Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Probabil vreun cioban care nu a avut bani de masina asta,dar si-a luat-o cu orice pret sa moara vecinii si acum o da ca moare de foame la propriu.

 

Am sunat eu ..si omu a zis ca masina a fost luata in leasing din Romania...leasingu a fost platit..a fost masina unchiului sau si i-a dat masina lui acum 2 sapt.Asta mi-a zis la telefon.

Link to comment
Share on other sites

Salut,stie cineva ceva de 540-ul din anunt?Mersi.

http://www.autovit.ro/bmw-540-C25054737.html

 

La banii astia, chiar ca merita doar pentru senzatiile pe care le ofera motorul. Pare ca proprietarul a tinut-o inmatriculata in RO si platit impozitul imens la masina asta. E de remarcat.

Sa nu fi vreo' "combinatie" cu impozit neplatit, cutie are da socuri si te mai miri ce...

Link to comment
Share on other sites

La banii astia, chiar ca merita doar pentru senzatiile pe care le ofera motorul. Pare ca proprietarul a tinut-o inmatriculata in RO si platit impozitul imens la masina asta. E de remarcat.

Sa nu fi vreo' "combinatie" cu impozit neplatit, cutie are da socuri si te mai miri ce...

 

care impozit mare?

Link to comment
Share on other sites

e intr-adevar o masina f speciala, am vazut-o live de cateva ori... mereu la un anumit hotel f exclusivist ceva mai ferit de ochii lumii (e intr-o poza) :)

Subscriu.Masina este a patronului hotelului si........arata intrun mare fel.

Link to comment
Share on other sites

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/mercedes-benz-c-250-bucuresti/164551991.html?useCase=SearchSession&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxPrice=35001&ambitCountry=RO&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&transmissions=SEMIAUTOMATIC_GEAR&siteId=ROMANIA&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=125000&minConstructionYear=2008&lang=ro&pageNumber=1

 

http://www.c-iautomobile.ro/index.php?pag=oferte&id=417

 

am fost sa vad masina. frumoasa, curata, caucuri noi, mici corectii pe ici colo cu vopsea retus, etc. nimic suspect.

 

am vrut insa sa merg si cu ea. dupa 300 m, dau de padele sa schimb viteza... martor check engine aprins si masina nu mai tragea. era limitata. :) explicatia: domne masina nu facea asa cind a fost condusa in D. :LMAO:

 

eu nu acuz pe nimeni. poate e doar o intimplare.

 

le-am lasat numarul de telefon sa vad daca ma suna dupa ce afla vesti.

 

intre timp masina a disparut de pe autovit.ro

Edited by muzica9
Link to comment
Share on other sites

am mai vorbit si eu cu un smasar care (pe mine) nu ma minte... sunt destule afara 'decente' care ajung in tara exact la preturile astea.

nu extraordinare dar nici care au suferit cine stie ce daune sau cu probleme serioase...

Link to comment
Share on other sites

ia, arata si mie un e90 afara la 7k, ia sa vedem ca pe tine nu te minte :)))) de fapt, pe la 6k, 500 sunt drumu si actele si 500 sa zicem ca mananca si gura lui :) Edited by quze
Link to comment
Share on other sites

ia, arata si mie un e90 afara la 7k, ia sa vedem ca pe tine nu te minte :)))) de fapt, pe la 6k, 500 sunt drumu si actele si 500 sa zicem ca mananca si gura lui :)

 

cred ca are si acum unul de vanzare la 7800 (neg), are si ceva dotari. am vazut-o si pare ok. gura lui mananca cam 500... ideea e sa manance cate 500 macar odata pe saptamana, nu sa stea ca boul sa ceara 10000 si sa nu vanda cate 2 luni. si ideal pt el e sa nu pot sa-ti arat eu niciunul afara la 7k, ca altfel gura lui nu mai mananca deloc. se descurca ei cum stiu, important e ca nu-s facute 'din bucati' cum crede orice ofticat care a platit mult mai mult pe 3-ul lui sau care ar vrea sa-l vanda la nu siu ce pret. iar ni se pare ca niste masini de 5-7 ani ar trebui sa valoreze f mult, cum era cu E60 (daca era sub 10k era mort, facut din bucati, etc. - nu mai conteaza ca sunt masini de 5-7-8 ani, depasite cu o generatie, samd.).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.