Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Eu cred ca asta nu are CIC, doar butonul de iDrive este de CIC, pe ecran se vede meniul de CCC.

Am pus o poza cu navigatia de la CIC sa vezi diferenta. :)

Deci practic diferenta intre CCC si CIC imi dau seama doar daca intru in meniu efectiv, nu este o regula ca cele cu iDrive sa aibe si CIC, nu?

De prin ce an s-a montat CIC-ul pe E60 si cam care sunt motorizarile cu precadere care il au?

 

 

LE: Mi-a explicat Bala cum e cu un singur slot de disc la astea cu CIC, cred ca am inteles acum diferentele vizibile.

Edited by dumi
Link to comment
Share on other sites

3 imi place cel mai mult.

 

 

si mie imi place 3, e cea mai cinstita, din poze.

 

Si mie tot 3 imi place, dar nu prea ma incanta tara de origine (Italia). Sper sa aflu si cateva informatii pe baza VIN-ului astazi sau maine.

Link to comment
Share on other sites

Ma ajutati si pe mine va rog cu o parere despre http://www.autovit.ro/bmw-520-C26417606.html

Pare a fi teapa? Poate cineva verifica istoricul masinii pe baza seriei sasiului?

 

Mentionez: Un amic de la BMW Bucuresti mi-a facut o mica verificare si in aprilie masina apare cu 155000 km la revizia facuta la reprezentanta din Pitesti.

Pozele din anunt sunt din martie (tipul a avut un anunt anterior pe care l-am gasit in google cache)

 

Orice informatie ar fi de foarte mult folos! Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Ma ajutati si pe mine va rog cu o parere despre http://www.autovit.ro/bmw-520-C26417606.html

Pare a fi teapa? Poate cineva verifica istoricul masinii pe baza seriei sasiului?

 

Mentionez: Un amic de la BMW Bucuresti mi-a facut o mica verificare si in aprilie masina apare cu 155000 km la revizia facuta la reprezentanta din Pitesti.

Pozele din anunt sunt din martie (tipul a avut un anunt anterior pe care l-am gasit in google cache)

 

Orice informatie ar fi de foarte mult folos! Multumesc anticipat!

Daca tot ai posibilitatea sa verifici istoricul important ar fi sa vezi si reviziile anterioare la cati km au fost facute. Ca daca in 2010-2011 avea deja 120-150.000 prin Germania atunci e clar ca e ceva dubios ;).

Link to comment
Share on other sites

325 e facelift dragut insa celalalt arata mult mai ingrijit si e mai frumos interiorul. sunt tare echilibrate intre ele

 

Asa e, e putin jegos prin interior, dar daca ar scoate jegu, covorasele alea, schimbat nuca la schimbator + cotiera ca pare rupta.. cred ca iese f dragut si asta.

 

Apropo de jeg, era la auto similare la cel la care ma uitam eu, E90 325i 6k :ermm: :

 

http://www.autovit.ro/bmw-325-C29554879.html

Edited by abardasu
Link to comment
Share on other sites

O infectie de masina. Daca te sui in ea, te imbolnavesti doar daca respiri.

 

Eu nu imi dau seama ce naiba a facut de s-a cojit in halul ala consola dintre scaune.

 

Nu mai zic de imbacseala tapiseriei. Imi provoaca efectiv greata.

 

Daca interiorul arata asa, cred ca motorul e varza. O fi avand acelasi filtru de aer din fabrica :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.