumbsdown:

 

A pus din greseala/repezeala un 0 in plus . Nu-ti cumpara nimeni o masina cu 1.680.000 km .

Uite AICI dovada .

Link to comment
Share on other sites

Boldy ataca din nou: e36 cu "VANUSS" 320i cu 200hp

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C21779858.html

 

comparati roata fata dreapta in poza 3 si ultima poza :))

 

boldy e ceva copil de 18-19 ani....il mai vad pe la sala

 

 

:))...inseamna ca masina aia a functionat 24/24

Link to comment
Share on other sites

Boldy ataca din nou: e36 cu "VANUSS" 320i cu 200hp

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C21779858.html

 

comparati roata fata dreapta in poza 3 si ultima poza :))

 

Nu e a lui . O fi vreun fenomen paranormal pe la mall-ul ala din Cluj de ies jantele cu 1-2" mai mari in (anumite) poze :D

Bolditul nu se baga la masini sub 10.000

Astia(samsari,tepari,politicieni etc.) de la Cluj "nu se dau jos din pat" pentru profituri derizorii (vezi dosarul APOSTU).

Link to comment
Share on other sites

 

Am vazut masina azi..baiatul a spus ca reviziile se pot verifica la Bavaria, km la fel. Masina arata bine, interior-exterior, insa nu prea vad unde e "rieger-ul"...in afara de bara fata, mie mi se pare a fi un 320d normal. Nu are scaune electrice, nu are masaj in scaune. Ca dotari are: piele, trapa, navi mare, logic 7, scaune incalzite etc..prin urmare masina e bine dotata. Nu ma incanta foarte tare pretul, am gasit la aceiasi bani lexus is250 luxury (piele, trapa, cutie automata, sistem audio mark levinson, scaune incalzite/ventilate, navigatie touchscreen etc), dar din pacate proprietarul a vandut masina unui alt cumparator pt 500E in plus.. <_<

Link to comment
Share on other sites

Ok. Nu ai scris ca asa scria in anunt, ai scris ca nu are. Nu am stat sa citesc anuntul. Asa cum te-ai exprimat se putea intelege orice. Ia-ti Lexus, daca tot iti place asa mult.

 

Ai dreptate si tu...Lexus IS250 e prima optiune, le-am vazut pe toate de pe net. Am o mica problema, in sensul ca nu stau foarte confortabil in masina daca este echipata cu trapa :rolleyes: . A fost una de pe autovit pe care ma hotarasem sa o iau, m-am inteles si cu proprietarul la bani/acte etc, dar cand l-am sunat sa ne intalnim sa facem actele mi-a zis ca a dat-o altcuiva, motivul fiind ca ii oferise cu 500e mai mult decat mine.. :angry2:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

wtf ?

 

In cazul echiparii cu trapa, plafonul masinii este mai coborat cu aproximativ 3-4cm fata de echiparea fara trapa. Din acest motiv, la cei 1,91m ai mei, in cazul echiparii cu trapa ating cu capul de plafon. :rolleyes:

P.s. Ma refer aici doar la Lexus IS.

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

 

 

e a unui samsar, am vazut care mai multe masini in fata casei de vanzare, nici una nu numere de cluj dar toate inmatriculate

 

In cazul echiparii cu trapa, plafonul masinii este mai coborat cu aproximativ 3-4cm fata de echiparea fara trapa. Din acest motiv, la cei 1,91m ai mei, in cazul echiparii cu trapa ating cu capul de plafon. :rolleyes:

P.s. Ma refer aici doar la Lexus IS.

 

 

la bmw nu e asa??...la e46-le meu park imi agunge prea sus capu, fata de precedentu, cu scaunul lasat jos de tot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.