Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Dupa numarul de telefon, si ce masini mai vindea inainte, cred ca il stiu pe individ. Are un mini-parc auto undeva in oras, si corespunde si vrajeala ca "a luat-o recent de la un prieten".

 

Are un E90 320si alb, daca e ala pe care il stiu. Nu prea inteleg de ce aveti voi pretentii de la toti sa aibe mai mult de 12 clase. Asta sigur nu are, dar nu e nici cioara.

Link to comment
Share on other sites

Pai ce n-ai inteles din ce am spus eu, omul e samsar, cum ai vrea sa vorbeasca? Dar asta nu inseamna automat ca e vreo cioara.

 

Sigur e ceva samsar, zicea ca are mai multe masini la vanzare. L.am pus pe un prieten sa.l sune si l.a intrebat daca a fost lovita bine in fata, la care raspunsul lui a fost: "si daca cumva a fost lovita e facuta bine" (partea dr fata mi se pare un pic suspecta pozitia rotii)

<_<

Sincer ma atrage pretu, chiar daca e NFL are motor de FL care din cate am vazut pe forum e cam cel mai bun compromis performanta/consum.

Ce ziceti, o fi vopsita integral? ...prea bine arata :pardon:

Edited by bogdy_jr
Link to comment
Share on other sites

si mie mi se pare o cocina, in care se asculta "nebunia lu' salam"...nu as da banii p asa ceva, cred ca daca o vezi in realitate te sperii, ce s-a intamplat cu stalpu interior dreapta parbriz? park se topeste?:))

 

5mii sunt banii, de banii astia nu cred ca pot cumpara un E46 coupe mai ok

:no:

Link to comment
Share on other sites

La banii aia cam asta gasesti , unul impecabil e mult mai scump .

Ar mai fi astea : http://www.autovit.ro/bmw-320-C23140628.html

http://www.autovit.ro/bmw-323-C23273100.html

Cea rosie era a doua varianta, si aceea e lovita (se vede ca lipsesc carenajele la roti) dar oricum in banii astia, sa fim seriosi.... Cea neagra ma atrage mai mult, vizual, sa nu iau teapa :pirate:

Cea gri 2.5 deja e cam mult, am zis ca as putea sa.mi iau maxim un 2.2, mai mult sincer nu vad rostu si consumu e mai mare si impozitu, cu toate ca nu e mare diferenta, dar incerc sa ma limitez la un 2.2. Si aceasta a fost lovita, dar sunt realist....cu banii care ii am :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cea rosie era a doua varianta, si aceea e lovita (se vede ca lipsesc carenajele la roti) dar oricum in banii astia, sa fim seriosi.... Cea neagra ma atrage mai mult, vizual, sa nu iau teapa :pirate:

Cea gri 2.5 deja e cam mult, am zis ca as putea sa.mi iau maxim un 2.2, mai mult sincer nu vad rostu si consumu e mai mare si impozitu, cu toate ca nu e mare diferenta, dar incerc sa ma limitez la un 2.2. Si aceasta a fost lovita, dar sunt realist....cu banii care ii am :rolleyes:

 

Cea din Valcea lasa impresia de masina neingrijita.

Ar fi si asta o varianta inscrisa pe BG. Vopsesti trimurile piano black si arata ok.

 

http://www.autovit.ro/bmw-325-C23268585.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.