Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

 

Nu prea inteleg de ce la cea argintie este o poza cum ar fi Individual. Mie imi pare ca e vorba de pachet M interior + exterior. Ce elemente de individual sunt pe ea? Poate cineva (si nu vanzatorul care cine stie cu ce poveste vine) sa ne lamureasca?

Link to comment
Share on other sites

intreb si eu sa nu mor prost,cat as putea lua pe cazan?(nu sunt 100% ca vreau sa il vand,ma apuca la 2-3 ani treaba asta)preturile de pe mobile.de banuiesc ca nu pot fi un reper :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/40398-bmw-325i/

Mie mi se pare ca un pret pe care il poti obtine in Ro ar fi undeva pe la 6.500 EUR in conditiile de piata actuala!

 

Nu cred ca merita sa o dai.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea inteleg de ce la cea argintie este o poza cum ar fi Individual. Mie imi pare ca e vorba de pachet M interior + exterior. Ce elemente de individual sunt pe ea? Poate cineva (si nu vanzatorul care cine stie cu ce poveste vine) sa ne lamureasca?

Individual pot sa fie doar jantele sau culoarea ei , sau pielea , depinde sunt mai multe optiuni Individual.

Link to comment
Share on other sites

E ca vinul. In august 2010 o avea la 14 mii, dupa un an si ceva, s-a scumpit la 14.500. :)

 

Scuze de raspunsul intarziat, s-a scumpit din mai multe motive :

 

Eu am service facut la reprezentanta, inclusiv revopsirile, o revopsire de bara la bmw costa 1500 lei.

S-a schimbat filtrul de particule, ceea ce e un cost imens + am schimbat bordul sa am suporturi de pahare :)

 

Eu zic ca pretul este fair, desi sunt dispus sa mai negociez, depinde de viitorul proprietar, trebuie sa-mi placa :)

Link to comment
Share on other sites

dooh, de ce crezi tu ca esti indreptatit sa introduci in pretul masinii, costurile tale pentru a aduce masina pe linia normalului?

Mereu vad anunturi in care se explica de ce costa atat o masina, pentru ca s-au schimbat n filtre, n telescoape, n spalari la motor, etc.

Este problema ta ca ti-ai revopstit elemente ale masinii, nu este vina potentialului client, punct!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dooh, de ce crezi tu ca esti indreptatit sa introduci in pretul masinii, costurile tale pentru a aduce masina pe linia normalului?

Mereu vad anunturi in care se explica de ce costa atat o masina, pentru ca s-au schimbat n filtre, n telescoape, n spalari la motor, etc.

Este problema ta ca ti-ai revopstit elemente ale masinii, nu este vina potentialului client, punct!

 

Desigur, fiecare cere cat considera, eu nu am cerut banii bagati in masina niciodata.

 

Am cerut un pret ok pentru o masina ok, daca tu vrei sa cumperi un jeg din targ, be my guest.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.