Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

aia de bucuresti sigur are km dati peste cap, am vazut ca e recent adusa deci trebe sa aiba carnetu de intretinere si unde a fost intretinuta masina

 

E inmatriculata totusi, asta poate insemna ceva?

E ceva comun pentru un samsar, sa inmatriculeze o masina greu vandabila?

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-318-C27671461.html

Opinii?Nu imi dau seama ce fel de interior are, si nu are senzori de parcare nu?

Am vazut ca are pe spate, dar sunt oem, sau sunt aftermarket?Nu stiu la e90 cum sunt echipate standard-daca se poate doar pe spate, la e46 asa era, la e60 vin doar complet spate-fata.

Edited by kathalin
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-318-C27671461.html

Opinii?Nu imi dau seama ce fel de interior are, si nu are senzori de parcare nu?

Am vazut ca are pe spate, dar sunt oem, sau sunt aftermarket?Nu stiu la e90 cum sunt echipate standard-daca se poate doar pe spate, la e46 asa era, la e60 vin doar complet spate-fata.

scaunele par a fi sport

Link to comment
Share on other sites

1359574054[/url]' post='1915585']

http://www.autovit.r...-C27671461.html

Opinii?Nu imi dau seama ce fel de interior are, si nu are senzori de parcare nu?

Am vazut ca are pe spate, dar sunt oem, sau sunt aftermarket?Nu stiu la e90 cum sunt echipate standard-daca se poate doar pe spate, la e46 asa era, la e60 vin doar complet spate-fata.

 

dap scaunele par a fi sport din stofa,senzori sunt oem, se poate opta la achizitie pdc doar pe spate.

insa pretul pare a fi cam maricel pentru un 318, plus ca nu are xenon din fabrica.

Edited by mixed
Link to comment
Share on other sites

dap scaunele par a fi sport din stofa,senzori sunt oem, se poate opta la achizitie pdc doar pe spate.

insa pretul pare a fi cam maricel pentru un 318, plus ca nu are xenon din febrica.

chiar!! xenon pare a fi retrofit fxr sau morimoto dupa cum arata palaria lupei

 

posibil forumist

Link to comment
Share on other sites

Perfect baietii, multumesc pentru observatii, eu nu bagasem de seama ca farurile sunt aftermarket.

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C27501897.html

De asta ce ziceti?

LoL. nu s-a fabricat niciodata E90 cu fetele de usi complet beige si cu bordul negru in partea inferioara + torpedo, contactul si modulul de lumini beige :)

Link to comment
Share on other sites

Imi place la exterior ca masina, dar la interior nu prea sa fiu sincer. Poate daca e dotata ca asta, dar una mai simpla arata aiurea, plus ca volanul ala e oribil, imi aduce aminte de volanul de E28.

Inteleg opinina ta, mai caut, faza e ca are ceva dotari, dar parca ii lipseste ceva.Plus ca in spate nu are loc mai deloc la picioare observ.

 

http://www.autovit.ro/opel-insignia-C27747121.html

 

Asta e si mai ieftina, dar nu e la fel de frumoasa ca cea alba parca, ii lipseste trapa.

Link to comment
Share on other sites

Si eu ma uit la insignia , din fata imi pare ok masina , insa spatele ma face sa nici nu vreau sa o mai cumpar . Interiorul e ok pt mine , volanul e intr-adevar ca un mare pubis care se invarte . tot am zis ca sun pe unul sa merg sa vad daca imi place masina , cum ma simt in ea .
Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic, chestiune de gusturi.. :thumbsup:...A8 nu-mi spune absolut nimic, de altfel Phaeton este singurul model fara sigla alb-albastra pe care l-as cumpara.

 

eu am unul de ceva vreme, imi place foarte mult si ti-l recomand, masina nu-i asa sportiva ca un A8, e orientata catre confort, insa dupa parerea mea este super bine facuta iar materialele sunt de-o calitate foarte buna comparativ chiar cu A8 sau seria 7. Ca si probleme, ca la orice alta masina din categoria asta bineinteles ca nu o sa coste mentenanta ca la un E46, pe partea de mecanica nu prea sunt cu modelele 3.2, 3.0TDI, prima generatie din 2002-2003 a mai avut ceva bube pe partea de electrica/electronica dar nimic grav si care se pot rezolva daca ai un VCDS sa iti scanezi masina si sa faci diferite reprogramari ale modulelor sau mergi la reprezentanta pentru update de software! La diesel luat din RO as avea grija la km, in rest daca ii faci o verificare la cumparare si totul e in regula e o afacere buna masina!

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Si eu ma uit la insignia , din fata imi pare ok masina , insa spatele ma face sa nici nu vreau sa o mai cumpar . Interiorul e ok pt mine , volanul e intr-adevar ca un mare pubis care se invarte . tot am zis ca sun pe unul sa merg sa vad daca imi place masina , cum ma simt in ea .

Tot la Golf VI 1.6d o sa ajungi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.